Akú baby vysielačku si kúpiť?

ellin
11. jan 2008

Ahojte, pred týzdnom sa mi narodilo babetko a uvazujem o kupe vysielacky. Poradte prosím ako si vybrat a ake Vy mate skusenosti s ich pouzivanim. Dakujem

siuzi
9. jan 2010

ahojte ja mám Chicco a som veľmi spokojná, vysielačky sú dosť citlivé,počula som malého aj keď sa len pomrvil.najprv sme kúpili vysielačky v Lidli,s funkciou pestúnky,malý bol fialový od plaču a vys.sa nezapla,potrebovali hlasný počiatočný impulz na spustenie.tak asi radšej nešetriť.v každom prípade super pomocník.malý má teraz niečo cez 2r.,ale ešte ho používam,ked potrebujem niečo robiť v záhrade,alebo tak.

foogy
29. jan 2010

Ahoj holky!
Budeme kupovat chůvičky a chtěla jsem dohromady s monitorem dechu od Angel care, ale zarazilo mě, že má dosah jenom 250m, to je nějak málo, ne?
Bydlíme v baráku, tak když budu venku na zahradě, tak chci malé slyšet.
Jaké značky a dosahy máte vy? Díííky moc za rady!!

saska.t
29. jan 2010

foogy - väcsinou je max. dosah 300 m a staci to ja mam philips avent babyphone a uplne to staci tiez mame dom a uplne v pohode 😉

foogy
29. jan 2010

saska - a bydlíte v baráčku? Já teda nemám v plánu nechávat dítě doma a chodit za sousedama nebo do hospody. Jde mi o tu zahradu.
Ale vesměs teda mají 300 m, jo? Tak díky moc za radu!!!! 😉

daja999
29. jan 2010

Ahojky, my jsme si koupili odposlechy od Graco a jsme s nimi velmi spokojeni. Mají dosah až 600m - samozřejmě venku a jsou také digitální, takže nás nic neruší. Doporučuju. Daja
Našla jsem je tady, tak se podívej: http://www.babydracek.com/zbozi/3519-graco-digi...

bury
29. jan 2010

foogy - tady pán dělal dost reálné testy dosahu chůviček.
http://www.detske-chuvicky.cz/index.php?akc=rs&...
my jsme chtěli H+H8020 - protože kámoška je měla a dosah opravdu super - chodila s nima k sousedům na zahradu a v pohodě. pak jsme našli tyto stránky a potvrdilo nám to naše rozhodnutí 😉

saska.t
29. jan 2010

foogy ano mame baracek a chodime po zahrade a v pohode dokonca aj u susedov funguje 😉 takze grillparty sme tam bez problemov absolvovali 🙂 takze 300m je dostacujuce kedze sa berie vzdusna ciara 😀

foogy
31. jan 2010

Holky, díky moc za tipy a nápady a rady!!!
Jste moc hodné!!!

mates22
31. jan 2010

Ahoj holky, máte někdo doma el.chůvičky PHILIPS SBC SC 465. Koupila jsem z druhé ruky jako čtyřkanálové (dle návodu i popisů, co jsem našla na netu by opravdu mělo být), ale problém je, že jsou tam sice 4 kanály, ale fungují nám pouze 2 a to A a B. Céčko a déčko nekomunikuje mezi rodičovskou a miminkovskou jednotkou. Máme v okolí 2 další miminka a tak jsem právě potřebovala víc kanálů.

Nevíte některá, jak to tedy s tímhle typem je? Jestli je to rozbitý, nebo prostě je to dvoukanálový?

katarina.banska
1. feb 2010

Ahojte.
mate niekto skusenosti s vysielackami angel care 301d. citala som, ze maju dosah 120 m je to dost? staci Vam ten dosah? my ho chceme vyuzit v rodinnom dome. a zda sa mi ten dosah dost maly, alebo to postacuje? a angel car je podla vas dobra znacka? dakujem

slunce_veruna
8. feb 2010

Zdravim vsechny, take vybiram chuvicky, chtela jsem se zeptat, ktera chuvicka od Philipsu je digitalni, mala a stoji max kolem 2000 Kc? Podle stranek detske chuvicky mi prijde ze ty digitalni jsou takove velke a drahe pristroje....
Zalibila se mi tam chuvicka Babymoov Expert Care, nemate nekdo zkusenosti?
http://www.detske-chuvicky.cz/p/babymoov-expert...
Diky za odpovedi.

lindula3
8. feb 2010

ahojte baby... potrebovala by som poradit... mame vysielacky topcom, sice maju dosah 3km (zatial sme to este neskusali 🙂 ) ale zvyknu sa zapnut az ked mala strasne place, co som dost sklamana, pretoze som myslela ze tam bude pocut aj "ticho"🙂 ma to niekolko kanalov, tak by som potrebovala poradit, ktory je ten najlepsi... dakujem.... prosim cez IP

krpcek
11. feb 2010

ahojte, vcera som kupila novu vysielacku TOPCOM Babytalker 1010 a chcela by som vediet, ci sa neda to pipnutie, ktore je pri zapnuti a vypnuti vysielacky vypnut? je to vysielacka ktoru mam pri sebe ja.
doteraz som mala philips avent a nemozem povedat nic negativne, ALE zajtra ju idem reklamovat, pretoze:
od vianoc mi blbne, najprv sa mi niekto nabural na moj kanal, ked sme skusili iny kanal, tak mi to vzdy po chvilu signalizovalo, ze nie som v spojeni s malou. tak som bola nutena kupit inu.

