Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký matrac odporúčate do postieľky?

sarinka91
18. aug 2014

Prosim vas, aky matrac bude najlepsi dopostielky pre dietatko ? Dakujem za rady.

ljiljana11
18. aug 2014

my sme akurat vcera kupili kokosovy s pohankou, tak snad bude ok 🙂

katy1979
18. aug 2014

babatku staci obycajny. Tiez sme mali kokos ale pri tych drobcoch od 3-15kg je uplne jedno ci je tam kokos ci pohanka ci molitan. ak ti ocura kokosovy aj ked vyperies potah v tom kokose sa to pekne drzi.
Predajca co nechce iba zarobit by ti povedal ze staci uplne obycajny molitanovy matrac

didamt
18. aug 2014

aj my máme kokosový s pohánkou, už 9 mesiacov a spokojnosť, dieťa sa na ňom neprehrieva

daniela77
18. aug 2014

my sme mali pri prvom obyčajný molitánový, pri druhom sme kúpili s kokosovou vložkou, ale jediný rozdiel ktorý som medzi nimi našla je cena. Mala som pri obidvoch monitor dychu a cez obyčajný molitánový lepšie snímal. Takže keby som mala ešte raz kupovať, tak určite len molitánový. Radšej si kúp niečo čo ti urobí radosť za tie peniaze ktoré preplatíš za matrac, ktorý ti dá v skutočnosti tú istú službu.

lady511
18. aug 2014

@sarinka91 my sme mali najskor,,molitánový,,bol super..potom som chcela byt PANI DOLEZITA a mat nieco viac tak som kupila s kokosom a ako mala už nema plieku na obed stane sa že prečuraa potom je ten kokos na dve veci,,takže sme sa vrátili k molitanovému 😉

terezka1947
18. aug 2014

ja musim mat dve postielky a do tej,v kt.mal byt dlhsie som kupila tiez super kvalitny s kokosom
do druhej mam obycajny
a keby som mala urobit rozhodnutie este raz,urcite by som kupila 2x molitan 😀

piacere
18. aug 2014

kokosové a pohánkové majú oproti obyčajným penám a molitánom výhodu v tom, že sú antibakteriálne, nedržia sa v nich roztoče.

hrjanka
18. aug 2014

my máme taký, že je z jednej strany kokosový a z druhej molitanový, takže teraz používame kokosovú stranu a keď malá bude väčšia, tak otočíme na molitanovú

lucia090
7. dec 2014

Ahojte ja by som odporucala vegas matrac, niet nad kvalitny matrac už od malička 🙂

slamka88
4. mar 2015

@hrjanka mozem sa opytat prosim ta ci si spokojna s tym matracom na jednej strane kokosovy a na druhej molitanovy? Dakujem

hrjanka
4. mar 2015

@slamka88 ano, nemame najmensi problem s nim. Mala spi na kokosovej strane, ten molitan sa vobec neprepadava, ani nic podobne. Moja dcerka ma 9 mesiacov a spi sa jej dobre. A to podotykam, ze sme ho kupovali z druhej ruky 🙂

karolinka789
10. máj 2015
Používateľ karolinka789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.

My sme mali matrac zo studenej peny s kokosovou vložkou. Sama mám problémy s chrbticou a som alergička, preto by som nikdy nekupovala molitanový matrac. Nedrží tvar, preleží sa a to nehovorím o roztočoch. Kokosové matrace pekne držia tvar, veď babatku sa chrbtica len tvaruje a potrebuje kvalitnú podporu. Ale to je na každého rozhodnutí. Každopádne ja doporučujem kokos alebo latex

Tu začni písať odpoveď...

Odošli