Akú baby vysielačku si kúpiť?

ellin
11. jan 2008

Ahojte, pred týzdnom sa mi narodilo babetko a uvazujem o kupe vysielacky. Poradte prosím ako si vybrat a ake Vy mate skusenosti s ich pouzivanim. Dakujem

lenusskaa
28. okt 2012
lucinocka
28. okt 2012

my mame angelcare monitor dychu, ale nepouzivame moc tie podlozky, mala bola nejaka nervozna v postielke tak sme to vypli a pouzivame len vysielacku.. a je super citliva, som velmi spokojna.. pocula som aj ked pes stahoval plysovej vceilke maji ciapku z hlavy 😀

janjjjj
1. nov 2012

ahojte
potrebujem aj ja nejaku vysielacku mali spava na balkone a stale musi byt otvoreny aby sme ho poculi kedze ide zima neviem si to predstavit tu kosu v byte poradte ktora je dobra aj do vonka

fuska
12. nov 2012

@lenusskaa @sonula44 Baby, ako dlho Vam vydrzi rodicovska jednotka? A sustia tie vysielacky v pokoji? Ste s nimi stale spokojne?

lenusskaa
13. nov 2012

@fuska tu cast co nosim pri sebe nabijam asi 1 - 2x do tyzdna? baterka drzi celkom dobre.. v pokoji ked mam nastavenu max hlasitost sustanie pocut len ked ju mam blizko pri uchu, aj to len slabe, inak je ticha.. tiez super zachyti kazdy zvuk, ked bola mala prechladnuta, pocula som kazde zakaslanie, pocujem aj ked sa viac prehadzuje v postielke, fajn je na nej aj ta svetelna signalizacia, ked si mala zacne brblat, blikaju svetielka 🙂 ja som spokojna stale 🙂

fuska
13. nov 2012

@lenusskaa Dakujem, uz som si ich aj objednala. 😉

sonula44
13. nov 2012

@fuska ja som tiež stále spokojná . naozaj tichučký režim , dobrá výdrž baterie aj signál v pohode až ´daleko na terase
tá hudba je tiež super a tiež aj sa mi páči tie svetelné signáliky čo tam blikajú tak určite budeš spokojná 🙂 😉 😉

fifina461
19. nov 2012

Ahojte. Prosim poradte mi aky baby phone kupit? Uvedte presnu znacku a typ. Malinka sa mi narodila v 24.tt, pretoze mi praskla placenta.Ledva sme prezili.Terezka dnes ma uz 2 kg a je v 36 tt, ma 3 mesiace a pomaly pojdeme aj domov. Co by ste mi odporucili? Ste zlate...dakujem

ibajeho
19. nov 2012

@fifina461 ja odporucam avent. Najprv som kupila od tefal lebo boli dizajnovo pekne no kvalita onicom, sla som ich na druhy den vratit s tym ze ja dieta potrebujem skutocne pocut co robi. Ne ze si prdne a mne to zacne pipat ze poplach. Takze mam aventacke co vyzeraju ako kolky v bowlingu ale zvukovo som nadmieru spokojna. Pocujem uplne vsetko

sonula44
20. nov 2012

http://www.mall.sk/pestunky/philips-avent-baby-...
@fifina461 ja mám tútú odporúčania máš hore zatial max . spokojnosť 🙂
Držím palčeky nech je drobček už čoskoro domka 🙂

raky13
21. nov 2012

uz asi 6 mesiacov pouzivame detsky monitor motorola, zo zaciatku vsetko islo super...ale niekedy mi vypadava video, obrazovka zozelenie, alebo skace, ale chyba nieje v obrazovke, lebo menu mi ide normalne, len prenos videa akokeby nieco rusilo, stane sa to na 2-3dni a potom to ide ok....tak neviem v com je chyba - porucha monitora alebo mi nieco rusi signal,, niekedy ide mesiac v pohode, potom 3 dni to strajkuje potom je to zase ok...ma niekto podobnu skusenost?

mamina19844
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkahsz
29. nov 2012

BEURER Detská pestúnka JBY 86 tuto znacku pozna niekto???

zabka1124
30. nov 2012

my sme kupili prave monitor dychu a vysielacku od Angelcare AC401🙂

bibi16
10. jan 2013

Mamick prosim poradte my su dobre????? http://www.mall.sk/pestunky/philips-avent-scd48... DAKUJEM ☹

bibi16
23. jan 2013

Kupim avent vysielacky je tu taka mamina ktora uz nepotrebuje??

lena27
18. feb 2013

nemáte někdo Babytalker 1010? Potřebuji návod

ninison
25. mar 2013

@zuzkahsz ahoj, kupili ste nakoniec beurer alebo inu znacku?

zuzkahsz
27. mar 2013

@ninison nekupila som nijake, monitor dychu mam z nemocnice a pestunku zatial nepotrebujem :D

mimi36
1. apr 2013

@sakrim Ahoj, môžeš mi napísať tvoju skúsenosť s vysielačkou topcon 1020, Ja ju potrebujem do domu s veľkou záhradou. Ak malé bude spať vnútri a ja budem von, budem mať dosah a budem ho počuť? Ďakujem.

jetokuko
13. jún 2013

@eliska07 dobrý deň chcela by som sa opýtať pre ktorú el.pestúnku ste sa rozhodla a či ste s nou bola spokojná,vopred vám ďakujem za váš čas....Maťa

eliska07
13. jún 2013

@jetokuko My sme mali pôvodne Angel Care AC 401 - monitor zvuku, dychu a teploty. Ten bol výborný a boli sme s ním veľmi spokojní. Potom sme chceli ešte jednu el. pestúnku - tak sme nakoniec zobrali Philips Avent - klasickú. Ale je dobrá, nie je obojsmerná, ale to sme ani nehľadali. Má dobrý dosah a cenovo bola tiež prijateľná. 🙂

miskab
28. jún 2013

Dobry den mate niekto skusenosti s vysielackou Philips Babysitter SBC SC 365 ci su dobre? dakujem za info

havranica
12. aug 2013

Ahojte nemate niektora predat vysielucku aj s monitorom? Dik

dzucky
17. aug 2013

@eliska07 Ahoj aky model Philips mate ? dakujem

eliska07
18. aug 2013

@dzucky Len takú klasickú, jednosmernú. Farba bielo-šedá. Model číslo neviem, už ju máme pobalenú. Malý má 4 roky, tak ju už nepotrebujeme.

zdenkaxyz
28. aug 2013

ahojte, chystám sa kúpiť vysielačku, len sa potrebujem ešte uistiť v rozhodnutí 🙂 mala som sencor, nebola som spokojná, stále bolo počuť šušťatnie, chrapčanie...tentokrát chcem kúpiť niečo dôveryhodnejšie. Tak vás pekne poprosím tak v skratke, ktoré vysielačky u vás vyhrávajú? Ďakujem veľmi pekne 😉

e_z
21. okt 2013

Ahojte, o baby monitoroch je už aj článok vo Wiki Modrý koník: https://www.modrykonik.sk/baby-monitor/
Dúfam, že pomôže pri rozhodovaní.

Ak ste s niektorou vysielačkou spokojné alebo naopak nespokojné, napíšte krátku skúsenosť do Wiki. Stačí naozaj pár viet.

Ak hľadáš článok o monitoroch dychu, ten je už tiež vo Wiki: https://www.modrykonik.sk/monitor-dychu/

margerit
21. mar 2014

@amicron Nemate nahodou este ten navod k pestunke SilverCrest Baby talker 500? Dakujem moooc