Angel Care - skúsenosti

yvka
24. feb 2008

Ahojte kočky, aké máte skúsenosti s dýchacim senzorom Angel Care? My sme ho kúpili ešte pred pôrodom. Zapli sme ho ale velice rýchlo sme ho aj vypli lebo tep sme mali asi 300. Alarm sa spúštal pravidelne, pritom malinka spokojne spinkala. 😠

veronika81
20. feb 2009

Ahojte baby,
viete poradiť nejaké stránky, kde sa dá zohnať Angel Care za dobrú cenu? Cez google mi vyhadzuje samé inzeráty, ja by som chcela nový.
Ďakujem.

paola.o1
20. feb 2009

stranky neviem, ale ja som ho zohnala v shoping centre SCS vo viedni. za 105 eur a je to ten kde je aj babyfon

tin007
20. feb 2009

veronika ja som kupila AC tusim 401 (je to monitor dychu a vysielacka, tiez moze sluzit iba ako vysielacka) za 75 libier v UK (priniesla mi ho jedna kocka), u nas ked som hladala, tak boli velmi drahe. tu je link http://www.angelcaremonitor.co.uk/

mukky
21. feb 2009

ahojte,tak ja som ho kupila v Madarsku ked este nebol taky super kurz ako vtedy a vysiel nas na 2.500 sk,ked sme tam boli teraz,bol lacnejsi,manzel mi aj povedal cenu ale som zabudla,tak jedine ked sa spytam a bude si pamatat,ale bol lacnejsi a mali 2 druhy

mukky
23. feb 2009

U nas stal pred skoro rokom 4.ooosk tusim,,ale teraz neviem kolko stoji 😒

veronika81
23. feb 2009

Na nete som našla najlepšiu cenu 159 € plus je k tomu kôš na plienky. Je to ten AC 301-R.
Mukky a vy ktorý typ máte? Lebo od toho zavisí aj cena.. Aj by sme sa vybrali do Maďarska, nemáme to ďaleko.

mukky
23. feb 2009

veronika.. my mame ten prvy,ten nema tu vysielacku.Ale ja mam aj zvlast, detskeho strazcu deti,ale takmer to nepouzivame,ale ak sa otepli tak na chate sa hodi 🙂

mukky
26. mar 2009

veronika blahozelam k malemu 🙂 kupili ste angel care ?

mukky
1. apr 2009

maji ,nam nepipa,len ak je vybita bateria tak tuka...

tina2883
13. júl 2009

ahojte. Nema niekto z vás SK manual k AC 401. mam len v angličtine a neviem z toho vyjať ddakujem pekne.
🙂

macka23
13. júl 2009

tina,
mam navod k AC 301, je to velmi podobne, posli mi email do IP a preposlem ti ho.

lienocka7
21. júl 2009

ahojte. aj ja mám podobný problém, že neviem zohnať manuál v SK. ☹ Keby sa vám dalo mohli by ste ho preposlať? Veľmi by ste mi pomohli. Ďakujem

macka23
22. júl 2009

lienocka posli tvoj e mail do IP a poslem ti ho 😉

pammy
29. júl 2009

Baby kolko mate podloziek v AC401 ??? Pls.

macka23
29. júl 2009

pammy,
mame len jednu, a bali sme sa ze ked zacne maly cestovat po postielke, bude to stale pipat, ale uz cestuje, dokonca sme ho nasli takmer v rohu postielky a monitor v pohode, samozrejme ze ked sme maleho vybrali zacal pipat. Takze myslim ze staci jedna 🙂

pammy
29. júl 2009

Macka dakujem a mohla by si mi este prosim napisat aka je velka, tak priblizne, kolko cm x cm. dakujem.

skrutka11
30. júl 2009

Ahojte dievcence, vidim, ze mate dobre skusenosti s AngelCare ac401. ja by som ho rada od Vas niektorej aj kupila, ak by ste sa ho chceli zbavit 😀 poslite info do IP ak mate zaujem.

