Akú baby vysielačku si kúpiť?

ellin
11. jan 2008

Ahojte, pred týzdnom sa mi narodilo babetko a uvazujem o kupe vysielacky. Poradte prosím ako si vybrat a ake Vy mate skusenosti s ich pouzivanim. Dakujem

martulikk
25. aug 2009

Ahoj, protože máme pejsky, které musím občas venčit i já, když je manžel v práci, koupili jsme chůvičku s monitorem dechu Angelcare AC401. Za ten monitor jsem tím víc ráda, protože nám malá hodně blinká, tak jsem aspoň klidnější. Zatím maximální spokojenost! 🙂

silvuskaa
25. aug 2009

dosa dakujem... ale mne to v tomto programe nechce otvorit aj ked si to stiahnem:(

dosa
25. aug 2009

silvuskaa - ak chces, poslem ti to, posli mi do ip tvoj mail, ak ti to zatial niekto neposlal.

poletucha
3. sep 2009

ahojky, mame chuvicky s monitorem angel care a ta cast vysilacky pro rodice (parent unit) nejak divne 🙄 a vubec reaguje na plac miminka dost pozde 🙄 Na to,ze ji pouzivame ani ne dva mesice...dost me to stve,ale jsme v zahranici,tak reklamace do CR bude asi trosku problem. Nemela jste nektera podobny problemy?...jestli neni treba hacek v baterkach,nabijeni nebo tak neco 😅 ....ja si bohuzel v CR nechala i celej navod

lia
11. okt 2009

ahojte,

chceli by sme kupit vysielacku s monitorom Topcom babyviewer 2500,mate ho niekto??kde sa da najvyhodnejsie kupit??ste s nim spokojne??
uz som nasla aj 4500 s vacsim displejom,ale k cene sa neviem dopatrat 😒
dakujem 🙂

lia
12. okt 2009

nikto ju nema?? 😨

tilly
31. okt 2009

hmmm, no, moc som sa nedozvedela 😀 potrebujem vysielačky do RD, tak, aby som mala dosah aj vonku v záhrade + v okolí je strašne veľa detí, čiže veľa vysielačiek, tak, aby sme sa nerušili navzájom... pri synovi som mala philips a vždy som zachytila iné dieťa, len nie to svoje... 😠

lia
31. okt 2009

tilly,ja cakam na jeden tip co este len vyjde,v obchode mi povedali,ze do 2 tt by ich mali uz mat,tak dufam,ze budu.bude velky displej,ale kolko to ma dosah presne,to neviem.a je to znacka na R,oni robia aj ine veci detske,ale nenapada ma teraz znacka.a keby to nebolo,tak urcite kupime topcom.

emanka
1. nov 2009

My máme od aventu, digitálnu, takže ju absolutne nič neruší, žiadne susedove vysielačky, ani notebook, ktorý je hneď vedľa spálne a nonstop pripojený na net...ale, včera som ju bola reklamovať, nebolo nič počuť, svietila na zeleno, že je spojenie, ale žiaden zvuk, malá chúďa vykrikovala v postielke a ja som si v kľude umývala okná 😝 ...až keď som išla na wc, tak som ju začula, už mala pekné nervy...
Takže tam bude zlý iba reproduktor, alebo mikrofon, neviem, behom týždňa mi zavolajú a hneď mi dajú druhú, chvalabohu, lebo som hotová bez nej, je to super vec.
Má dosah 330m, keď je medzi vami veľa hrubých stien, tak menej. My máme veľkú záhradu a má dosah až nakoniec a aj ďalej, takže v pohode. A je na nej dobré aj to, že má aj svetelnú signalizáciu, takže keď mi ide práčka, umývačka a ešte aj vysávam, tak nemusím počúvať, stačí keď občas mrknem na vysielačku a vidím, či malá plače.
Ten majiteľ obchodu mi vravel, že ešte na túto vysielačku nemali reklamáciu, tak neviem...

tilly
2. nov 2009

ja som bola včera u susedov, tí majú už tretie vysielačky, teraz majú topcom kidzzz 1010 a sú najspokojnejší, dávajú ten jeden monitor na chodbu medzi detské izby, idú k druhým susedom (cca. 500m) a počujú obe deti v pohode, takže ja som rozhodnutá...

ako monitor dychu idem objednávať snuza go a vysielačky topcom

kaska
2. nov 2009

Ahoj Lia,
nespomenise si na ten nazov? ja premyslam nad tym topcom BABYVIEWER 2500, ale neviem aky ma dosah. Nevies kde v obchode by som ju nasla, ze by mi tam poradili? lebo nechcem to objednavat cez net.

kaska
2. nov 2009

tilly s tou snuzou mas od niekoho referencie? Citala som, ze to ma 0.32 kg, nebude to drobca tlacit na brusko?

tilly
3. nov 2009

kaska, nemám žiadne referencie, je to pomerne novinka, aj tu je diskusia, ale referencie tam nie sú...