jana3
13. feb 2010

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci mate niekto skusenost s babysitterom Sencor SBM1600
http://www.hop.sk/produkt/sencor-sbm-1600/
Dakujem

cinocka
26. feb 2010

jana3: no nevyzera zle..som mala vybrati tefal bh ale tento sa mi viacej pozdava..este keby tu holky hodili svoje skusenosti s nim 😀 by sa nam lepsie rozhodovalo...

ajjik
26. feb 2010

Ahoj, slunce_veruna - osobní zkušenosti s vysílačkamy od této firmy nemám, ale švagrová má vyšílačky Babymoov Expert II. a jsou s nima velice spokojený. Také do nich asi půjdeme.

gilmorka
28. feb 2010

Ahojte. Ake mate skusenosti s detskymi vysielackami zi Ikea,chcem na pouzitie v dome. Aky asi maju dosah a tak. Dve dievcata tu pisali, ze su spokojne. Ma ich este niekto?
Dakujem za info 😉

renabr
28. feb 2010

slunce_veruna, ja som kupila philips scd 520, bála som sa že budu velké ale nie su, páčia sa mi, su digitálne a počuť v nich naozaj všetko a krásne, na nete sa daju zohnať za dobru cenu...ja odporučam...

zuzana.ba
1. mar 2010
sven
8. mar 2010

Ahoj, potřebuju radu - máte někdo zkušenost s chůvičkama UCON Babytalker 500? Díky moc za recenze.
Případně poradíte nějakou chůvičku s dobrým dosahem (či spíše hlavně dobrou propustností v domě přes zdi) za dobrý poměr cena x výkon?
Díky moc.

lienkad
8. mar 2010

ahojte má niekto skúsenosť s vysielačkou od sencor je cenovo super ale či aj kvalitou?....ďakujem

sakura77
8. mar 2010

lineka,kvalita o nicom,ja som mala pri prvom ,nic moc teda,teraz mam philips,neda sa porovnat...

cinocka
9. mar 2010

sakura77: záleži aj na tom aký sencor si mala (mohla by si hodiť typ toho s ktorým si bola nespokojná?)...napr. Sencor SBM 1600 vyzera dobre...len mi ešte nikto neodpovedal či má s ním skúsenosti:(( tak neviem....

lienkad
9. mar 2010

Tak dufam že sa niekto ozve čo bude mať pozitívny nazor na SENCOR SBM 141

gilmorka
11. mar 2010

tak my sme sa nakoniec rozhodli pre Philips SCD480, podla testu na jednej ceskej stranke ma dobry dosah a indikator, kedy strati signal, to sa mi zda prakticke. A vysiel nas 47 eur aj s postovnym, takze cena myslim ze vyborna, normalne stoji okolo 70 eur. Cez vikend otestujeme, ci bude dobry dosah po pozemku, nasi byvaju hned vedla, tak snad dosiahne az k nim 😀

cinocka
15. mar 2010

jana3: už si si objednala tie sencor sbm 1600?? ja stále váham či si ich mám objednať 😖

michamicha
6. máj 2010

ahoj, porovnávala jsem chůvičku H+H MBF 7777 (http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=produ...) a s podobnou chůvičkou Bravo B–5033 (http://www.elektrotulach.cz/product.208.chuvick... , návod k použití s parametry je zde http://www.bravospotrebice.cz/images1/navod-198...), parametry jsou shodné, jen u té první je německý výrobce, ty chůvičky od Bravo jsou vyrobené v ČR. Dost podstatný rozdíl je v ceně. Nejlevnější H+H jsem našla za 2095,-Kč a Bravo za 1170,-Kč. Ty H+H používá moje sestra a je s nima spokojená, nikdy žádná porucha a signalizují fakt skvěle. Zajímalo by mě jestli máte někdo doma ty chůvičky od Bravo a jaké jsou vaše zkušenosti s nimi? díky za reakce 😉

delfinaa
1. jún 2010

Ahojte chcem sa poradit nemate niektora skusenosti s Topcom Babyviewer 2500? Dakujem 🙂

jaruska6
22. aug 2010

Ahojte máte niekto skúsenosť s video baby sitter zn.ZUBLIN?
Ako ste spokojné s dosahom?Majú nočné videnie?
Prípadne aký typ video pestúnky s farebným displejom, nočným videním do bytu by ste mi vedeli na základe vl. skúseností doporučiť?
Ďakujem.

sendynka01
9. okt 2010

@kozinka Ahoj, mohla by som sa spytat, ci sa Vam nestavalo, ze by ju rusili vysielacky z kamiona alebo z taxi, lebo niekde na fore som citala ze sa to stavalo. Uvazujem nad Brondi alebo Topcom 1010 a neviem sa rozhodnut. Potrebovala by som ju koli tomu dlhemu dosahu. S tym si bola ako spokojna?? Dakujem za odpoved 🙂