Akú cestovnú postieľku máme kúpiť?

branodominika
1. júl 2015

Baby pride mi sestra s malou v septembri a budeme potrebovat pre nu postielku docane, ktoru vyuzijem aj ja pre moju malinku. Ake odporucate? nepotrebujem mega drahe ani mega luxusne. Nieco prakticke a sikovne kde sa bude babo dobre citit... Dakujem

Co hovorite na tieto?
https://www.mall.sk/postielky-cestovne/ludi-ces...

koskaaa
1. júl 2015

Ja by som kupila klasicku cestovnu postielku z bazarika, tato mi pride draha a ked bude dietatko vacsie bude ti aj tak z nej vyliezat (lebo sa mi zda nizka)...

bubelko
1. júl 2015

@branodominika kupila by som klasicku cestovnu postielku, tu vyuzijes aj ty, ak niekam pojdete alebo miesto ohradky, ked bude treba.

janickacrazy
1. júl 2015

@branodominika Moj malý nechcel byť v žiadnej cestovnej postieľke, takže u nás bola kúpa úplne zbytočná, ale niektoré deti tam chcú byť, ale táto sa mi zdá taká divná, radšej som za klasiku, tvoja malá je už dosť veľká a mohla by z nej ľahko ujsť. 😝

ivett1
2. júl 2015

@janickacrazy ako to myslíš, že jej malá je už dosť veľká a mohla by s cestovnej postieľky ujsť? 😅 ...má mesiac - možno dva...podľa profilu🙂
@branodominika súhlas s kočkami, cestovná postieľka je super ...mám dve deti a a využila som pri oboch a to jednak pri presúvaní (cestovali sme k našim a kade tade...) a doma, pri druhom dieťatku, aj ako "ohrádku" ... mala som malého vždy pod dohľadom 🙂 ... presne ako píše @bubelko

branodominika
autor
2. júl 2015

Dakujem ♡ 😉

janickacrazy
2. júl 2015

@ivett1 Jaj, ja som asi slepá, som si prečítala, že rok aj nejaké mesiace a to bolo mesiac, sorry, moja chyba. 😀

ivett1
2. júl 2015

@janickacrazy neva, ja som zasa napísla, že "s" cestovnej postieľky..." .. ani mi to nezplo, veď tam má byť ... "z" .... 😀