Akú veľkú tašku kufor ste si brali do pôrodnice?

traksa
21. mar 2014

Mám pocit, že tých vecí je veľmi veľa čo píše pôrodnica a bojím sa, že ak tam prídem s veľkým kufrom tak ma vysmejú, že či idem na dva týždne na dovolenku :D. Ak ste teda mali väčšiu tašku riešil to niekto? 🙂

drobcek26l
21. mar 2014

Mala som klasickú cestovnú tašku. Neber si toho veľa. Stačí ti všetko tak na dva tri dni, veď keď budeš niečo potrebovať rodina ti určite donesie

tatianka79
21. mar 2014

Ja som mala maly cestovny kufrik (bolo to pohodlne,lahko sa vyberal spod postele a veci v nom boli stale usporiadane) a potom som mala taku vacsiu kabelku na doklady a vsetko co mi kazali zobrat si so sebou na salu) neber si toho vela,rodina donesie 🙂

adelajda2012
21. mar 2014

Ja som mala len tasku s vecami na porod. Ostatne cakalo v aute v cestovnej taske a mm mi to potom doniesol do izby.

turcanoval
22. mar 2014

no ja mám rodiť 1.4 a už mám všetko zbalené a fakt toho nie je málo. Rodím v RS a tam žene nič nedajú. Takže som balila plienky a aj nejaké oblečenie pre malú. Pre seba osušky, pyžamo, vložky, podložky pod seba a plno iných vecí. Je to veľká cestovná taška. A ešte jednu tašku som si pripravila, kde mám veci keď ma zoberú do nemocnice (jedna nočná košeľa, župan, šlapky, ponožky). Do tej tašky potom dám oblečenie a muž mi to zoberie domov. Nezabudni že ti treba aj nejakú vodu (Lucku) a zobrala som aj BeBe kekse, lebo viem že pri prvom mi dali jesť iba pozde a aj to mi vôbec nechutilo alebo som nestíhala, lebo plakal. No čo ja viem. Nechcela som aby muž behal za mnou každý deň. Lebo som musela miminko nechávať samé na izbe a bála som sa. Chcela som byť s ním.

celasapremenim
22. mar 2014

tych kosiel si zober viac 🙂

sylvial
22. mar 2014

Ja som mala svoj najväčší kufor.

biancarv
22. mar 2014

Ja som mala cestovný kufor zabalený už mesiac do predu 🙂 a nikto na mňa divne nepozeral v pôrodnici :D

kiwi82
22. mar 2014

ahoj ja som mala veľkú cestovnú tašku, šak len vložky a plienky zaberú kopec miesta...... buď kľudná, nikto to nebude riešiť 🙂

jasminet
22. mar 2014

velku cestovnu tasku po oba razy a mali to tam vsetky baby...

poppy1
22. mar 2014

takyto 😀 neboj, nikto ta nevysmeje 😉

henikav
22. mar 2014

My sme mali tri velke kufre: jeden cely pre mna, jeden pre manzela a jeden pre babatko 😀 😀 😀 Ale my sme boli vsetci traja tyzden v nemocnici a nemame tu nikoho kto by nieco priniesol, ak mas rodinu co bude k tebe denne chodit na navstevy, nemusis si brat vsetko naraz, ked pridu, posles domov spinave, prinesu ciste a ked pojdes domov tiez stacia priniest den predtym vecicky na cestu domov. Jaj a este sme mali nejake veci v kufri auta v garazi keby nahodou nieco chybalo

horana
22. mar 2014

Pri prvom som mala 2 kufre, pri druhom uz len stredne velku cestovnu tasku. A to som bola v porodnici kde som 1,5hod cestovala z miesta bydliska, nic tam nedavali a nikto mi nic nenosil. Aj tak som tretinu veci nevyuzila, ani ten druhy raz, naopak si musela dokupit veci s ktorymi sa nedalo dopredu ratat.
Ale je to asi normalne ze sa zena potrebuje poistovat a zoberie plno kramov naviac, nebola som ina 😉

prasiatko30
22. mar 2014

dve tasky v jednej som mala moje veci a v druhej pre dieta - ale nic extremne velke

m_ij_ka
22. mar 2014

ja som mala cestovnú tašku, v pohode sa mi zmestili moje veci a pre malú, hlavne nezabudni na tri štyri košele tie sa zídu asi najviac 😉

deny81
22. mar 2014

ja som mala dokonca dve cestovne tasky :D jednu pre mna, druhu pre drobca. mne len zupan zabral 3/4 tasky, ale zaklad je dat si toaletny papier uplne navrch :D

stellamaris
22. mar 2014

malu cestovnu tasku 🙂 u nas vsetko davaju,takze som nebrala vela pre mna.A v taske styri knihy som mala okrem oblecenia 😀

mia551
22. mar 2014

veeelku cestovnu taasku, nasu najvacsiu, ktoru som mala na 2-tyzdovej dovolenke, myslela som si, ze ma s tym vyzenu, a nikto sa nad voobec nepozastavil... 😉

jajacova
22. mar 2014

Rodila som v Galante, a tam klistírom počnúc a vlastným príborom končiac nedostaneš absolútne nič. Takže všetko v polovičnom balení (vložky, plienky, podložky pod chorých...) a do najväčšieho kufra čo máme doma. Mamičky odchádzajúce z nemocnice pôsobili komicky, prišli mi ako keby sa vracali z atraktívnej dovolenky, väčšinou si každá za sebou ťahala obrovský kufor na kolieskach, otecko bábätko v autosedačke (predsa je to len ťažšie po pôrode). Nevedela som sa dočkať, kedy si potiahnem ten svoj kufor ja ....tie štyri dni mi prišli ako celá večnosť. na celom pôrode je tuším ten pobyt v nemocnici najhorší...doma je doma🙂🙂

tomovakatarina
14. sep 2015

Je úplne jedno aký kufor si kto zoberie alebo kolko tašiek bude mat ... ja som ležala v porodnici týžden a mala som menšiu cestovnú kapsu a tom som si myslela že mam veci ako na dovolenku :D .. ale ked som videla druhé mamičky aké mali kufre tak ja som oproti nim mala len detský ruksak :D .. takže zbalit si všetko potrebné pre seba a pre bábatko a v akej taške, kufri, alebo igelitke to bude to nikto nerieši 🙂

annikaa
14. sep 2015

vies jake obrovske kufre tam mali caje ked som bola ja? s takymi ides na dva tyzdne do turecka :D ja som mala taku vacsiu sportovu tasku adidas. v nej som totiz mala aj velke balenie plienok, dve balenia vloziek. a ine. nik ta nevysmeje neboj. mne veci este potom nosili lebo som tam bola o 2tyz viac bo maly mal silnu zltacku a ine veci este.

katarina_luknarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autumn11
5. sep 2017

ja som si zobrala do nemocnice športovú tašku a stačilo mi to. Keby náhodou niečo chýbalo, tak by muž doniesol.

ninah1486
25. feb 2022

ja som mala pre seba zbalenu tasku z najkufre od Aeronautica Militare

beahavala
26. feb 2022

ja som mala velku cestovnu