Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Akú obuv používate pre dvojročné dieťa?

drutyn
20. mar 2016

Rozmyslam ,aka by bola naj pre jeho nozku a ci su vobec vhodne vsetky tie sportove,znackove ako napr.adidas,nike atd. Viete mi poradit?

meluela
20. mar 2016

@drutyn pre dvojrocne som davala elefanten, superfit, bama, nejake ecco sme tusim mali a pod. tieto znacky sa mi zdali byt najlepsie ... a vzdy kozene lebo v umelinach nie je nozke dobre
slovenske ma moc neoslovili, maju strasne tvrdu podrazku a ked som raz kupila zimne protetika tak mu strasne oskierali nohu po bokoch, co sa s inymi nestalo.
par krat som pozerala na geoxy, videla som vsak len neprakticke a umelohmotne takze tie som nikdy nekupila .. napriek tomu ze tvrdia ako dychaju pripadal mi to dost smejd (mozno mali v humanicu zly vyber)
este su ok jedna polska znacka co byva v ccc obuvi a maju celokozene topanky .. tie som uz kupovala az po 3r.
adidasky su blbost pre tak male dieta. ale v niektorych sk mestach je to asi velka vec kupit adidasky takze ich vela ludi kupuje a myslia si ake su uzasne. z velkej casti je to plastak umelohmotny a akoze "anatomickost" je len ich reklamne tvrdenie

anuskaaprazko
20. mar 2016

My sme barefoot positive 🙂 Pozri tu skupinu bose nozky 🙂

ikabu
20. mar 2016

moj ma jeden rok aj styri mesiace a idem kupit botasky do ccc, neviem aka znacka, ale su neskutocne lahucke a stoja necelych 20 eur... zda sa mi sice vela pre take male babo, ale tak dufam, ze to bude ok...

miciluci
20. mar 2016

prevazne barefoot znacky alebo aspon takmer barefooot,moje kriteria-lahke,ohybna a makka podrazka priecne,pozdlzne,rovna bez klenby,tenka podrazka a hlavne siroke pri prstekoch.okrem vnutornej dlzky meriam aj vnutornu sirku, aby sa prsteky mohli prirodzene roztiahnut do vejarika.
pokym pocasie dovoli,aj vonku beha v kozenych capackach.

elanor
20. mar 2016

barefoot, alebo aspon takmer barefoot

moni244
20. mar 2016

Tu sa docitas len jedno, ze naj je barefoot a ostatne je hnus, odpad a nevhodne 😉 ja kupujem, co pride a sadne, aj zatracovany adidas, aj v ccc platenky, aj D.D.Step

tuppe
20. mar 2016

ja kupujem protetika, je tam tá výstelka na chodidlo proti plochým nohám .. sú síce drahé, ale obetujem 🙂 Ale tak napr. do dažďa kúpim gumáky aj z Tesca :D

intrograla
20. mar 2016

Ja som kupila celorocne topanocky znacky Fare. Bude v nich chodit teraz na jar a neskor planujem ecco kupit alebo protetiku.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli