Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Angelcare monitor

kristinagabi
27. okt 2014

Maminky viete mi poradit ... ? Uz som mala plany poplach (dufam,ze plany..) a bolo par krat,ze zapipikal.. Ma s tym nieco spolocne nastavenie citlivosti? Mam nastaveny na 5,vy mate na kolkom ? Pri dcere som nemala problem,ale citlivost som mala na 4,alebo na 3... Podla mna,mam vsetko dobre nastavene,ale teraz sa bojim nastavit naspat na 4-3. Ma to stym nieco spolocne....? Dakujem

el6
27. okt 2014

mame tiez angelcare a presne ako pises, nikdy uplne nealarmoval, len parkrat pipol, ked som k malej pribehla, bola ok...az som parkrat take apnoe pri nej pocas spanku zazila....

kristinagabi
autor
28. okt 2014

@el6 a citlivost mate na kolko nastavene ?

jamabe
28. okt 2014

Môže to byť aj tým, ak je veľká vzdialenosť medzi platňami a dieťatkom... Tam výrobca odporúča hrúbku matracu, ale už nepamätám koľko to bolo. Nám toto robilo, keď malá spávala zabalená v perinke, už ako keby platne poriadne nechytali pohyb bábätka. Tak na to si daj pozor, matrac, nejaká perinka, deka..

kristinagabi
autor
28. okt 2014

Mame dve tie dosky,mame ich polozene v strede a na jednej strane postielky jednu a na druhej strane,takze by mal pekne zachytit pohyb... Teraz ma napadlo,ze niekedy zvykne byt roh matraca vysie,lebo ako mame okolo postielky hniezdo,tak maly sa tam zvykne hrabat za tie snury,ktorymi je priviazane hniezdo. To by ale nemal byt problem,ved je to v rohu...,nie? Na tej doske sedi matrac ... Citlivost som uz nastavila na 4...
Prepacte,ze robim okolo taky humbuk,ale raz sme mali poplach - plany (dufam) a este raz by som to nechcela zazit,bolo to strasne ...

iva1009
25. dec 2014

Ahojte , ja som si kupila Angel Care monitor dychu akurat mi dosiel 2 dni dozadu.Je to monitor ktory dokaze pipat aj pri refluxe...takze odporucam.. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli