Akú baby vysielačku si kúpiť?

ellin
11. jan 2008

Ahojte, pred týzdnom sa mi narodilo babetko a uvazujem o kupe vysielacky. Poradte prosím ako si vybrat a ake Vy mate skusenosti s ich pouzivanim. Dakujem

lenka138
18. jan 2009

ja som videla v orave tie vysielačky a milo ma prekvapila ich cena a preto som veľmi rada, že som tu na ne našla dobré ohlasy. Asi teda už nebudem uvažovať nad inými a tiež sa chystáme kúpiť aj monitor dychu. Asi kúpime ten nanny

beruska2x
18. jan 2009

ja mam Eta a spokojenost 😉 a pouzivam je kazdy den....

zuzana581
28. jan 2009

Ahojte. Zatial mi najlepšie z vašich príspevkov vychádza Phillips, ale nie tie analogové, ale tie novšie - Phillips Avent. Počula som o Phillips Avent že sú vážne dobré a nenašla som žiadne negatívne ohlasy na ne. Bola by som vďačná maminkám za osobné skúsenosti s nimi a aký typ presne máte. Baby sitter od Angelcare a Topcom sú podla niektorých porovnatelné, máte niekto skúsenosti tak, že ste mali možnosť ich porovnať? Môžete prosím napísať presné typy? Neviem sa rozhodnúť ktorý kúpiť a nechcem platiť iba značku, ale chcem niečo čo vydrží a bude spolahlivé, bez akéhokolvek rušenia a samozrejme dobrý dosah aj cez steny domu. Každopádne radšej kúpim drahšie ako to potom lutovať. Ďakujem za názory.

zuzana17
30. jan 2009

My máme Sencor, používame ho vždy a sme maximálne spokojní 🙂 , je to vynikajúca vec 😉

danu
31. jan 2009

zuzana tiez rozmyslam nad Philips avent alebo topcom babywalker 2500

zuzana581
1. feb 2009

DANU ja som o tom topcom čítala iba tu a celkom pozitívne ohlasy, ale ten Phillips avent ospevujú všade a nenašla som ani jednu zlú referenciu. Len je to dosť peňazí, tak ešte zvažujem aj iné možnosti. Ale na druhej strane viem, že ho využijem dlho. Možno už nie tak často, keď aj toto mimi trošku odrastie, ale príležitostne na dovolenkách atď, tak určite. A preto chcem hlavne aby mal dobrý dosah a nebol ničím rušený ako to tu spomínali o Sencoroch.

danu
1. feb 2009

zuzana ved preto u aj take drahe lebo nemaju jednak ziadne rusenie, mobilov, inych vysielaciek, maju aj spatnu vazbu ze ty mozess hovorit na babatko preto su hlavne drahsie

zuzana581
1. feb 2009

No asi teda nebudem vymýšlať, a kúpim rovno ten Phillips Avent. Rozmýšlala som nad typom scd 498 čo je aj s teplomerom. Teraz sú aj nové typy 510 a 520 myslím, ešte som to presne nepozerala, no ale tie ceny, čo som našla tu v BA, prípadne na internete sú hrozné. V rakúsku som to nedávno pozerala a minimálne o 30 € boli lacnejšie. Dokonca som ho na jedne stránke našla za viac ako 200 €. Oni sa už fakt podaktorý necítia.

danu
1. feb 2009

zuzana ja tiez bud avent alebo topcom 2500

nick272
2. feb 2009

Aký philips konkrétne máte? Čoi všetky sú dobré?

a_rianna
2. feb 2009

ja by som potrebovala aj s videoobrazovkou, Mali sme obyčajnu vysielačku Orava ta nam v byte stačila ale teraz sa budeme sťahovať tak sme Oravu predali a chceme kupiť s videoobrazovkou. Tiež rozmýslam o Topcome.

kaca007
2. feb 2009

nemáte některá chůvičku babymoov expert 1? já hledám chůvičku, která by měla co největší dosah a nejen zvukové upozornění na pláč miminka, ale i světelné a pokud možno vibrační (když budu mít chůvičku v kapse někde, kde bude velký hluk...). díky za tipy

danu
2. feb 2009

nick my myslime philips AVENT 😉

sandra1975
2. feb 2009

oplati sa kupit radsej najlacnejsiu znackovu ako nejaku cinsku, z dvoch dovodov a to, ze vydrzia dlhsie a kvalita co reprodukuju je neporovnatelna....
Viem to, lebo moja sestra si raz taku lacnu napodobeninu kupila a pocula na nej vysielacky od taxikarov...

emjee
9. feb 2009

nick272 • Dnes o 13:08
Ahojte. Chcem kúpiť babysitter, len sa neviem rozhodnúť medzi Philipsom SCD 361, alebo Topcom Babytalker 1010. Nemáte s nimi skúsenosti, či nechrapčia a ktorý by bolo lepšie kúpiť. Ďakujem za všetky odpovede.

zuzana581
9. feb 2009

EMJEE ja síce osobnú skúsenosť nemám, ale kamoška má ten SCD 361 a hovorí, že jej to ruší. Niekde som aj čítala, že tie staršie philipsy nie sú až také dobré ako tie Philips Avent. Ten Topcom aj ja zvažujem ale neviem sa rozhodnúť medzi ním a Philips Avent (neviem ešte aký typ, možno scd 497, 498, 520,...)

zuzana581
9. feb 2009

Jáj to patrilo NICK272. Nevšimla som si.

