Používame cookies. Viac informácií tu. OK
bv_alexandra
6. sep 2011

no toto by som potrebovala aj ja vedieť. tiež som išla že idem oprať poťah no na tom poťahu je ten kokos prichytený. tak vôbec neviem či to oprať alebo ako 😉

skeptik
6. sep 2011

Nijako. Kazde dieta ma mat novy madrac - to je jeden z bodov prevencie SIDS

jedina30
6. sep 2011

ahojte..ja mam tiez madrac v postielke v kokosovou vlozkou..potrebovala som ho vycistit pre dceru,ktora sa narodila.. 😉 ja som dala dole potah z madraca a vyprala som ho v pracke samostatne...(tiez tam boli zachytene kokosove vlakna-take male pichliaciky)..holy madrac som dala na balkon a nechala vetrat na slniecku cely den..na druhy den som ho zase obratila..ten madrac bol nas-po synovi,takze nemala som obavy ci tam nieco zostalo,ved v postielke bola este plachta a potom ked bol vecsi tak gumova plachta.. 😵 😵

larosa
14. sep 2011

No ja som nemala kokosovú vložku, len molitan a ten som strčila do vane, poliala tekutým pracím práškom a snžila som sa ho vyšuchať, potom som nastavila na hlavici sprchy, taký strašne prudký tok- normálne keď som si strekla na ruku, tak to bolelo 😀 a najhorúcejšou vodou som to vystriekala, trvalo mi to skoro hodinu a potom som ho dala na sušiak 🙂 😵

Tu začni písať odpoveď...

Odošli