Akú baby vysielačku si kúpiť?

ellin
11. jan 2008

Ahojte, pred týzdnom sa mi narodilo babetko a uvazujem o kupe vysielacky. Poradte prosím ako si vybrat a ake Vy mate skusenosti s ich pouzivanim. Dakujem

ludike01
14. mar 2011

@stanka04 Ahoj a videla si uz http://www.babymonitor.sk/?gclid=CJe0uJaVzqcCFY... . Ma sice mensi dosah ako ta o ktorej sa tu diskutuje, ale co ma zaujalo je, ze aktivácia hlasom je špeciálne vyladená na typ zvukov, ktoré zvyknú vydávať deti, takže prijímač sa zvyčajne neaktivuje pri bežnom ruchu. Zato pri druhej pise, ze sa zasvieti a vyda zvuk ked dieta vyda akykolvek zvuk...tak neviem...

janika84
14. mar 2011

@stanka04 v stredu napisem ako som spokojna.dufam ze ma neporazi 😀 hned vedla byvaju nasi,tak dufam ze dociahne aj tam ked sa u nich nahodou zakecam 😉 a tesim sa na letne grilovacky na zahrade,ze nebudem musiet behat nakuknut co sa deje s mimcom.teda dufam ze to bude tak fungovat 😀 aj mne sa paci desig-vyzera tak moderne.aspon podla mna.zatial pa

stanka04
14. mar 2011

@ludike01 No-jedna z tych dvoch bude 😎 Len je pre mna dolezite,ci je dobry signal cez par stien na terasu,asi je to vacsia priorita,ako zvuk.A je "chlapcenska"modra,1.4.sa snad dozvieme,co nam v brusku rastie 😝 Este mame cas,ale chcem vsetko postupne kupovat uz od teraz,nie potom naraz stresovat....

@janika84 Moj muz to nazval mimozemstanko 😀 Fakt je to pekne,tak v stredu cakam 😝

janika84
14. mar 2011

@stanka04 😀 ozaj tak vizera.v stredu vecer pisem.cez den budem behat po celom okoli a skusat dosah 😀 to bu du mat susedia zabavu 😝

janika84
16. mar 2011

@stanka04ahoj.takze uz ho mam doma 😵 moc som toho po vonku nepobehala lebo prsi,ale zahradu som s daznikom odskusala. 😀 obraz aj zvuk super.mame pozemok 1000m2 a signal kolom dokola super.takze sedenie na terase bezproblemov,vesanie pradla za domom tiez ok.vizera super.az tak ze ta kamera maleho strasne zaujima a chce ju chytat 😀 rodicovska jednotka je dost velka,ale aspon ma velku obrazovku.o 2cm vacsia ako na tom druhom.farba je biela iba tie antenky su bledunko fialove.uspavanky super-maleho to hned zaujalo.pri prvom som mala iba vysielacky bez obrazu a toto je ovela lepsie.predtym som aj tak behala pozerat lebo ked bolo stale tich som sa bala ci sa mu nieco nestalo 😀 a takto ho stale vidim.iny som sice neskusala,ale tento je ozaj super.som rada ze som objednala 😉

stanka04
16. mar 2011

@janika84 Super,hlavne,ze aj v dazdi je signal 😀 Inak som na teba intenzivne myslela 😵 Som rada,ze priamo pocujem,ze ma dosah v okoli domu,lebo podla parametrov od vyrobcu to studovat a tipovat..Predsalen to nestoji par eur..
My mame babo len na ceste,ale muzovi sa paci a uz huci,ze to mam hned objednat,aby rano videl,kedy ma robit kavu 😀 Ako sa hovori,to si necham "libit" 😎 A nemyslim,ze by sa cena do leta nejak dramaticky zmenila.. Dakujem velmi pekne!

vavrenka
22. máj 2011

ahojte, kocky,
mam moznost kupit philips scd 480 za 56 € - vraj dosah v interieri 200m, v exterieri nepisu... nepoznate niektora tento model? je to vela eciek? vobec sa v monitoroch nevyznam... co viem - nechcem, aby chrcal a aby aj svetelne ukazoval zaznamenanie pohybu..

katka008
20. jún 2011

@janika84 prosim ta aky je obraz na monitore v noci? Lebo som citala jednu recenziu, ze nic moc nie je vidiet ☹ Rozmyslam ze si ju tiez kupim, ale chcem aby mala vysielacka dobry nocny rezim. Dik za odpoved 🙂

janika84
21. jún 2011

katka008 ahoj.v noci je obraz ciernobiely,ale vidiet aj tak dobre.ja som spokojna.

