Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako zmerať nožičku 1,5 ročnej dcérky?

ollynka
27. apr 2014

ako zmeriam nožičku 1,5 ročnej dcérky? Alebo kde sa dá zohnať merítko na nohy, aké majú v predajniach obuvy.

ellca123
27. apr 2014

ja som nechala dietatko postavit na papier nakreslila som si nozku,vystrihla a stym som kupovala
vlozila som papierik do topanky

dadushe
27. apr 2014

@ollynka Já stejný postup jako ellca, jen s tím rozdílem, že jsem potom vzala metr, změřila obkreslenou nožku od paty k prstu kolik to je cm a podle tabulky velikosti dětských bot našla velikost boty, kterou mám koupit🙂

cerez
27. apr 2014

Mne nedávno poradila kamarátka. Namočiť dcérke nožičku do vody a urobiť otlačok na papier.

euka210
27. apr 2014

obkreslit na papier ked stoji vahou na tej nohe,,,pod papier tvrda podlozka, kniha a potom odmerat pravitkom

brady1
27. apr 2014

jednoducho metrom,

ivett1
28. apr 2014

@ollynka obkresliť na papier, položený na tvrdej podložke, potom ešte odmerať s pravítkom... veľkosti obuvi mám uvedené v mojom fotoblogu...
https://www.modrykonik.sk/blog/ivett1/article/detske-velkosti-orientacne-tabulky-/
PS: ale odporučila by som ti, ak máš tú možnosť, keďže asi ide o prvé topánočky na chodenie, aby si ich najskôr vyskúšala priamo na nožičku, ako sa bude v nich tvojmu dieťatku "behať" ... asi vieš, že nie je veľkosť ako veľkosť😉 ...a až potom, keď si overíš, že sadnú, objednaj z netu...

ollynka
autor
29. apr 2014

@ivett1 ďakujem,presne to som chcela.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli