Akú baby vysielačku si kúpiť?

ellin
11. jan 2008

Ahojte, pred týzdnom sa mi narodilo babetko a uvazujem o kupe vysielacky. Poradte prosím ako si vybrat a ake Vy mate skusenosti s ich pouzivanim. Dakujem

valmra
20. máj 2009

dakujem 🙂

zevraj je ten monitor v poriadku, tak ho zoberieme, teda ak ho este bude mat.

matilko
20. máj 2009

Ahojky, nemá niekto skúsenosť s týmito chuvičkami? http://www.detske-chuvicky.cz/p/tefal-bh-1200 dosť sa mi pozdávajú...

silvika077
25. máj 2009

ahojte nemáte niektorá vysielačky, čo už nepotrebujete????

elibetka
28. máj 2009

matilko tu chúvičku máme doma 🙂

nostek
28. máj 2009

Kocky, segra chce kupit babyphone pre maleho a aj nam bude treba, tak vas chcem poprosit o radu. Na co sa sustredit a co je dolezite pri jeho kupe ? Dakujem krasne

pospecka
22. jún 2009

Ahojte, máte některá zkušenost s "chuvičkami" z Tchibo? V brzké době budou v nabídce a zaujala mě cena a výbava, tak pokud některá máte, pochvalte/pomluvte je. Díky

danu
24. jún 2009

mery.luu • 2d • Dnes o 14:03
Ahoj holky,
máte některá zkušenost s těmito chůvičkami??
V pondělí odjíždíme na dovolenou a chtěla bych mít u sebe i chůvičku, aby jsme nemuseli sedět na pokoji, když bude malý spát. Jelikož si jí nemám od koho vypůjčit (nekupovali jsme, bydlíme v bytě), tak jsem hledala nějaké levné, ikdyž vím, že ty levnější stojí za prd, ale se mi nechce investovat velkou sumu, páč je potom už nevyužijeme, no a narazila jsem zrovna na tyto. Takže pokud je některá máte, nebo jste je měly, byla bych ráda, pokud by jste se podělily o zkušenosti.

Moc děkuji 🙂

mery.luu • 2d • Dnes o 14:40
Pro upřesnění , jsou to tyto 🙂 http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/5013...

bezaz • 1d • Dnes o 15:04
mery my ich mame, tiez sme kupovali koli cene, zatial som spokojna, mali sme pred tym sencor a tie boli uplne naprd.. ale priznam, ze na vacsiu vzdialenost ako 50m v dome som neskusala 😅 este je tam taky odzub, ze pre lepsi dosah si mas kupit adaptery, netusim co stoja, lebo som ich nenasla

gahanka
24. jún 2009

čaute ja som kúpila ešte pred rok apol vysielačku AUDIOLINE monitor set na nemeckom e-shope a je veľmi dobrá. Je to zároveň aj s kamerou, dokonca má aj nočné videnie, dala som vtedy za ňu asi 2500,-Sk. pozri na nete

pospecka
25. jún 2009

Ahoj,
našla jsem celkem skvělou stránku o chůvičkách:
http://www.detske-chuvicky.cz/
je to i prodejní, tak snad to adminy nesmáznou, ale hlavně je tam dobrej slovník pojmů, tak kdyby některá váhala, mě to celkem pomohlo se rozhodnou jestli je ta "mnou vybraná" chůvička o.k.

lenca30
26. jún 2009

ahojte, neviem ci tato tema patri aj monitorom dychu, ale nemate niektorá s tym skusenost?

danka5
26. jún 2009

gahanka: na akom e-shope si ho kupovala? Niečo saom našla, vyzerá zaujímavo. Zaslali Ti ho až sem na Slovensko? Koľko vyšla doprava? Dík.

pospecka
26. jún 2009

lenca30: na monitor dechu je tu samostatné téma, zkus kouknout na tuto nebo druhou maximálně třetí stránku fóra výbava, před pár dny jsem do něj psala, nemůže být daleko.

lenca30
26. jún 2009

prospecka dakujem,

lenca30
29. jún 2009

ahojte, ja zase sa tu zamiesam s monitormi dychu, ospravedlnite ma, ale chcem vam len povedat, ze my sme si kupili monitor dychu spolu s vysielackami zn Angelcare a k tomu bol este zdrama kos na plienky vsetko za 108 eur v madarsku, podla mna je to super cena.