mariabs
27. jún 2011

@zoeastor Ahoj, práve sa rozhodujem medzi monitorom z www.babymonitor.sk a topcom 4500. Preto by som Ťa chcela poprosiť, či by si mohla povedať ako si spokojná s babymonitorom po dlhšej dobe používania. Zaujímal by ma dosah cez steny a jasnosť obrazu v noci. Ďakujeem 🙂

eliska07
29. jún 2011

Ahojte,
chcela by som sa spytat - ma niektora z Vas skusenosti s vysielackakmi Tefal? Tefal TD 1000 KO Disney alebo Tefal TD 5000 KO Disney? Uvazujeme nad nejakou vysielackou na dovolenku, predtym sme mali AngelCare 401, ale ten sme uz predali, tak by sme chceli nieco len na system vysielacky. Pozerala som aj Philips SCD 481/100. Dakujem za nazory a rady 🙂

mariabs
8. júl 2011

@janika84 ahoj, môžem sa opýtať na kvalitu obrazu na rodičovskej jednotke? Ja som objednala ten druhy babymonitor, no obraz je zrnitý ako na starých televízoroch, síce sa dá pridať či ubrať jas a farba, no kvalitu obrazu to nemení. Ešte by ma celkom zaujímalo, či sa obe časti dajú šupnúť do elektriky, aby sa šetrili batérie. Vopred vďaka 🙂

janika84
9. júl 2011

@mariabs ahoj. obraz je dobry pekne ide vsetko rozoznat.v noci je sice ciernobiely,ale aj tak je pekne vidiet.a ano daju sa dat obe casti do zasuvky.rodicovska jednotka ma nabijaciu baterku-taku ako maju mobily a do detskej si musis kupit,alebo dat do el. dufam ze som pomohla 🙂

siusinocka
9. júl 2011

ja mam topcom ale keby som kupovala teraz, tak by som si isto kúpila také aj s videom mali ich v hypernove okolo 60 eur...

alex77
12. júl 2011

prosim nemate niekto skusenosti s touto detskou pestunkou? http://www.mall.sk/detske-pestunky/topcom-chuvi...

lebapa
19. júl 2011

ahoj, nemáte někdo zkušenost s chůvičkou a monitorem angelcare 401? chci nainstalovat pouze chůvičky, jenže na té rodičovské po chvilce co jí zapnu tak se mi tam zobrazí H a na nic to nereaguje, ať mačkám menu či cokoli jiného, jen tam bliká to H. Bohužel jsem se nedostala k tomu zkusit zapnout monitor jestli to bude dělat taky, na dětské jednotce jsem monitor na nulu dala, jinak to hned hlásilo ale taky stále blikalo to H a nic to nesnímá..díky moc, z návodu jsem se nic nedočetla, jen jaké to má funkce

mirkadena
17. aug 2011

ahojte baby, viete mi niektorá poradiť video monitor-detskú pestúnku. Máme klasické vysielačky Philips, ale chcela by som hlavne taký, ktorý aj signalizuje pre rodiča, že dieťatko plače nejako vizuálne-buď svieti, bliká atd. Chystáme sa na svadbu tento rok a nie na jednu ale viac. Detičky berieme zo sebou, tak v hluku by som asi ťažko počula, či mi plačú. A stále ho mať tzv.pri uchu, to by asi nebolo ono. Dííííííííík vopred!

cherryblossomgirl
17. aug 2011

@mirkadena angelcare AC401 ma aj vizualne zobrazenie. Podla mna su to najlepsie vysielacky na trhu

lucula73
17. aug 2011

@mirkadena ahoj,my máme zn. topcom,majú ich teraz aj v tescu tuším...je tam obrazovka aj svetelný efekt,ak dieťa sa ozve...my sme maximálne spokojní 😉 ,máme to už rok apol a stále to používame,ale máme poschodový dom,tak preto.

mirkadena
17. aug 2011

@cherryblossomgirl ahoj a prosím, ťa aj nejako blikajú ak dieťatko plače?

cherryblossomgirl
17. aug 2011

@mirkadena vysielacky samotne neblikaju, ale na displayi vidis svetielka, ktore zaznamenavaju aktivitu

http://www.maderna.sk/katalog/product/6109/

na tejto fotke to je napr. vidiet, ten svetelny stlpec uplne nalavo na displayi

cherryblossomgirl
17. aug 2011

@mirkadena ked mas polozenu vysielacku blizko babatka, tak to zaznamena aj jeho pohyb, nie iba plac, je to dost citliva vecicka

mirkadena
17. aug 2011

@lucula73
@cherryblossomgirl supeééééééér ďakujem Vám ženy za rady 🙂))

lucula73
17. aug 2011

@mirkadena myslím že všetky videovysielačky takto fungujú,naša má ten farebný pásik čo zaznamenáva aktivitu pod displayom,ale princíp je ten istý,rozdiel je podla mňa len v cene 😉

mirkadena
28. aug 2011

http://www.babymonitor.sk/ a máte niekto skúsenosti s týmto 🙂))))))))))) dik

mirkadena
28. aug 2011

http://www.endat.sk/Elektro-GPS-FOTO/Elektronik... alebo tento ? Neviem sa rozhodnúť 🙂)) Poradíte

simmi80
28. aug 2011

@mirkadena my mame topcom 4500 a max. spokojnost. vies si nadsatvit citlivost, aj na dialku pustat uspavanky, rozpravat sa s dietatkom.

janika84
29. aug 2011

@mirkadena ja mam topcom 4500 a je uzasny.tiez som sa rozhodovala medzi tymito dvoma a som rada ze som sa rozhodla pre ten druhy.tusim ma aj lepsi dosah.

miroslavhinka
30. aug 2011

Ahojte, pozrite si detské monitory na http://www.detska-vybavicka.sk/baby-monitory/

mirkadena
30. aug 2011

@simmi80
@janika84 ďakujem krásne. Takže je rozhodnuť. Topcom. Ešte mi viete niekto poradiť, či na tento tomcom sa dá dokúpiť ešte jedna jednotka pre ďalšie dieťatko. ???