Akú baby vysielačku si kúpiť?

ellin
11. jan 2008

Ahojte, pred týzdnom sa mi narodilo babetko a uvazujem o kupe vysielacky. Poradte prosím ako si vybrat a ake Vy mate skusenosti s ich pouzivanim. Dakujem

dorothy28
23. apr 2014

Ahojte ma niektora z vas skusenosti zo znackou siemens vysielacka+minitor?Dakujem 🙂

jaanuska01
23. apr 2014

My sme dostali Baby ONO a sme spokojný 🙂

jankastubka
10. jún 2014

@jaanuska01 dobry den, mozem sa spytat, ktory typ baby ono mate? Ja uvazujem nad kupou 194.A ste stale spokojna?

jaanuska01
10. jún 2014

@jankastubka presne ten typ máme aj my, spokojnosť je stále 🙂

jankastubka
10. jún 2014

@jaanuska01 dakujem a pouzivate ho v dome, ci byte?

jankastubka
10. jún 2014

Este by ma zaujimalo, ci nema niekto skusenost s motorolou mbp8

jaanuska01
10. jún 2014

@jankastubka v byte, ale aj v dme sme uz pouzivali..aj vonku 🙂

freefamme
25. aug 2014

My mame Angelcare a sme s nim extremne spokojni. Kupila som ho v 2010 na Ebay a pouzovame ho doteraz aj pri mladsom syncekovi. Monitoruje dych, meria teplotu v miestnosti a samozrejme ze ma aj vysielacku. Bravame ho na chaty, dovolenky, navstevy, vsade. Najlepsia vec, aku sme detom kupili 🙂

freefamme
25. aug 2014

...a ma aj malu lampicku na nocne kojenie 🙂

monikamonka
8. okt 2014

Ahojte žienky, chcela by som vám poradiť, kde môžte kúpiť krásne detské vecičky za málo peňazí...www.timmytextil.sk, majú krásny výber, keď niečo nemajú na stránke, stačí napísať email, čo by ste potrebovali a hneď vám pošlú fotky...som veľmi spokojná, objednávam pravidelne 🙂

jongopongo
22. okt 2014

My sme mali zn. Orava a tiež mala aj lampičku a dobrý dosah a je za super cenu 🙂

wewusenocka
4. jan 2015

Ahojte , dievčatá zajtra si idem kupivat pestunku ale neviem sa rozhodnut medzi SENCOR SBM 1600 a Philips Avent SCD560 🙂 poradte mi prosim ,ďakujem 🙂

sofesa
19. jan 2015

@lenusskaa chcela by som sa spytat, citala som recenzie k tejto konkretne, a bolo uvedene v jednej, ze neda sa vypnut hudba....To fakt? To by mi moc nevyhovovalo...

nenabaja
20. jan 2015

@wewusenocka Ahoj, mozno to uz nie je aktualne, ale my mame od Avent, trochu iny model: http://www.predeti.sk/produkt/avent-baby-monito... a sme velmi spokojni. V porovnani s 560 ani nevidim velmi rozdiel, ma asi o nieco vacsi dosah.U nas velmi ficia tie uspavanky, velmi si na to zvykol 🙂 Ob

lenusskaa
22. jan 2015

@sofesa hudba sa da v pohodicke vypnut 🙂

sofesa
22. jan 2015

@lenusskaa aha, tak dakujem velmi pekne za odpoved, aj ked vidim, ze ste predtym pisali uz pred dvoma rokmi 🙂 Lebo ma to uplne zmiatlo, ze niekto uviedol myslim na heureke, ze sa neda vypnut hudba...Lebo my musime mat ticho pri zaspavani 🙂

lenusskaa
22. jan 2015

@sofesa vysielacku pouzivam stale, teraz uz hlavne kvoli mladsej 🙂 pravdu povedat, my tu hudbu ani nepouzivame, pustenu sme ju mali len parkrat, aj to vacsinou len ked sa mala hrala s vysielackou

sofesa
22. jan 2015

dakujem velmi pekne za vase reakcie 🙂, lebo som z toho bola zmätena, nakolko som nasla takuto recenziu:
výborný dosah
páči: množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad
nedala sa vypnuť hudba ale inak pekná melodia 🙂
super

sofesa
22. jan 2015

@lenusskaa dakujem velmi pekne za vase reakcie 🙂, lebo som z toho bola zmätena, nakolko som nasla takuto recenziu:
výborný dosah
páči: množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad
nedala sa vypnuť hudba ale inak pekná melodia 🙂
super

nahoda
14. máj 2015

Mamičky nemate nahodou niektora Babymoov Baby monitor Touch Screen ?
Mam problem najst na nu neaku recenziu.
Pripadne neaky iny tip od Babymoov skusenosti či je to dobra znacka.
Dakujem za akekolvek info.

