Avent. Čo si myslíte o tejto značke?

psyxooo
28. mar 2007

Co si myslite o znacke Avent?
Maju tie antikolikove flasky skutocne taky efekt ako sa pise?
A cumliky akej znacky su najlepsie, ci je to jedno?
A s odsavackou Avent mate skusenosti? A ak odsavacku/ci uz avent alebo inu, tak aku, rucnu ci elektricku? je tam taky rozdiel? lebo cenovy teda je 🙂))

miaaix
29. mar 2007

No ved to, ze je to riadne prakticke... a tak teda budem skusat, skusat... az kym porazi odsavacku alebo mna. 😀 Kazdopadne diky.

andreab
29. mar 2007

drzim palce 😉

huga
29. mar 2007

Ahoj Psyxooo,ja používam od Aventu všetko cca. od synčekovho 4. mesiaca.Môžem povedať,že malý mával veľmi nepríjemné problémy pri papaní (používala som rôze iné už hore spomínané značky).Už v pôrodnici som sa zoznámila s odsávačkou Avent (ručnou) a bola som veľmi spokojná,len touto odsávačkou som dokázala nečujne,bez bolesti a v krátkom čase odsať dostatočné množstvo pre malého.Tak som sa rozhodla skúsiť aj fľašu.Najprv to bola 260ml, potom na čajík 125 a teraz používam 330,som absolútne spokojná.Problémy pri papkaní zmizli ihneď.Mám aj kúzelný hrnček (potvrdzujem-netečie) a cumlíky na upokojenie (od 0-3 mesiacov,3-6 mesiacov a teraz použivame už od 6-18 mesiacov, skutočne nenahraditeľné,aj keď veľmi drahé).Čo sa týka cumľov na fľaše,vyskúšali sme 1 (cez ten pije čajík doteraz,2 - mliečko,do cca.6 mesiacov,3 - pije teraz mliečko a variabilný (s tromi prietokmi) pije kašu).To sú moje skúsenosti.Maj sa krásne.

ivankaalenka
29. mar 2007

ahoj miaaix, musis sa naucit si ju poriadne prilozit, inak to nejde. A pozor na okolite oblecenie, to tiez prekaza. A treba vela trenovat. Pojde to. Neboj. Ten podtlak sa naucis, ani mne to neslo, myslela som, ze je pokazena, ale nebola. No a vrzgala ako blazon, dala som je na reklamaciu, ale po vrateni a ze vraj opraveni to nebolo o nic lepsie, tak som zurila ako byk, ale otec ju tobral a tam na koniec tej paky dal trolinku oleja a odvtedy nevrzga a to som ju uz velakrat vyvarala. Skuste to. Odsavanie je hracka, len sa to treba naucit. S Avent to nie je tazke, ja som vyskusala 4 odsavacky, tato jednoznacne vedie.

miaaix
30. mar 2007

ivankaalenka preboha, co robis o 2 rano hore? To ma tiez v 7-mich mesiacoch mojho chrobaka cakaju bezsenne noci pri compe? 😀 Dakujem za radu... ja ze iba ja som aka neschopna a vidim ze viacerim to robilo rovnake problemy.

katrin
30. mar 2007

ja som veľmi spokojná s fľaškami od avent-u... Chcem sa len spýtať, či niekde robím chybu, alebo či to máte aj vy.. Ak sterilizujem fľašky v sterilizátore, kt. je vhodný do mikrovlnky, všetky fľašky mám po štyroch mesiacoch kalné, ako keby špinavé... Skúšala som to vydrhnúť, aj vyvariť vo vode v hrnci, ale stále to tam je (vyzerá to ako vodný kameň).. neviete čo s tým? na sklenených fľaškách iných značiek to nemám. Len na pvc fľaškách z Aventu 😲

diddi
30. mar 2007

ktore flasky su lepsie...z PVC alebo zo skla? neviem ktore mam kupit od Aventu

katrin
30. mar 2007

diddi, neviem, či Avent má sklenené fľašky.. ja som videla len z PVC 😲

diddi
30. mar 2007

aha, tak to som si tiez nevsimla 🙂 brala som to automaticky, lebo som videla u inych znaciek aj sklenne...a tie z PVC sa bez problemu daju sterilizovat?...ja ich chcem praveze vyvarat vo vode, lebo je to dost drahe kupovat sterilizator

martina46
25. okt 2007

ahojte, podelte sa prosim o skusenosti s prsnymi muslami ISIS - tie zberace mlieka, zaujimalo by ma, ci nahradia prsne vlozky, alebo na co presne su. z webu kde ich predavaju som sa nic moc nedozvedela.

martina46
25. okt 2007

aha, prave ako som odoslala prispevok, vidim, ze uz tu tema je chi 😅
ide precitat..

zuzka82
25. okt 2007

ahoj, akurat som o tom zalozila temu, konkretne o tych musliach a cakam, co sa dozviem.... 🙂

korculka
25. okt 2007

ahojte zienky, ja pouzivam aventacke flasky od narodenia maleho,lebo nechcel sat z prsnika,nakolko som mlieko dostala neskoro a aj dostatocne mnozstvo mlieka az po mesiaci ☹ a v porodnici mi ho naucili na flasku,tak pouzivame avent i odsavacku.....s tou som mala problem,s tesniacimi kruzkami co vytvaraju podtlak,teraz je to uz ok....maly ma 3 mesiace,mlieko pije z cumla c.1,lebo ked mu dam dvojku,tak mlieko stiahne v priebehu 5minut a potom mi grcka o dusu....stalo sa to niektorej z vas?

katarinaa
26. okt 2007

korculka, moja mala pije mlieko z dvojky a to ma 10 mesiacov. na dvojku sme presli, ked mala asi 7 mesiacov.

