Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Akú značku teplomeru máme kúpiť?

babulkovo
12. dec 2014

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o nejaký tip na kvalitný teplomer, ktorý správne meria teplotu dieťatku. Ďakujem

evittam
12. dec 2014

@babulkovo Určite odporúčam Body comfort bc07. Maximálna spokojnosť. 😉 😉
http://teplomery-osobne.heureka.sk/body-comfort...

babulkovo
autor
12. dec 2014

@evittam tiež som na neho kukala, len ešte som natrafila aj na thermoval duo comfort a neviem, ktorý je spolahlivejší. na oba z nich som našla aj negatívne recenzie

evittam
12. dec 2014

@babulkovo My sme tiež dosť dlho vyberali a mali sme najskôr typ na iný, ale potom tatinko našiel tento a sa mu najviac pozdával - prečítal dosť recenzii a názorov. No a som rada, že sme ho kúpili, sme veľmi spokojní aj keď je z tých drahších-trošku. 😉

zdena12345
12. dec 2014

to je jedno, skor zajst do obchodu a dat si zapnut viac teplomerov (ak dovolia) a vybrat si niektory z tych co ukazuju teplotu v strede🙂 ono aj lacny moze byt dobry a drahy mat odchylku. Kedze pouzivam teplomery v praci, par mi ich uz rukami preslo a naozaj ja osobne pokladam za zbytocne vyhadzovat kopu penazi za drahy teplomer ktory posluzi rovnako ako lacny. ale na druhu stranu ak sa kupi jeden za x rokov tak to netreba az tak riesit, ja som kupovala niekolko rocne🙂 stejnak ak budete stale pouzivat jeden teplomer tak si zvyknete na to aku teplotu ten teplomer dava a ked bude vyssia o 0,5st tak budete vedet ze je zle
skor pozret aky dlhy je cas merania a ci su tam pohodlne vymenitelne baterky

Tu začni písať odpoveď...

Odošli