snikol
3. nov 2009

ahoj mamicky.zacitala som sa do diskusie a mam otazku na vas ktore mate detskych strazcov sencor.niektote ich chvalite a ine zase nie.ja zatial nemam skusenost napiste mi prosim viac o nich.dakujem 😉 🙂

hoogy
3. nov 2009

no my mame monitordychu babysenseII a uplne spokojny a babysitter neviem presne znacku,ale mame s obrazovkou takze maleho aj vidim co je na nezaplatenie.hlavne teraz ked je vacsi a kolko krat sa neozve len sa mota po postielke. 🙂 🙂

kozinka
7. nov 2009

Doporučuju BRONDI my máme a jsme 100% spokojeni, jsou super, jednoduché na ovládání spousta kanálů, takže se nemůže stát,že se napojíte na někoho jiného atd 🙂 dosah 3 kilometry!!!!! a výrobce je přímo výrobce vysílaček, takže kvalita a za rozumnou cenu!!!! O hodně levnější než jiné ne tak výkonné 🙂 do 1000!!!!

lia
7. nov 2009

kaska,v babymarkete maju topcom,urcite aj v Pre deti.tusim Romer sa vola ta znacka,spominal mi to v baby markete,keby si tam nahodou isla,opytaj sa prosim kedy ich uz dotanu,lebo uz by som ju chcela mat doma ked sa mala narodi.ale ten topcom 2500 je super,len som uz chcela vacsi displej ked uz mam za to vyhodit tolko eur.
kozinka,ale to je bez displeja,ze??

kozinka
9. nov 2009

lia: myslíš jako s kamerkou?

jastrab
10. nov 2009

ahoj, co hovorite na Philips avent 510? mate skusenosti?

jamar
11. nov 2009

ahojte, trosku oprasim tuto temu. Rozmyslame o kupe baby pestunky. Len sa bojime, ci nam to bude v dome fungovat kedze je v dome vela zelezobetonovej konstrukcie. Termostat na kotol pracuje na podobnom systeme a u toho nam vypadaval signal. Ake mate skusenosti s dosahom vysielacky v domoch so zelezobetonu?

lia
11. nov 2009

ano kozinka

beruska2x
18. nov 2009

ahojte holky nemate nekdo k tem Brondi cesky navod???? dky moc 😉

lucula73
30. nov 2009

ahojte,

my sme objednali od Topcomu tú videopestúnku babyviewer 2500 aj s obrazom,dnes dorazila,už sme ju vyskúšali v celom dome,máme tri poschodia a všade fungovala,nič nešušťalo,tak sme zatiaľ spokojní,uvidíme ako to bude na živo... 😉

agula
1. dec 2009

Ahoj Lakula, muze se te zeptat jestli jsou oba pristroje, vysilacka i prijimacka na baterie? Nebo je nutne mit tu detskou jednotku zapnutou do zasuvky? Dekuji za odpoved

lucula73
2. dec 2009

agula,
tá detská jednotka je len do siete a rodičovská je na baterku,ale može ísť aj do siete,tam sa vlastne nabíja...to ti ukáže,ako mobil,keď je slaba baterka..

avidat
8. dec 2009
lia
9. dec 2009

neskoro,uz ju mame dva dni

zuzkapatrik
16. dec 2009

Pomooooc....Ahojte, my sme kupili Topcom kidzzz 1010, ale akosi nam nefunguju, ako by mali. Poradte mi niekto, kde robim chybu - zapla som detsku vysielacku, kym malej nad postielkou hrala zvonkohra, vysielala zvuk, cez tu rodicovsku sme dobre poculi. Ked zvonkohra dohrala, rodicovska vysielacka sa akoby vypla, vobec ziaden zvuk, ani sum. A dnes som to skusala opat, malu som pocula cez stenu, ale vysielacka vobec nic... Akoby bola vypnuta, ani ziadne sumy. Tak neviem... Som uz z toho zufala, je to druhy typ - Sencor 141 sme uz vratili - pre sum nebolo malu vobec pocut ☹((

renabr
4. jan 2010

My sme mali pri prvej dcerke sencor, a teraz čakáme druhé a idem kupiť nové a tieto hodím do koša, boli to hrozné vysielačky...určite neodporúčam...

No mám otázku na tie philips avent scd 510, máte ich niekto? chcem sa spýtať aká velká je tá "vysielačka" čo je pri dieťati, pretože pokial bude v izbe tak je to jedno, ale ako ste to riešili ked ste napríklad dali bábo spať v kočíku napríklad na záhradu, kde ste dali tu akože vysielačku? alebo ste to takto von nepoužívali? ja som tie sencor naše staré tiež von velmi nevyužívala ale kamoška napríklad dala vysielačku do kočíka, no pri týchto si to neviem predstaviť...

beejay23
8. jan 2010

Ahojte, my mame philips Avent,ale mam problem s tym ze maly sa uz zobudil 2x tak ze som ho pocula skor ja ako zareagovala vysielacka - ked sme to skusali, tak na silny zvuk ako zatlieskanie sa to zapne,ale na mrcanie a slabsie zvuky to nereaguje, neviete kde je problem? ci to treba reklamovat dik