helenkasabinka
9. feb 2009

ahojte ja mam philips a som s nimi strasne spokojna

spetra
21. feb 2009

Ahojky, my máme philips avent, ne že bychom nebyli spokojení to ne, ale myslím že znova bych tak drahé chůvičky už nekoupila... 😅

wanda198
26. feb 2009

Ahojte, viem zabezpečiť Avent Philips SCD 499 za 120, úplne nový so ráeukou. Ak by mal niekto záujem o viac info tak ma kontaktujte na milasova@netkosice.sk.

pikkumyy
26. feb 2009

my mame topcom 1010 a jsme spokojeni - byl trochu levnejsi nez philips a hlavne ho nema tolik lidi (jako treba philips), takze se nerusi s jinyma chuvickama v okoli

ivulik2
26. feb 2009

ja som si teraz objednala Angelcare AC401 a objednala som si ho z UK vyšiel ma o polovicu lacnejšie ako u nas ma dosť dobre funkcie takže dufam že budeme spokojný
a čo som sa bavila aj s pediatričkou tak ho odporuča tiež už len kôli syndormu náhleho umrtia že su s ním dobre skusenosti tak neviem, uvidime 😉

emjee
26. mar 2009

psyxooo • 1d • Dnes o 13:55
Chcem sa spytat, ci mate niekto taku tu vysielacku, elektr.pestunku, ktoru date k spiacemu babetku a vy mozte ist napr.do zahrady, a ak sa male zobudi, tak ho v tej vysielacke pocujete.

Neviem, co je dolezite pozerat pri kupe, predavacka mi radila, ze najdolezitejsi je pocet kanalov, cim viac tym lepsie, ale samozrejme aj drahsie. Preto ma zaujima, ci mate s tym skusenosti, ci tie vysielacky nesumia a ci maju skutocne taky dosah. Ak nejaku mate, aka je to znacka a ci ste spokojne.

eimiky • 1d • Dnes o 14:03
Ahoj psyxooo,
ja mám phillips a som spokojná , sú tam síce 4 kanály, ale ja používam len jeden,, tie tri sú mi tam zbytočné,signál chytím na všetkých rovnako.Ja to využívam dennodenne.Neviem aký majú dosah, ale keď som u našich a idem von na dvor tak ho počujem.

psyxooo • 1d • Dnes o 14:06
ahoj, a nesumi ti to? si s tym uplne spokojna?

eimiky • 1d • Dnes o 14:07
ahoj,nie ono to sumi iba keď sa on viac pohne to viem, že sa niečo deje, len tak pre nič to nešuští

sophie1981
27. mar 2009

ja mam angelcare401.....pouzivame prve 2 tyzdne, zatial som spokojna.... 😉

susanh
3. máj 2009

Ahojte, my mame topcom 2500, a chcem sa spytat ci aj vam v nom vydrzia baterky tak kratko. Celkom nove tak 1-2 hodiny, a ked dam do neho nabijacie, od zaciatku blika ze su slabe a vydrzia chvilocku. Je to normalne???

skiam
12. máj 2009

porovnanie videoBabySitter a audioBabySitter

vyhoda videoBS je v tom, ze
a) eliminujes, ked dieta neplace ale uz je hore a lezie po posteli
b) eliminujes ked sice dieta zaplace ale spi dalej (nemusi k nemu bezat)
nevyhoda je ta, ze audioBS ma zvycajne vacsi dosah

odporucal digitalny prenos signalu, kvoli lepsej kvalite (su aj analogove)

My mame konkretne TOPCOM Babyviewer 2500, teraz cena 133 EUR
Vcelku spokojnos, ale vytkol by som dve veci:
a) maly dosah, realne 3-4 steny/poschodia
b) vysielacia cast je na AAA baterky, ktore sa rychlo vybiju (desiatky minut) a preto to mame stale na kabli

Alternativa v mobile (symbian)
Nevyhoda je, ze nevies eliminovat plane poplachy, na druhu stranu nie si limitovany vzdialenostou

AudioBS - SkyeSpy. Ked zvuk prekroci urcitu uroven, zavola/posle SMS
VideoBS - SensyScan. Pri pohybe zavola.

helulicek
15. máj 2009

ahojky, právě jsem se tak trochu prohrabala touto diskusí....
Nějak jsem nepostřehla (možná jsem přehlídla) jestli některá nemáte Philips SCD 463 nebo SCD 480??? Někde jsem četla, že SCD 480 je náhradou SCE 463 - tyto se už jen vyprodávají. Zarazilo mě, že tam píšou jen dva kanály a jsou analogový. Což jsem myslím někde četla, že to není dobrý kvůli rušení. Tak nevím.....
Poradíte ☹

valmra
17. máj 2009

ahojte, chceme kupit monitor dychu a mame moznost jeden kupit za dobru cenu, lenze zaruka skoncila 01/09. neviete mi poradit ci ho kupit alebo radsej nie?
je na baterky, takze podla mna by mal fungovat dlho, nie?? 😒

dzio2
19. máj 2009

ahoj valmra neboj aj ja mam po zaruke kupovala som ho na m k volali sme do tej firmi a ubezpecili nas ze urcite bude fungovat opytaj sa majitelky v akom je stave urcite nieje v jej zaujme ti klamat ved si uvedomuje ze ten monitor je na dost vaznu vec

helulicek
19. máj 2009

Tak nakonec jsem šla do Philipsu 463, je levnější a když je náhradou 480, která je samo dražší, tak proč ji nevzít 😅 Dívala jsem se na funkce obou a v ničím se neliší. Tak uvidím, jaká bude spokojenost 😕