jatyono
3. sep 2015

My sme kupili baby monitor Medday z www.telemedcare.eu/sk/katalog/video-baby-monito... . Je fakt super, má denné aj nočné videnie, počujeme dceru, ktorá je na opačnom konci bytu v postielke a navyše sa môžme k nej prihovarať. Tato zostava má aj teplomer na meranie teploty v izbe a 8 uspavaniek, ktoré púšťame z obyvačky a dieťatko ho počuje z kamery, ktorú ma v izbe. Za tu cenu je to fakt to najlepšie, čo sme vedeli zohnať 🙂

janula189
2. jan 2016

Ahojte...ja tiez uvazujem o kupe video pestunky ale stale sa neviem rozhodnut...ake mate skusenosti?ktoru znacku by ste odporucili?

vikulka05
27. feb 2016

Ahojte.
Rozhodujem sa medzi video monitormi od Topcomu, motoroly a aventu. Viete mi prosím poradiť ktorý si vybrať?

janula189
5. apr 2016

@vikulka05 ja som kupila topcom ks 4246 a som nadmieru spoko..byvame na byte takze dosah je super a dokonca aj o podlazie nizsie a to mame panel..a obraz super ked je.väcsia obrazovka takze za mna topcom...ale.toez som sa dlho rozhodovala

kvik1
7. apr 2016

@vikulka05
@janula189
Ahojte my sme vyskusali Motorolu ale neboli sme moc spokojni, vrcala, baterka nic nevydrzala, sice pekny obraz a dala sa na dialku ovladat kamera ale aj recenzie mala ze sa casto kazi a tak mi aj pripadala ze jeto len otazka casu, tak sme ju vratili. Kupili sme Avent ten starsi model kde neovladate kamerou na dialku a uplna spokojnost, uplne staci a neviem si uz bez nej predstavit byt.

qwertxy
7. apr 2016

Baby, len tak btw. ak potrebujete využívať baby vysielačku len príležitostne ( ako napr. ja, keď som u svokrovcov a malého nechám spať na dvore), stačí vám stiahnuť takú aplikáciu do mobilu. Pekný večer.

bambiq
26. apr 2016

odporúčam wifi baby vysielačku GYNOII http://spionsvet.sk/e-1442-wifi-baby-kamera-gyn...
viete si stiahnuť aplikáciu a na diaľku otáčať kameru kam potrebujeme, dosah je neobmedzeny, nakolko sa pripojíte na wifi, dietatko mozete sledovať aj z prace, zahranicia...🙂

cicamica1311
19. máj 2016

@bambiq ahoj
Ako ste spokojní s gynoii ?
Prosím ťa, kamera je aj na baterky ?
Má kamera aj klip na pricvaknutie?
Pýtam sa, keďže dávam malú spať na záhradu v cestovnej postielke
Ďakujem

jatyono
8. jún 2016

My máme videopestúnku Medday www.telemedcare.eu/sk/katalog/video-pestunka/me.... Najprv som mala strach, či za tú cenu to bude dobré, ale je fakt super. Je tam aj nočné videnie, teplota izby, počujem malého a môžem k nemu cez to hovoriť! A hlavne, stále ho vidím, aj ked som inde v byte. Mám oveľa väčšiu istotu, že keď je ticho, nič sa s ním nedeje. A to som zabudla, ze mu môžem púšťať uspávanky, ktoré sú tam nahraté.

martin8896
18. aug 2016

Skúste pozrieť na ebay.com . Tú zo stránky '' www.telemedcare.eu/sk/katalog/video-pestunka/me... som kupil za 44 eur.