Akú zábranu na posteľ?

sissiland
19. feb 2013

- mame velku postel, matrac sa vklada a bocnica je 5cm siroka
-potrebujem pre 3,5rocneho chlapca

libka1
19. feb 2013

podla mna zbytocna haraburda, aj my sme nad nou rozmyslali a teraz som rada ze sme nekupili, dcerka spava na velkej posteli od 3 rokov a nepamatam si ze by bola niekedy v zivote padla... zo zaciatku som prikladala k posteli matrac z detskej postielky aby padla do makkeho ak padne...

brumka
19. feb 2013

ahoj mi smwe vcera kupili zabranu v lidli ale ta je pod madrac mi ame rozkladaciu valendu, ideme ju cez vikend vyskusat, lebo mala mi mi od 2r na posteli ale velkej a tak cestuje ze padne aj z tej, chceme zlozit postel na normalnu nech usetrime priestor v izbe dokym sa narodi druhe babo aby sme mohli hracky prehadzat tam. ale na taku postel no neviem neporadim

vefi89
19. feb 2013

ani ja som neriešila bočnicu 😕 pod posteľou má hodenú alebo perinu, alebo deku, ale tiež sa mi ešte nezosypal z postele dole

lubina
19. feb 2013

my sme dcera davali vedla postele hrubu deku, ale nikdy do nej nespadla, aj ked predtym cestovala po posteli ako vlacik. Sama spava od 3 rokov. Mladsia tiez po troch rokoch zacala spavat sama a tej som uz ani tu neku nedavala, nejako to to dieta vie, ze spinka same a nema spadnut.Mne sa to zdaju vyhodene peniazky.

m.i.r.i
19. feb 2013

my mame tu z Lidla, co je tento tyzden v predaji..a sme velmi spokojni..nas sa nam 2x zosypal z postele a mame taku vysoku postel, co ma dole este odkladaci priestor, tak aj ked dopadol na makke ( tiez sme to vystlali vankusmi), tak riaden tresk a ziadna sranda ked dieta sa takto zobudi..takze u nas je ta bocnica nevyhnutna a je super v tom, ze si ju berieme zo sebou aj na vylety, lebo je prenosna

gretka2
19. feb 2013

NIekde som videla take riesenie, ze zrolovanu deku dat pod plachtu, na kraj postlee, a tak sa ti vytvori taky mantinel, cez ktory sa dieta neprevali. Asi jepotom lepsia napinacia plachta, frote, alebo jersey, kt. su elastickejsie. Ak mas teda velku postel, tak by ten priestor, kt. zabera zrolovana deka, nemal chybat.
Vyskusaj a potom uvidis. Je to riesenie zadarmo, ak bude blbe, skusis kupit zabranu, kt. je do "L" a vklada sa pod matrac.

nae
19. feb 2013

Pohľadaj na mimibazare - na mimibazar.cz je aj firma, ktorá robí bočnice na mieru (na takú posteľ, ako popisuješ), cena okolo 400 Kč (na veľkú posteľ). Hľadaj ako "zábrana" apod.

varticek
19. feb 2013

Tiež máme tie z Lidla, dokonca viacero, lebo obaja moji chlapci spia veľmi nekľudne, cestujú po celej posteli, takže mám na každej posteli dve. Sme veľmi spokojní.

lucy777
19. feb 2013

ahojte a mate niektora skusenost so zabranou na manzelsku postel? dcerka ma 4 mesiace a dnes som si vsimla ze uz zacina cestovat. Mne to zatial vyhovuje, ze spi so mnou, lebo ju v noci kojim, len sa bojim, ze mi raz spadne. Zatial sa snazim davat perinu na tu stranu kde nespim ja. dik.

gubcikova
19. feb 2013

my máme z ikei za 6€

michaela.g
19. feb 2013

@sissiland zrovna vcera som kupila, maju akciu v LIDLi za par eur...

mirokinder
25. feb 2013

Dobrý deň,
Taká zábrana určite má svoj význam. Z vlastnej skúsennosti viem, že sú deti, ktoré padajú z postele pravidelne. Vtedy také zábrany neboli...
S pozdravom, Michal

luciaone
9. okt 2018
darinastruhackova
14. dec 2018

Dobré ráno.Mamičky prosím Vás nemáte niekto na predaj zabranu na posteľ?Surne potrebujem za rozumnú cenu.Ďakujem