Angel Care - skúsenosti

yvka
24. feb 2008

Ahojte kočky, aké máte skúsenosti s dýchacim senzorom Angel Care? My sme ho kúpili ešte pred pôrodom. Zapli sme ho ale velice rýchlo sme ho aj vypli lebo tep sme mali asi 300. Alarm sa spúštal pravidelne, pritom malinka spokojne spinkala. 😠

nika000
24. feb 2008

yvka ahoj my ho máme ale nám nič také nerobí.na akom písmene ti to robí?my ho máme zapnutý na A.

marushka
24. feb 2008

ajoj, aj my sme ho mali a v absolútnej pohode, nikdy žiaden problém...asi by som výrobok reklamovala, or skontroluj si ešte nastavenia...hm?inak ti neviem poradiť... ☹ ☹ ☹ papapa

vera21
24. feb 2008

Ahoj Yvka, aj my ho mame a kupovala som ho prave preto, ze som citala nan lepsie referencie ako na Nanny.
Ja som s nim uplne spokojna - este ani raz sme nemali ziaden poplach, ano falosny. Myslim aj, ze je velmi citlivy, lebo mam v postielke madrac 10cm a teraz este aj podlozenu deku na jednej strane kvoli soplikom a funguje bezchybne.... Aj ja by som ho asi reklamovala...

yvka
autor
25. feb 2008

Matrac máme s Ikey, má asi 10-12 cm. Malinká spinká ešte na takej deke /s dekou aj zaspáva tak jej ju neberiem/. Zvýšila som aj citlivost. No neviem. Tak to tam máme len na ozdobu. 🙂 V obchode mi povedali, že prekážkou môže byť aj kokosové vlákno v matraci ale myslím že žiadne nemáme. 😒

marushka
25. feb 2008

yvka, my máme matrac aj s kokosovým vláknom, a nikdy to pre fungovanie angel care nebol problém...hm... 😒
takže v to asi zrejme tiež nebude...papapa

yvka
autor
25. feb 2008

marushka: 🙂 🙂
Podľa návodu sa majú podložky rozmiestniť v postielke na dve polovičky. Nemôže to byť tým že na tej druhej polovičke malinká ešte neleží?

marushka
25. feb 2008

vidíš...vlastne možno, to prepojenie potom asi nie je komplet...poviem ti tak-my sme mali doma v postieľke jednu platňu, druhú u našich, aby sme to nemuseli stále celé prevlákať, keďže sme tam často chodili ...a stačilo to.potom, keď mal malý tak pol roka a bol väčší, používali sme obe súčasne... 😉
papapa

yvka
autor
25. feb 2008

Tak skúsim tú spodnú odpojiť. Možno to bude v tom 🙂 papa

ivush
25. feb 2008

Tak aj my máme AC monitor a zatiaľ našťastie žiadny skutočný poplach a ani falošný.... 😉 😵

vroni
25. feb 2008

My sme tiez boli spokojni. A alarm bez podlozky pouzivame dodnes.

annika
2. mar 2008

Ahojte, aj my máme monitor a len raz sme mali alarm, no z mojej chyby. malého som dala na kojací vankúš, lebo negrckal, len zaspal. Asi to bolo veľa na monitor, lebo o desať minút začal pípať. Potom som to dala na vyššiu citlivosť a bolo po probléme. Takto sme to používali asi dva mesiace, teraz už nespí na vankúši a chvála bohu ani alarm sme ešte nemali....klop-klop-klop.

wienika
2. mar 2008

ahojte, ja som angel care kupila hned ako sa mala narodila, zapojila vsetko, ale alarm pipal ako besny. robila som vsetko , tak ako je napisane v navode, inac ten navod je ozaj strucny, ledva som sa z neho vysomarila. tak som to vypla a pouzivala doteraz ako babyfon. vcera som si na nete citala ohladne SIDS a trosku som ostala nervozna, tak som to skusila zapojit, ale len kablik do zakladne, lebo podlozky tam boli od prveho dna. a zrazu to fungovalo. tak som celkom spokojne spala. konecne , po 6 mesiacoch. a som spokojna.

annika
3. mar 2008

A fakt je to pravda, že človek spí kľudnejšie! Veď aj v podvedomí to cíti, že namiesto stáleho počúvania a sledovania toho bábetka pracuje namiesto neho ten monitor. Je to super vecička!

wienika
3. mar 2008

Dokonca mne tak sibalo, ze vecer, ked som malu ulozila a zrazu bola ticho, tak som sa stale chodila pozerat, ci je ok. A v noci, ked som sla uz aj ja spat, tak som vzdy pocuvala, ci dycha. Teraz som uz aj pri vecernej telke pokojnejsia a nechodim kazdu hodinu sa na nu kukat. No uplne psycho. Som. 😝

marorlinko
4. mar 2008

my ho mame tiez a pravda je,ze sme ho nikdy ani nepouzili,neviem, mala som divny pocit, ze sa spusti alarm a ja skolabujem od strachu, aj ked nic by sa nestalo, babatko bolo stale pri nas, takze este stale je to v krabici, zvykne sa casto spustit sam alarm,ked sa pohne tak podlozka.