matilko
29. jún 2009

lenca, keby som o tom angelcare vedela dopredu, určite by som do toho šla! máme nanny a chuvičky angelcare na ceste 😉

pospecka
29. jún 2009

lenca: dobrej tip. Já mám monitor půjčenej (Nanny) a chůvičky jsem si dneska koupila v TCHIBO za 1790Kč a jsem z nich nadšená.
Záruka 3 roky, obě jednotky jde používat buď jen na baterie nebo i na napájení ze sítě (to asi všechny 😅 ). V rodičovské části jsou dvě mikrotužkové baterie (žádné speciální), takže jde mít s sebou rezervní. Na základně, která je u miminka jsou tři světýlka (hvězdička, měsíček, sluníčko), která lze rozsvítit i vzáleně pomocí rodičovské vysílačky, stejně tak, jako spustit jednu z 5ti ukolébavek. Z rodičovské části lze na miminko promluvit i jako vysílačkou než k mimču doběhnete.
Na chůvičce si lze nastavit i optimální teplotu (rozpětí) v místnosti a v případě, že se teplota v místnosti sníží nebo naopak zvýší nad požadovaný limit chůvička vás upozorní (aktuální teplota svítí jak na rodičovské, tak i baby části.), stejně tak se dá nastavit i upozornění na čas kojení. Pokud ještě chůvičku nemáte a uvažujete o pořízení, určitě se skočte do Tchibo obchodu mrknout. Platí to ode dneška do vyprodání. 😉

sonice
30. jún 2009

Pospecka, prosim Ta aky je prenos z tejto vysielacky? Je cisty, alebo su tam pucut sumy? Nevies aky ma realne dosah? Pouzivas ju v byte ci dome?

pospecka
30. jún 2009

sonice: na krabici píšou 50m budova a 300m volný prostor, což jsou údaje, který se uvádí u všech bezšňůrových telefonů. Zkoušela jsem ho v panelákovým bytě, po domě jsme s tím ještě neběhali 😅 . Zvuk je krásně čistej. Zkoušeli jsme i šeptat a tak a v pohodě. Prodávají ho pouze v Tchibo obchodech a tam mají 4 týdny na vrácení zboží. Když ho opatrně rozbalíš a vyzkoušíš, tak kdyby Ti nevyhovovaly, tak je prostě vrátíš a hotovo, ale POZOR, pokud nad nima uvažuješ, tak si pospěš. V tom obchodě, kde jsem je kupovala dostali jen 4ks a jestli budou ještě neví, protože nejsou ani na eshopu.
Jo a zapoměla jsem na baterku (svítilnu) na rodičovské části, takže když jdete po tmě kontrolovat prcka, tak si posvítíte chůvičkou. 😉

petruci6
22. júl 2009

mate niekto doma babyvysielcky Sencor? dnes som to kupila v Tescu a pravdupovediac neviem ci to funguje 😝

avanka
24. júl 2009

Tak my sme cez vikend kupili baby vysielacky z Ikei a su uplne uzasne...stali 600 ck a prenesu akykolvek zvuk, dokonca aj ked sa maly len otaca....a ak si dokupim adaptery, prenos by mal byt az do 125 m

fridininka
24. júl 2009

Ahoj, měla jsem chůvičky Sencor, ale nebyla jsem s nimi vůbec spokojená. Často chrčely a spínaly se jak chtěly. Po několika stejných reklamacích, kdy chůvičky byly i opravené, ale bez výsledku, mi vrátily peníze. Nekupujte si levné, nevyplatí se to a jsou s tím jen problémy. Teď mám Philips SBC SC 467 a jsem nadmíru spokojema. Tak přeji krásný výběr.

len.petra
6. aug 2009

ahojte baby.. neviem sa rozhodnut medzi philips CSD 480 alebo TEFAL BH 1200J9 😕
rozdiel v cene je minimalny a aj funkcie maju podobne, ale dosah ma lepsi ten tefal, 400 metrov.. ma tu niekto tu tefal? ake ma s nou skusenosti? dajte prosim vediet baby, o desat dni ideme na dovcu a musiiiiim rychlo objednat 😅

len.petra
6. aug 2009

akurat som pozerala na stranke http://www.detske-chuvicky.cz/ a pisali tam, ze realny dosah tefalu je dvesto metrov, takze nie je o com.. objedname ten philips avent 😉

lillie79
7. aug 2009

ahojte,

ktory mi doporucujete kupit?
Babytalker 2500 od Topcomu
http://www.topcom.sk/sk/staroslivostodieta/prod...
alebo
DECT digitalny monitor SCD510 od Philips Avent
http://www.avent.sk/products/digitalny-elektron...

jedna sa o mezonetovy vacsi byt + vyuzivanie na dovolenkach, na chate a pod.

dakujem za odpoved.
🙂

helulicek
7. aug 2009

My máme SCD 463 a maximální spokojenost. 😉

lillie79
7. aug 2009

este sa mi pozdava od aventu philips SCD 497 alebo 499, ale tie uz nie su velmi k dispozicii ☹

silvuskaa
24. aug 2009

Ahojte🙂 kupila som pouzivane vysielacky Philips SBC 463, ale bez navodu. Bola by z Vas niektora taka zlata a poslala mi navod🙂))
Dakujem.

dosa
25. aug 2009

silvuskaa - je aj na nete - otvor si subor na tejto stranke www.cesky-navod.cz/file2.phtml/73489/SCX463.pdf

jasminet
25. aug 2009

my mame Tefal BH1200J9 a sme spokojni...

http://www.obchodny-dom.sk/tefal-bh1200j9/52334/