Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Akú značku ručnej odsávačky by ste odporúčali?

adusa9
30. jan 2015

Aj cenovo vyhodnu ;)

furbynka
30. jan 2015

ja mam avent- mlieko len odsavame pretoze mal problem s prisatim a fungujeme na avente. V zalohe mam este lovi.

jasminet
30. jan 2015

tiez avent, pri prvej som mala piestikovu medelu, to uz ee, ta avent bola omnoho lepsia, pumpickova...

lennulik1
30. jan 2015

Ahoj,
ja som kupovala odsavacku az ked som porodila - nikdy nevies, ci budes mat mliecko, ci nie (ale prajem Ti, aby si ho mala co najviac). Kupila som z bazaru, pouzivanu asi 3 mesiace, este v zaruke od znacky Avent. Je to elektricka, ktora sa da pouzit aj ako rucna. Tu "rucnu" cast som nikdy nevyuzila, vzdy som odsavala len elektrickou, ale co som sa docitala v diskusiach, tak pri tej rucnej sa namakas pri tom odsavani, nakolko to musis stale stlacat. Ja som mala mlieka skor pomenej, a ta odsavacka mi castym odsavanim pomohla mlieko rozbehnut, prip. som si robila zasoby, ak isiel maly na chvilu na varovku babke. Ked som dala na par hodin babke maleho postrazit a ja som sla s manzelom napr. na vianocne nakupy zhanat darceky (maly mal asi mesiac a pol), tak som len vytiahla z mraznicky pre nu par poharikov s mrazenym mlieckom a bolo 🙂 inak som s tou Aventkou velmi spokojna, inu by som nechcela.

jongopongo
31. jan 2015

Ja som mala tiez Aventku a tiez som bola spokojna, ale aj na Medelu som pocula dobre ohlasy...

oladuna
31. jan 2015

Najlepsie je NEKUPOVAT LACNE ŠMEJDY. Prenajmi si kvalitnu odsavacku z nemocnice alebo sukromnej kliniky a uvidis ze neolutujes.najlepsia investicia.neporovnatelne.

piacere
31. jan 2015

Ja som mala doma Tomme Tippe a bola som max. spokojná. V pôrodnici mi požičali Avent a nevytiahla som s ňou ani slzu mlieka....

gaja78
31. jan 2015

Odporucam Avent.

zeytin
31. jan 2015

avent som mala pri oboch babách a spokojnosť 🙂

erika_
31. jan 2015

Ja som mala ručnú Avent, ale nakoľko som neskôr dosť často odsávala mlieko, tak som si potom kúpila elektrickú Medela. Záleží či chceš len rozbehnúť mliečko, prípadne odsávať mliečko len sem tam, alebo používať odsávačku častejšie, potom odporúčam elektrickú, lebo pri ručnej sa "narobíš" 🙂. Spokojná som bola s oboma.

mimik79
31. jan 2015

ja som bola spokojna s Medelou

tichanska1
31. jan 2015

Ručnú som hneď pokazila a mala som Avent, ale môžem odporučiť elektrickú Medela. V Bazáriku kúpiš za normálnu cenu. Nemusíš mať novú.

didulienka11
31. jan 2015

Ja som mala rucnu Avent a bola som spokojna. A to som odsavala velmi intenzivne, lebo sme mali predcasniatko, co znamenalo, ze som dieta po porode nemala pri sebe a musela rozbehnut laktaciu odsavanim. Potom som mala tolko mlieka, ze som pol roka darovavala do nemocnice :P takze tak 3/4 roka bola silno vyuzivana. Kupila som si aj elektricku Avent, lebo vsetci mi to odporucali ako omnoho lepsie a cuduj sa svet, tou som ani kvapku nevytiahla...myslim, ze je to vysoko individualne a tazko sa radi, lebo co funguje jednej nemusi druhej.... ;)

lucanka49
2. feb 2015

ja som mala pri oboch dcérkach MEDELA ručná a nedám na ňu dopustiť super a mám nachystanú keby náhodou aj do tretice 😀 a stála asi 12€

Tu začni písať odpoveď...

Odošli