Akú značku rifličiek pre štíhlejšie dieťatko?

kamilka3
10. aug 2012

Hladam najaku znacku rifliciek, co pekne sadnu na chudsieho chlapceka, aby sa nemuseli velmi stahovat v pase a neboli siroke cez nozicky a boky 😉. Dakujem za rady...

desszi
10. aug 2012

Mne sa osvedcili strihovo Kenvelo a max spokojna som bola aj s riflickami z Lidla a z predajne Kik, kde maju aj uzsie a frajerske strihy 🙂 vela muziky za malo penazi 😉 no a samozrejme mame doma aj traky, keby bolo treba 🙂

zazalienka
10. aug 2012

my máme super rifle z KIK, vo výpredaji boli za 3,50 €🙂 naposledy som kúpila v Tescu také frajerské kapsáčové.. Mišo je taká dlhá špageta ..

titkovamiriam
10. aug 2012

kenvelo,lonsdale a tesco ma tusim znacku fm,cheroke-je toho dost na trhu 😉

adulik23
10. aug 2012

premaman, next, ale aj v taku sa najdu celkom uzke kusky 😉

ja mam zase opacnu skusenost ako baby - vsetko z tesca mu je siroke a doslova z ich oblecenia vypadava. 😀

hajanka
10. aug 2012

jednoznacne Next Skinny Jeans - slim fit (maju aj regulovatelny pas) moj nosi len tie

lienockaa
10. aug 2012

Next,kenvelo,reserved..tescove povacsine nemaju regulovatelny pas,ani nohavice,ani teplaky nam odtial nesedia..

lenkove
24. aug 2012

v lindex majú plno slimkových...

bibistec
13. okt 2012

musis skusit ale ak je chudy urcite tie co maju vo vnutri gumicku na stiahnutie

sasenkah
13. okt 2012

Ralph Lauren 😉

ssussie
15. okt 2012

disney 🙂 mame tigrikove tu z MK a sedia perfektne 🙂 jaj a jedni z marks and spencer - tiez sadli 🙂

tehula
15. okt 2012

Next, Zara. HM. Treba pozerat skinny strihy. Ja mam dceru dlhu a chudu, nohy ma nekonecne ako palice, dokonca aj leginy jej musim zuzovat, lebo dlzku ma na ovela vyssi vek, no sirkou je mini

manka
15. okt 2012

H&m slimky. a maju aj velmi prijemne na gumu s falosnou snurkou.drzia aj na chudych.vela je rifli, co maju regul. pas, ale nie vsetky sa aj prijemne nosia _ ked sa velmi nazberaju..

abbie
15. okt 2012

ze Ralph Lauren 😀 😀 😀 ja ti poradim Pradu ... no a teraz vazne. Hlavne v Lindexe maju vela slim nohavic a este HM

pipinkaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
3. dec 2012

topolino,cenovo aj kvalitou fajn

polyana
3. dec 2012

MOji chalani sú tiež také špagetky- a osvedčili sa mi veci z KIKu. 🙂

kikimoda
17. dec 2012

pozrite si aj môj e-shop, tu nájdete rôzne oblečko pre Vaše detičky 🙂