lilyk
4. mar 2008

my mame Nanny ale to je snad dost podobne, iba raz sme mali falosny poplach, to sme spali a MM vyletel s postele jak strela, zdvihol maleho asi 2 metre do vysky 😅 maly zatrepal rucickami a spinkal dalej. Ja som velice rada ze to mame, dokonca pozeram ci to aj blika lebo baterky sme nevymienali od narodenia a furt funguju 😕 😉

wienika
4. mar 2008

marolinko, trosku draha vecicka, aby bola nevyuzita v klrabici, hmm?jja som urobila to iste, ale uz je fajn, ked som to zapla. urcite to skus..budes spokojna, uvidis... 😉

alami
4. mar 2008

Ja mám Nanny. Tiež som ho mala prvý mesiac v krabici - nechcel sa mi čítať návod ☹ . Potom malý začal nejak zle dýchať- chrčal, tak som to vybrala a konečne použila. Hneď tú noc sa mi pustil alarm a nemyslím, že to bol planý poplach. Malého som zatriasla... a bolo v poho - nevidela som ho, bola tma aler strašne ma to vylakalo
Ešte raz sa mi pustil alarm, boli sme v nemocnici, za bileho dňa spinkal, ja som v izde2,5x2,5metra vedľa neho telefonovala a nič som nezbadala - pustil sa alarm - malý bol bledý ako stena - isto nedýchal!!! Zdrapila som ho a zatriasla - farba sa mu vrátila. Dala som ho do postielky a sledovala to zelené svetielko ako krásne bliká... Stále sa naň pozerám, nech mám istotu... V noci keď sa prebudím, prvé pozriem, či bliká..

elfka.elfka
5. mar 2008

aj my sme max spokojny s AC. kludne spime a aj mala. dostali sme k tomu aj kos na plienky - tiez super. a teraz uz je od noveho roka novsia verzia AC, premakanejsia..

natali1
25. sep 2008

Ahojte,
chcela by som Vas poprosit, ci by ste mi niektora nemohli poskytnut slovensky alebo cesky manual k Angelcare AC 401. Mame ho doma, ale len s anglickym navodom a nejako si s tym nevieme poradit...
Vopred dakujem velmi pekne za pomoc.

cuchre
25. sep 2008

my mame angel, pouzivali sme ho asi pol roka, vobec nebol problem 🙂
natali, s cim si nevies rady?

olise69
25. nov 2008

kupila som angelcare 2 v 1 v Angl., model 2008. Je tam len 1 podložka pod matrac. Nemajú tam byť 2 ? V návode sa nepíše.

norik1
25. nov 2008

Olise ja som mala v baleni dve dosky... da sa sice dokupit, ale mali by byt dve 😖

xixi7
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci je mozne Angelcare 2 v 1 pouzivat aj samostatne, teda len ako vysielacku do kocika ked ho dam na terasu a vecer v postielke aj s monitorom dychu oboje naraz, alebo to tak nefunguje?

simonka99
19. jan 2009

Angelcare 2v1 sa da pouzit aj iba ako vysielacka,len si tam potom prepnes na zakladni ''sound''

jasom
11. feb 2009

ahojte, nemate niekto nahodou navod na pouzitie angel care 401 v SJ alebo CJ? 🙂 dakujem

muffinka
13. feb 2009

Ja pouzivam Angel care uz dva a pol roka. Maly ho mal od narodenia a teraz ho pouzivam pri dcerke. Som s nim maximalne spokojna. Deticky maju reflux a ked boli mensie zapinala som ho aj pocas dna aby som bola kludna, ze ked sa prevratia na brusko nenadychnu sa "grciek". A teraz ked malu prikryvam spim tiez kludnejsie, lebo som sa bala furt, ze sa mi schova pod deku a tak. No a pouzivam ho cez den ako vysielacku - davam ho do kocika vonku na terase a vnutri mam vysielacku a pocujem ked sa mala zobudi. Je to super vec.

cessy
13. feb 2009

ahojte, aj my mame AC a som s nim velmi spokojna, ako monitor som ho pouzivala prve dva mesiace,ked maly spinkal v postielke.potom sme boli v nemocnici a od vtedy maly spinkava s nami v posteli. teraz AC pouzivam ako vysielacku. aj ja mozem len doporucit.je to super vec....

janka_pn
14. feb 2009

aj ja mam AC a spokojnost. ale museli sme zvysit citlivost, aby nevydaval zbytocny alarm 😝

mukky
14. feb 2009

Ahojte,aj ja mam AC a bolo to prve co som kupila ked som bola tehotna.Ak viem o niecom co moze zachranit zivot,nie je co vahat.Je to drahsia zalezitost iste pre niektore maminky,no ale niektore si nakupia az prehnane drahe kociare a na monitor peniazky dat lutuju ☹ .Asi pred troma tyzdnami mi mamka povedala ze jej jeden pan povedal ze prisiel nedavno o 10 mesacnu vnucku ☹ ☹ ☹ SIDS..dievcatko uz rano mamka nasla modre ☹ ☹ prestalo dychat.Prajem vsetkym mamkam na svete aby sa im nikdy nic taketo nestalo..