Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Akú značku rifličiek pre štíhlejšie dieťatko?

kamilka3
10. aug 2012

Hladam najaku znacku rifliciek, co pekne sadnu na chudsieho chlapceka, aby sa nemuseli velmi stahovat v pase a neboli siroke cez nozicky a boky 😉. Dakujem za rady...

desszi
10. aug 2012

Mne sa osvedcili strihovo Kenvelo a max spokojna som bola aj s riflickami z Lidla a z predajne Kik, kde maju aj uzsie a frajerske strihy 🙂 vela muziky za malo penazi 😉 no a samozrejme mame doma aj traky, keby bolo treba 🙂

zazalienka
10. aug 2012

my máme super rifle z KIK, vo výpredaji boli za 3,50 €🙂 naposledy som kúpila v Tescu také frajerské kapsáčové.. Mišo je taká dlhá špageta ..

titkovamiriam
10. aug 2012

kenvelo,lonsdale a tesco ma tusim znacku fm,cheroke-je toho dost na trhu 😉

adulik23
10. aug 2012

premaman, next, ale aj v taku sa najdu celkom uzke kusky 😉

ja mam zase opacnu skusenost ako baby - vsetko z tesca mu je siroke a doslova z ich oblecenia vypadava. 😀

hajanka
10. aug 2012

jednoznacne Next Skinny Jeans - slim fit (maju aj regulovatelny pas) moj nosi len tie

lienockaa
10. aug 2012

Next,kenvelo,reserved..tescove povacsine nemaju regulovatelny pas,ani nohavice,ani teplaky nam odtial nesedia..

lenkove
24. aug 2012

v lindex majú plno slimkových...

bibistec
13. okt 2012

musis skusit ale ak je chudy urcite tie co maju vo vnutri gumicku na stiahnutie

sasenkah
13. okt 2012

Ralph Lauren 😉

ssussie
15. okt 2012

disney 🙂 mame tigrikove tu z MK a sedia perfektne 🙂 jaj a jedni z marks and spencer - tiez sadli 🙂

tehula
15. okt 2012

Next, Zara. HM. Treba pozerat skinny strihy. Ja mam dceru dlhu a chudu, nohy ma nekonecne ako palice, dokonca aj leginy jej musim zuzovat, lebo dlzku ma na ovela vyssi vek, no sirkou je mini

manka
15. okt 2012

H&m slimky. a maju aj velmi prijemne na gumu s falosnou snurkou.drzia aj na chudych.vela je rifli, co maju regul. pas, ale nie vsetky sa aj prijemne nosia _ ked sa velmi nazberaju..

abbie
15. okt 2012

ze Ralph Lauren 😀 😀 😀 ja ti poradim Pradu ... no a teraz vazne. Hlavne v Lindexe maju vela slim nohavic a este HM

pipinkaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
3. dec 2012

topolino,cenovo aj kvalitou fajn

polyana
3. dec 2012

MOji chalani sú tiež také špagetky- a osvedčili sa mi veci z KIKu. 🙂

kikimoda
17. dec 2012

pozrite si aj môj e-shop, tu nájdete rôzne oblečko pre Vaše detičky 🙂