Aký máte názor na nakupovanie výbavičky popredu?

livocka21
31. máj 2013

cawte baby... chcem sa opytat na vas nazor nakupovania vybavicky pred narodenim....vraj sa nema dopredu kupovat, lebo sa nieco stane...co si o tom myslite?...ja som tym totiz dost posadnuta :D je to len povera vsak? 🙂

zuzka57
11. jún 2013

Samozrejme,ze je to hlupost tiez ako to tu bolo velakrat spominane tak si neviem predstavit prist z porodnice a hor sa nakupovat vybavicku.My sme zacali najprv s nakupovanim kociara,postielky a pokracovali kupou oblecenia,hygieny a tak aspon na tie prve tri mesiac potom som si stale priebezne dokupila co bolo treba.Ale je fakt nerealne sa riadit touto hlupou poverou,treba si uzivat jedno z najkrajsich obdobi v zivote zeny akym je tehotenstvo 🙂

miskanasa
11. jún 2013

urcite postupne v tehotenstve..jednak si to finanncne rozložíš ked nemusis vsetko kupovat naraz a jednak po pôrode budes minimalne prvé dva týždne rada, že budes moct ležat a oddychovat a nikto ta nebiude otravovat ani s kupovaním rožkov, nie to este s oblečením🙂starší ludia s tým majú problém, pretože v ich dobe sa vsetko pre dieta kupovalo v jednom obchode ak vobec niečo kupovali....takže sa musis cez to preniest a zacat nakupovat, hoci aj tajne🙂