Akú výbavu chystáte na jeseň/zimu?

euka210
14. aug 2012

Napíšte mi aké počty oblečenia chystáte pre dieťa od 1r. Je to iné bábo, čo nechodí a ani sa nezašpiní a iné 1-1,5r dieťa. Aby som nekúpila veľa ani málo. Zaujímajú ma najmä nohavice, pančuchy, tepláky, mikyny, tričká s dl. r. na jeseň/zimu. dakujem.

vefi89
14. aug 2012

Nechápem, či chceš teraz na chodiace, či nechodiace dieťa 😅 každopádne aspoň dva overaly/oteplovačky, aspoň zo 5 pančúch, tepláky a nohavice dľa toho, či ste viac vonku ako vnútri 🙂 môj mal v roku asi 10-toro teplákov, dvoje zateplené nohavice, tričiek mal cez 20 (ale prevažná väčšina po doma- na zašpinenie ku papaniu a pod. a asi len 4 na von a slušné 😀 ) a svetrov a mikín mal tiež asi 10... lenže zas bývame v dome, a prevažnú časť dňa bol vonku, čiže stále prezliekanie, lebo či mokrý, spotení, alebo studené rúčky

bzuco
14. aug 2012

to záleží aj od toho, aká si mamina...ak ti vadí najmenšia špinka či fľak na oblečení a hned dieťa prezliekaš, aby bolo čisté, tak ti toho treba určite veľa....ak ti menšie ušpinenie nevadí a necháš, aby to dieťatko do večera "dorazilo", tak toho toľko nepotrebuješ
ale tak tepláčkov a pančušiek určite viac, tých 5-6...nohavíc ti možno toľko nebude treba, stačia 3-4 (ale ak radšej obliekaš nohavice ako tepláčky, tak určite viac)
tričiek tiež radšej viac, mikinky - tiež tak 5-6 a bundičky určite minimálne 2 - aby kým jednu perieš, mohol druhú nosiť
ja mám vždy pre deti tie 3 komplety na zimu- 1 overal + 2x bunda a oteplovačky + aspoň 2 zimných topánok/snehúl

aj ked ja osobne som typ, čo radšej mám viac oblečenia v skrini aj pre deti
1. aby nechodili stále v tom istom dokola
2. ak niečo zničia, nemusím urgentne utekať do obchodu po nové, lebo nemajú náhradné

azarijka
14. aug 2012

kupujem priebezne co mi chyba, nemusim riesit ze mam zbytocne vela niecoho....

mummy01
14. aug 2012

Zaklad je overal a bunda s oteplovackami a jedna nahradna bunda.
pancusky min.5ks
mikiny 2 hrube a 2tensie
triciek aj 10ks
teplaky 5ks
nohavice 2ks
topanky 2ks
ciapka s rukavicami 2ks
To je zaklad s tym ze budes casto prat.Ja nekupujem naraz vela oblecka ale v pripade nutnosti dokupim,pred zimou budu aj vypredaje.

puntido
4. nov 2012

tak ja som spokojna co sa tyka zn CARPE DM uplna spokojnost, skvela kvalita, slovensky vyrobca...

frejka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz