Antirefluxný vankúš pre dieťa s refluxom - máte s ním skúsenosti?

ewzeli03
22. mar 2019

Ahojte. Poraďte podľa dobrých skúsenosti vankúš do postieľky pre dieťatko s refluxom. Ďakujem 🙂

lubik87
22. mar 2019

@ewzeli03 ja predavam. Matrac som mala.podlozeny dreveným klinom robením na mieru a toto navrchu aby sa mala nezosuchavala na strany .úplne super to bolo 🙂

malinajahoda
22. mar 2019

@ewzeli03 ja mám klin od 5 týždňa dcérky až doteraz. A to má už 13 mesiacov. Používam neustále. Ci pri pití mlieka aj keď spinká. Dokonca mam 2 kusy. Už si to neviem bez toho ani predstaviť. Klin nám veľmi pomohol.

lubik87
22. mar 2019

@malinajahoda ja som ho už zrušila mala.cestuje.po postieľke tak to bolo zbytočné....a načo máš dva 😮

malinajahoda
22. mar 2019

@lubik87 máme poschodový dom. 1 má dcérka v postieľke v spálni na poschodí a ďalší je dole v obývačke. Takisto cestuje po postieľke. Ale keď ide spinkať alebo keď v noci pije mlieko, tak leží na kline. A to potrebujem, aby bola práve vtedy na kline. Pár hodín v spánku to vydrží a potom nech si cestuje po postieľke 🙂

lubik87
23. mar 2019

@malinajahoda jaaj tak jasné to chápem 🙂 len moja dáko vždy ostala zadkom na klinec a dole hlavou :D

malinajahoda
23. mar 2019

@lubik87 toto presne je aj u nás 😁. Dokonca to mám aj odfotene, že sa dá spať aj dole hlavou 😂. Ale podstatne je pre mňa, aby ležala na kline, keď pije mlieko. A kým ho strávi.