Aký je podľa vás najlepší šál či nákrčník?

sofhia
9. okt 2013

Mozno somarina, len ma zaujima vas nazor - do coho radsej obliekate svoje deti, do salov, ci satiek... v zime? ak mate linky, tak ich hodte, som zvedava.
dik.

cerez
9. okt 2013

@sofhia Ja práve zháňam nákrčník pre môjho drobca. Príde mi to praktickejšie.

katkavan
9. okt 2013

ja mam dobru skusenost s nakrcnikom napr.z H&M.Sal pouzivame len vynimocne.

sofhia
autor
9. okt 2013

@cerez ale mas odskusany daky konkretny tvar, ze je dobry? a pleteny ci sity?

babulina
9. okt 2013

Nam sa osvedcil nakrcnik z hm ked boli malinki teraz som kupila v sportovom obchode taky fleecovy tunel, ktroy sa da pouzit ako sal, kukla, ciapka

cerez
9. okt 2013

@sofhia Ako dieťa som mala štrikovaný, dosť ma škrabal. Ale mužovi som kúpila minulý rok z flisu a ten je príjemný. Tvar to má ako valček 😀 alebo tvar roláku. Čo som nosila ja ako dieťa tak to bol tiež ako rolák len predná časť bola dlhšia cez hrudník. Tak nám to štrikovala mama.

stanislavao
9. okt 2013

@sofhia oje naj pre deti je nakrcnik H&M. kazdy rok ich maju, do supravky aj super ciapky a rukavice. tie nakrcniky su super.

michaela.g
9. okt 2013

@sofhia mne sa skor paci taketo nieco... http://www.dudel.sk/nakrcnik-sal-modry

stanislavao
9. okt 2013

@michaela.g ak toto sa napr mne nepaci. vzadu je malo latky a krk moze byt aj tak holy a okrem toho ten suchy zips je sice prakticky, ale aj skriabe, ked nahodou sa zle zapne. cize tie satky su podla mna skor pre efekt ako pre ucel.

stanislavao
9. okt 2013

@sofhia tie H&M mam overene, odskusane a maximalna spokojnost. mame aj satku, ale to neni take dobre. a taky nakrcnik, ako H&M mame aj potom upletovy, doma robeny a nosime ho teraz na jesen.

koniarova
9. okt 2013

@michaela.g Nie je to moc dobré, máme. Vrtí sa to na krku a nechráni to časť chrbáta ako nákrčník. A malé dieťa čo chodí do škôlky si to samé neoblečie, Nákrčík zvládne aj škôlkar obliecť. 😉

ketrinka17
9. okt 2013

ja milujem nakrcniky 🙂 maly ma krk zakryty a mame ich na cvocky h&m, najnovsie mame doma take satky co malemu len pretiahnem cez hlavu a ma zakryty aj krk vzadu aj spredu a viem to dat aj na pusinku a nostek ak bude velka zima. v kik maju teraz za 1e 😉 a super nakrcnik ma aj richelieu, mame na zimu taky kupeny, teplunky flisovy 🙂

marcelatje
9. okt 2013

@sofhia my máme kuklu ktorá je až na plecia a potom netreba šál ani nákrčník 😉

sofhia
autor
9. okt 2013

@marcelatje nooo taku kuklu som robila, len mi to pride neprakticke pre dieta, ked sa obzera, atd.. ake mas velke deti?

sofhia
autor
9. okt 2013

dakujem za Vase nazory, asi zvazim ten fleesovy... ;o) vsetky ciapky, a sale ci nakrcniky vyrabam.. ciapky su Ok, len praktickost niektorych kuskov sa mi nezda, preto ma zaujimali nazory viacerych dakujem. 😀

marcelatje
9. okt 2013

@sofhia moja malá má rok a kukla jej super sedí tak nemá problém pri akomkoľvek pohybe 🙂