Autosedačka Römer Baby Safe a kočík Gesslein. Chýba mi nejaký diel?

paganka
13. máj 2009

Ahojte, mamičky 😉
chcela by som sa opýtať, či má niekto z vás skúsenosti s kombináciou autosedačka RÖMER Baby safe + kočík Gesslein. Ja som si to totiš objednala cez internet z Nemecka a dostala som od výrobcu kočíka aj adaptéry na autoosedačku, no akosi mi to nejde dohromady - mám pocit, že mi chýba ešte jeden diel, no neviem aký. ☹ Vopred ďakujem za radu 🙂

denisab32
14. máj 2009

paganka
....pravdepodobne potrebuješ protikus do adaptéru, ktorý sa nachádza na autosedačke Romer Baby safe SHR a Baby safe ho nemá
http://www.britax-roemer.de/auto-kindersitze/ba... - viď. obr - porovnaj svoju s týmto, pod rukoväťou je plast, ktorý tam asi nemáš....skús im napísať, ak je to seriózna firma, tak ti ten diel zašlú...

tesinec
2. jún 2009

ahoj!
My jsme resili to same, u sedacky Romer Baby safe potrebujes jeste jeden adapter. Psala jsem primo do Gessleinu do Nemecka a dostala nasledujici odpoved:
It is correct, that you can also use the F6 with a Römer Baby Safe plus, but
there you need 2 adapter. First the Gesslein Römer Adapter for Future/F6 and
additionally the Römer A-Adapter. You can order both models also through
your Gesslein retailer.
Tak jsem si oba adaptery objednala primo u zastoupeni v CR.
Sedacku jsem tedy zkousela pomoci adapteru uchytit a zjistila jsem, ze je to dost vratke, sedacka vubec nedrzi pevne, jakoby tam chybel jeste nejaky uchyt ke kocarku... Chapu, ze tam ma byt vule, ale tohle mi prijde az nebezpecne.
Mate nekdo podobnou zkusenost?
Diky moc!