Aký matrac a prečo?

rasto88
16. okt 2012

Zdravim vas

Bol som kupit akurat postielku a v ponuke mali matrace, makky molitan, tvrdsi molitan, molitan+kokos, kokos+molitan+kokos, iba kokos..... 😕
Nemam ani sajnu ktory a preco. Vzal som ten s tvrdsim molitanom s tym ze ho nebudem rozbalovat a ak sa rozhodnem inak mozem vymenit.
Cenovo su kazdy o niekolko € drahsie a netusim ci mam radsej priplatit ze niektory iny typ?
Ktory typ by ste odporucili a preco ?
Dakujem.

sissy27
16. okt 2012

@rasto88 neviem, kde si nakupoval,ale u odborníkov asi nie - poradiť by ti mali predovšetkým tam, mali by vedieť, čo predávajú, v akej kvalite, lebo vieš ako to je, keď dvaja robia to isté, nemusí to byť to isté (v tomto prípade výrobcovia matracov) 😉
z vlastnej skúsenosti odporúčam matrace dormeo - máme ich celá rodina a spokojnosť maximálna... molitan by som ja osobne nechcela, rýchlo sa ničí, držia sa v ňom roztoče... s kokosovým skúsenosť nemám...mrkni sem http://www.dormeo.sk/pre_deti/

katren
16. okt 2012

@rasto88 my tiez nemame ani jeden z tychto.....kupili sme ortopedicky PerDormire Bambino....kupili sme nasu overenu znacku, ktoru pouzivame aj my, takze o inych sme ani neuvazovali 😉
a mozes mu tvrdost "nastavit" 😉

biancarv
16. okt 2012

@rasto88 http://danexplus.sk/data/ma_piccolo.html bol síce drahší okolo 60 eur, ale je kvalitný , ortopedický a som s ním veľmi spokojná

rasto88
autor
16. okt 2012

Poradene mi bolo no nie v takej miere aby som bol presvedceny ze to alebo ono.
Viem ze neodporucate zle matrace napr ten Dormeo ale vzhladom na mnoztvo vydavkov
si nemozem dovolit matrac za 60 alebo 120 € 😒
Skor by som bral len nieco z tych ktore som spomenul tak z tych mi odporucte nejaky.

maminka30
19. okt 2012

my mame materaso a som s ním spokojna.....zimne letne prevedenie...... 🙂

hradnapani
19. okt 2012

@rasto88 ahoj, v septembri sa tu tiez riesila takato tema, pozri tu https://www.modrykonik.sk/forum/zakladna-vybavicka/aky-matrac-do-postielky-3/ najdes tam tiez dost nazorov, ale neviem, ci ti pomozu, lebo su velmi roznorode. Ja patrim k tym, co neodporucaju kokos/ pohanku, ale druhi si to zase pochvaluju, takze rozhodnut sa budes musiet aj tak podla seba 😉

hellnina
8. júl 2014

Vegas matrace sú Ú-Ž-A-S-N-É, máme doma taštičkové a deťom sme kúpili penové a slasť sa ráno zobúdzať.

maaaria3
8. júl 2014

Odborníci radia latex, ten je však drahý... no neskor sa oplatí aj do detí investovať... prešla som všetko na nete, odborné diskusie, rady skúsených i obyčajných ľudí... vraj Dormeo a podobne je iba reklama... dobré sú SEGUM A VEGAS... aspon do budúcna pouvažujte... deti vraj majú mat tvrdší matrac, kludne aj ten molitan, je to nachvíľu, že... potom isto latex alebo taštičkové pružiny - je to nastálo a bez zmien neželaných

jarka800
14. máj 2015
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

Baby aké maju vase deti matrace? a kde ste ich kupovali neviem sa rozhodnut aky mam kupit a termin sa mi blizi

agnes9
15. máj 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@jarka800 ja som nasej kupila z kokosoveho vlákna

jarka800
18. máj 2015
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

@agnes9 a kde si ho kupovala ja som pozerala ale tie ceny sú dost vysoke a použity nechcem

jozef1010
4. feb 2018

hladal som po internete aky matrac kupit a nasiel som stranku www.matracshop.sk a objednal som matrace a urobil som dobre super cena a aj kvalita odporucam kuknite aj ich fb profil

okulka_db
21. mar 2018
Používateľ okulka_db je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od okulka_db.

Tiez to momentalne riesime, postel uz mame asi vybratu ale stale nevieme co s matracom, doteraz sme mali klasicku staru valendu....:/

alenus454
23. mar 2018
Používateľ alenus454 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alenus454.

@okulka_db Ak môžem poradiť, kúpte si matrac rovno s postelou, my sme si napríklad všetko komplet vybrali v Sconte a je to super, pretože všetko k sebe pasuje 🙂 a matrac máme nejaký zdravotný a je super, nebolí ma už chrbát

okulka_db
25. mar 2018
Používateľ okulka_db je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od okulka_db.

Jej dakujem za tip 🙂 mozno to teda skusime nejak do kopy este objednat, dakujem🙂

vulka
25. mar 2018

@rasto88 Naše dve deti spávali na obyčajnom molitanovom. Čo sa už len na ňom môže pokaziť, ak na ňom spáva 10kg dieťa cca 2-3 roky? A deti nám vyrástli do krásy aj inteligencie. Teraz keď sú už staršie a ťažšie, tak sme kúpili molitan+kokos.