Aký prací prášok je najlepší pre novorodeniatko?

samantha185
6. júl 2013

Maminky aky praci prasok pouzivate? Vybavicku mam nakupenu, uz len to vsetko vyprat, len by som chcela poradit s akymi praskami mate skusenosti? Nieco co nie je velmi drahe a prijemne vonia?

anetkaadamko
6. júl 2013

ja používam batole alebo lovelu, aj aviváže............raz mi kožná povedala, že pre dospelých jedine lanza...........všetky tie ostatné reklamované prachy obsahuju vela svinstva.....

hradnapani
6. júl 2013

Lovela je velmi dobra, ale nevonia (ale v tomto pripade to neberiem ako negativum- preco by malo vsetko vonat? vone su tam dodane umelo.) A isty cas som pouzivala aj gel Persil sensitive, ci tak nejako - tiez bez problemov.

aristka
6. júl 2013

nič špeciálne som nepoužívala ,persil ,ariel ,to čo aj my ,nie som zástancom ,aby sa pralo v niečom špeciálnom ,pokiaľ nie je tu nejaký kožný problém a kopu peňazí ušetrených a problémy nemáme žiadne... 🙂

sandrika1986
6. júl 2013

Ja som používala do jedného roka pri najstaršej dcérke Lovelu. Aviváž nie, lebo pediatrička povedala že pre bábo nie je vhodná a je aj zbytočná. Pri najmladšej dcérke používam tiež Lovelu a Bubi tekutý prací prášok 🙂

renatka100
6. júl 2013

Bupi mydlove vlocky su antialergicke bez akejkolvek chemie a babatko krasne vonia.

linda20111
6. júl 2013

ahoj, pouzivame lovelu od narodenia a tiez bez avivaze. problem nebol ziadny.

maja1982
6. júl 2013

ja som pouzivala tiez lovelu, bez avivaze... nikdy sme nemali ziaden problem. neskor som skusila aj lovelu avivaz, ale nenadchla ma...

ivkafr
6. júl 2013

ahoj,doteraz sme pouzivali Lovelu,ale bez avivaze...no teraz uz ako vsetko papa ideme zmenit,lebo na skvrny uz nestaci...ale doteraz maximalna spokojnost 🙂

turistka
6. júl 2013

Lovela 😉

stardust
6. júl 2013

najlepsi prach u nas bol ten, co sme pouzivali cela rodina...nic specialne sme nekupovali, razim teoriu, ze pre zdravych ludi su tieto speci prasky len na tahanie penazi z rodicov.

ariesi
6. júl 2013

batole a bupi. podstatne lacnejsie ako lovela a uplne v pohode

chloe001
6. júl 2013

My sme pouzivali zo zaciatku Lovelu gelovu (bez avivaze) a potom sme presli na Dreft Sensitive (tiez bez avivaze). Teraz som kupila Persil Sensitive, tak uvidime. 🙂

simca06022011
6. júl 2013

No my uz roky (aj ked mala nebola) pouzivame persil sensitive, tak ten sme pouzivali + avivaz silan sensitive + ariel "odflakovac" ak bolo nahodou treba ... teraz v poslednych mesiacoch som presedlala aj na kadeco ine... ale mozno sa vratim k overenemu, bola som spokojna 🙂

reisi
7. júl 2013

Ecover, Sonet pre celu rodinu odjakziva.Persil a podobne reklamne specialitky jedine na utierky.

tomikejt
7. júl 2013

Dreft sensitive

petula8
10. júl 2013

ja som používala len gély na pranie ( kupované z tesca, kauflancu), nie ariel ten je agresívny na pokožku dieťatka. Kupujem aj dreft s tým som tiež spokojná 🙂

janulina.k
10. júl 2013

my sme zacali lovelou, ale neboli sme velmi spokojni, lebo nevyprala flaky od napr.mlieka, prikrmov ani pri 95stup., tak sme presli na Persil Sensitive a s nim sme velmi spokojni 🙂

monuska342
10. júl 2013

Velmi dobra je Lovela alebo Batole ten je bez roznych svinstiev a perie dobre...a podla mna je blbost prat takemu malinkemu babenku hned v normalnom prachu ved je plny svinstiev a male babo ma tenku kozu a vsetko mu prenika do telicka...ja som teraz skusila oprat v bonuxe malemu len raz a spustil sa mu taky exzem ze sme mesiac len po doktoroch behali...no radsej pockam do 3 rokov s normalnym prachom

lucianakoniku
11. júl 2013

Nas drobec bude mat styri mesiace a veci mu periem v Lovele. Nema s nou ziadne problemy a kedze sa mi osvedcila,neskusala som nic ine. Nam vyhovuje aj vona, je velmi jemna. Klasicke pracie prasky som nechcela riskovat,u nas v rodine mali na ne alergie aj dospelaci. Avivaz nepouzivam. Ked sa nam pritrafia nejake skvrny od stolice,pred pranim ich zaperiem vo Vanishi alebo Arieli na skvrny a poriadne vyplakam.

stanislavao
11. júl 2013

Bupi tekuty praci gel, alebo Batole praci prasok. Ale ja som pouzivala od narodenia Persil sensitive prasok na pranie. a bol najlepsi. vsetko vypral, pradlo bolo krasne ciste.

mirabella27
11. júl 2013

Veľmi pekne vonia Lovela a aj dobre vyperie,ale my sme začínali s Bupi a Batole. To bolo fakt také asi naj pre novorodeniatko a veľmi nevoňalo,ale stačí tá vôňa čistoty a bábätka 😉

lulistek
6. aug 2013

urcite LOVELA. my sme mali kozne problemy.

snopkulka
6. aug 2013

Persil sensitive - náááádherná vôňa, bez aviváže

tinaxxx
6. aug 2013

Ja pouzivam dreft sensitive baby

janelinka
6. aug 2013

používam persil sensitiv,bez aviváže 😉

siminika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matuskova003
17. aug 2013

Lovela 🙂

nintu
17. aug 2013

ja jej periem v arielovych gelovych kapsulach .uplne v poho nic ziadne vyrazky a pod. 😉

salome_82
17. aug 2013

Bupi je pre mňa najlepší, najmenej dráždivý. Používam aj Lovelu, ale Bupi sa mi zdá lepší.

denise01
17. aug 2013

Ja pouzivam od narodenia lovelu - prasok alebo tekutu, pouzivam aj lovelu avivaz. Po vyprati som vzdy zehlila vsetky veci z vnutornej strany a nikdy maly nemal ziadny problem. Ale uz papa prikrmy a je pravda, ze lovela vsetky fliacky neodstrani.