ja mam termin v septembri a to by som ho uz rada mala doma.

dakujem

menem
9. sep 2009

Ahojte maminy.Som buduci tata a chcem Vas pekne poprosit a opytat sa na angelcare ac401 ... Ide o to ked dieta bude vacsie a nebude uz potrebovat podlozku ci sa da pristroj vyuzit iba ako monitor zvuku.Ci mozem odpojit podlozky a pouzivat iba vysielac a prijimac,cize ako vysielacku.Ci je to mozne.Lebo sa to nikde neviem docitat ci to ma aj taketo vyuzitie...Budem Vam vdacny za odpoved..S pozdravom

miluska.h
9. sep 2009

ahoj menem, tento typ angelcare sa da pouzit iba ako vysielacka, len sa odpoja tie dosky

menem
9. sep 2009

miluska.h Dakujem za rychlu odpoved.Moc nami to pomohlo vo vybere,

miluska.h
9. sep 2009

za malicko 🙂

katka1981
9. sep 2009

yvka, novorodeniatka spia velmi tvrdo a monitor nemusi zachytit dychanie. Nam sa to stavalo spociatku, lekarka nam povedala sama ze je to normalne. Angel care pouzivame nadalej a bez neho by som nevedela zit. Ked mala spala s nami kvoli relfuxu, nedokazala som oko zavriet, tak som sa o nu bala. Ja som s nim velmi spokojna, hoci teplomer nejde dobre a brala by som tam este hodinky, ale inak je super.

kafulienka
23. okt 2009

ahojte,

ja by som tiez rada kupila AngelCare ac401.
Momentalne pouzivame Nanny - super vecicka. Ale musime ju vratit, kedze kamoska o chvilu
bude tiez mamicka 😉
Ak by ste chceli predat AngelCare AC401, poprosim IP, rada odkupim.
Dakujem

🙂

zirka
23. okt 2009

od zaciatku mame AC, zvycajne nastaveny na maximalnu citlivost......upokojujuce vidiet blikat zelene svetielko, sice financne narocne, ale lepsie ako spat nalepena na postielke.....tak som nocovala v porodnici 😀

mayka
26. okt 2009

Baby mne bolo povedane ze AC 401 je kazovy. Ze vraj mi odporua AC 301 lenze ten dosah pestunky mne nestaci. To si radsej kupim zvlast AC 300 a pestunku s vycsim dosahom.
Inka mate niektora skusenosti s eshopom tegel ? Maju ich tam najlacnejsie a davaju k tomu aj ten kos na plienky. http://www.tegel.sk/index.php?m=detail&id=379

macka23
26. okt 2009

mayka, a kto ti povedal, ze je kazovy?
My ho pouzivame uz 9 mesiacov a este ani raz sme nemali ziaden problem.
My sme ho kupovali preto, ze je hned aj ako vysielacka, manzel sa obaval, ze ak by sme pouzivali monitor dychu a vysielacku zvlast, aby sa nahodou "nebili" .
Len ho odporucam.

dominka11
27. okt 2009

my ho máme a až na 1 prípad s ním mame dobre skusenosti.

to.beruska
29. okt 2009

ajojte!tak mi rozmyslame tiez nad nim.ale chcela by som vas poprosit ci by ste my niekto mohli poslat navod.tiez ho budeme mat z anglicka.moc by som vam bola vdacna

karin.
29. okt 2009

to.beruska: skús napísať macke do IP - tu hore to píše, že pošle návod. Ja som jej práve poslala v IP moju mailovu adresu.

to.beruska
30. okt 2009

karin no idem jej skusit napisat.tak sme ho vcera akurat objednali z anglicka,tam vyjde 69 libier tak super cena.rozmyslali sme nad nanny ale zobrali sme tento nakoniec.neviem a mne sa AC 401 pozdava viacej co spominali aj kamaratky s anglicka