Antirefluxný vankúš pre 7 mesačné bábätko

jane1987
20. dec 2021

Ahojte dievcata, chcem sa opytat, mate skusenosti s antirefluxnym klinovym vankusim pre 7 mesacne babatko? Viete mi poradit, s ktorym mate dobre skusenosti? Totiz je ich asi 1000 a v roznych cenovych relaciach a akosi sa v tom nevyznam 🤷 vdaka

vejapa76
20. dec 2021

Nemusíš vankúš kupovať. Podlož bábätku matrac pod hlavičkou aby tvoril šikminu.

vejapa76
20. dec 2021

Tak ako na foto. Bábätko bude mať rovný matrac (kvôli chrbatiku) a zároveň hlavičku vo vyvýšenej polohe.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
20. dec 2021

@viestta presne, uplne staci podlozit nohy postielky a sklon dat taky, aky vyhovuje. Ja som tam naskladala slovniky a encyklopedie.

amelie2017
20. dec 2021

Nasemu nepomaha ani podlozena postielka. Z neho to leje nonstop.

simsalabim
20. dec 2021

@amelie2017 aj moja starsia bola ako polozena flasa. Denne som prala 1-2 pracky pogrcanych veci. Ale trochu to pomohlo.. mensie mnozstvo, menej casto to slo von. A lepsi pocit, ze sa nezadusi v spanku.

jazula
20. dec 2021

My sme podkladali knihy pod nohy postieľky a podkladali sme dovtedy, kým sa malej neuľavilo. Mali sme oveľa vyšší sklon ako ten vankúš. Na ňom nám malá grcala aj s tichým refluxom…

andreatytler
21. dec 2021

@jane1987 Ako radia... skus doma urobene podlozky alebo knihy pod nohy postielky.
Inac v 7 mesiacoch je sanca ze sa vam to uz o par mesiacov vytrati. Ten vankus uz velmi nevyuzijes.

andreadobrocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz