Akú fľašu kúpiť pre bábätko?

mamaj
13. nov 2008

Ahojte,

vie mi niekto poradit aku flasu mam kupit pre babo? Ma so narodit vo februari 2009 a sice dufam, ze budem kojit, ale aj tak by som si chcela pre istotu kupit nejake flase. Teraz je strasne vela znaciek, ale urcite chcem nejaku s cumlom proti kolike, lebo cakame chlapca. Mate nejaku dobru odskusanu? Dakujem za vsetky rady. 😉

erika12345
7. feb 2011

@dosa , @katusradus dakujem, pomohli ste mi. 😉

luciana157
7. feb 2011

my pouzivame len flasky avent od narodenia. napoli som ju kojila a napoli dokrmovala a nemala problem po flaske znovu sat. nemala mi nikdy ziadnu koliku. maju dudliky s roznymi prietokmi. su bez bpa, dobre sa cistia, netecu.par krat mi padla flaska,par krat mi ju malinka z ruky varazila a teda chvalabohu ze bola umela🙂 som velmi spokojna.maju vsetko pekne prisposobene babatkam.napr. kupila som uz nekvapkajuci hrncek v tescu a malinka mi place pri nom,nevie z neho vobec sat, ma tvrdy naustok. vcera som kupila teda hrncek avent a dnes po 3 pokuse zacala krasne z neho tahat a este sa pri tom rehotala🙂 takze je kupujem vsetko avent. a ked chces sklenenu flasku, tak simax su velmi dobre,maju ich aj v nemocniciach a kupis ich v domacich potrebach.

katusradus
7. feb 2011

@erika12345 za málo 🙂

gilmorka
8. feb 2011

@erika12345 sklenene flase robi napr. aj Chicco. Aj nahradne cumliky

bamb27
8. feb 2011

my mame doma avent, Iovi a tommee tippee... takze jednoznacne TT ..nemaju chybu 😉

gilmorka
8. feb 2011

Inak ja pouzivam tiez Avent flase z PES materialu, taky zlatohnedy,tie su najkvalitnejsie a bez BPA. Pred porodom som kupila 2 flase MAM, ale kedze maleho este doteraz kojim aj dokrmujem, nakupila som potom Avent, lahsie sa mi cistia a stupnicu maju od 30 ml, tie MAM mali az od 60 ml. Nastastie drobec nepresiel len na flasku ale stale sa chce dojcit. A MAM maju vela casti, to kebyze mam vydrhnut 6 flias, dlho by to trvalo a bol by plny sterilizator. Pouzivala som ich aspon na vodicku, ale ked prisla zima, nezmestili sa mi do termoobalu co mam, takze som ich prestala pouzivat uplne. Ale inak nemusia byt zle aj tie a dizajnovo sa mi pacili 🙂