xxmargaretka
26. okt 2007

ahojte.
.bohuzial sa musim pridat k co niesu spokojne a to s jedneho jedineho dovodu tecie s nich bokom..doteraz som si myslela,ze ja ich zle zatvaram no ako vidim tak to je zjavne vyrobna chyba..
katrin aj mne ostavali presne take ako pises ty no a kamaratka mi poradila nech pridam do vody trochu octu a predstav si,ze odvtedy su nadherne-ako nove
😀

nikollette
9. sep 2009

My tiež používame avent...

fľlašky, kúzelný hrnček, cumlíky, lyžičky, kefka na fľaše, klobúčiky som mala od aventu tiež, prsné vložky, ....
a môžem povedať že so všetkým som bola spokojná... 😉

vedvies
9. sep 2009

ahojte, ja pouzivam tiez vsetko avent a flasky mi tiez niekedy tecu - ale to viem, ze som ich nasilno zatiahla. Ked vyberiem cumel a znova ho dam do obruce a jemne zatocim, tak to prestane tiect.

inak nebola som spokojna s pumpickovou odsavackou - tazko odsavala. Ale mozno som mala zlu techniku a vydrz 😅

v podstate som s aventom spokojna a velmi sa mi paci dizajn - ziadne čačky-mačky

kloranebb
10. sep 2009

miaaix: Toto som riesila aj ja. Vkuse som rozoberala a opat skladala odsavacku lebo proste "nepumpovala". Tvrdili mi ze problem je v tej poistke hviezdickovej ale vzdy to tak nebolo. Niekedy sa mi pohla a trosku odsklabila a preto to nechcelo pumpovat, ale niekedy bola na mieste a aj tak nepumpovala. Zistila som, ze treba pumpovat aj ked nepumpuje ale nie uplne nadoraz ale tak dopolky a ono sa to "chyti". Mne to zarucene fungovalo. Ja si inak neodsavam tak, ze stlacim rucku co to da. To by mi iskry behali pred ocami od bolesti. Ja robim veeeeelmi male ale veeeelmi rychle pohyby, tak ze bradavku az tak velmi netaha a odsava to uplne super. Myslim si ze elektricka by sa so mnou tak "nehrala" a "vydojila" by ma aj s "iskrickami" 🙂

atrami
11. sep 2009

My máme len cumlík-avent. Je super. Kojím, tak flaše nemáme. Malý sa naučil piť z obyčajného pohárika.

zuzana030
11. sep 2009

ja som mala aventku flaštičku s cumlíkom od narodenia, bola som do nich blázon,no malá mi z toho nechcela piť, cumlík jej bol zrejme tvrdý a koliky teda mala, používala som potom na ne cumlíky od mam..tie pasujú,
presedlala som potom na mam flaštičky, sú super, dajú sa celé rozoberať , poumývať, sterilizovať hlavne, a bolo po kolikách,
nie sú bohvieaké dizajnovo, ale nám pomohli, a sú aj podstatne lacnejšie🙂

iinuska
11. sep 2009

ja som pouzivala os Aventu rucnu odsavacku, bola som s nou velmi spokojna.Uz nepouzivam,lebo mliecka mam akurat, takze nemusim osdavat

sunea
11. sep 2009

Moje skusenosti: odsavacka Avent ISIS (rucna) - fajn, ale len na plné prsia, ked su poloprazdne, tazko sa "doji" 🙂
Flasky a cumle na flasky - zatial sa velmi osvedcili. Syn maval prvy mesiac koliky, je ciastocne na UM, ktore som mu davala po prste striekackou, a ked sme presli na Avent flasky, kolik bolo omnoho menej, uz nie po kazdom jedle. Este som pocula, ze naj flasky (protikolikove) su od Dr. Browns, ak to niekomu pomoze.

lante
11. sep 2009

Ja mám elektrickú odsávačku a je skvelá. Pri prvom som mala ručnú Chicco a namakala som sa, teraz si zvolím tempo a ona si odsáva. No už neodsávam, lebo to nie je už potrebné.....zvažujem, že ju už predám.
Aj s fľaškamii s cumlíkmi som spokojná...milujem tie nočné..lebo ich nemusím "na slepo" hľadať v postieľke.

danu
15. dec 2009

zamilovana • Dnes o 08:07
Ahojte chcem sa vás opýtať, chcem si kúpiť celú sadu od Aventu v obchode je to dosť drahé pozerala som na nete na shop4baby a tam je napr. odsávačka o 20 € lacnejšia, nemáte s tým nejaké skúsenosti? ďakujem 🙂

marion • 1d • Dnes o 08:34
Ahoj. Ja som mala celu sadu, vsetky flasky. A bola som velmi spokojna. Pouzivame este doteraz ten poharik so sosakom na ucenie. A to budeme mat 3 roky. 🙂 Je to dobra znacka.

zamilovana • Dnes o 08:59
Ahoj, ďakujem za odpveď, viem že je to jedna z najlepších značiek na trhu, len som sa chcela informovať, či nemáte skúsenosti s ich nákupon cez internet,nie priamo v nejakom obchode?

brisilda • 1d, 20tt • Dnes o 09:14
zamilovana nakupovat cez internet je to najlepsie co moze byt no davaj pozor pri objednavke trvaj na tom, ze fakturu zaplatis osobne ziadne prevody na ucet ti neodporucam tak isto ani davat cislo kreditky 😉 ja cez internet nakupujem stale a je to velka vyhoda kedze ti to dovezu az domov 😀 co sa tyka znacky Avent tak je to jedna z naj. znaciek vrelo odporucam 😉

glumdolf
15. dec 2009

Tak ja mám Avent flašky a sterilizátor a je to to najlepšie čo môže byŤ. Inak kúpila som si aj odsávačku (nie Elektrickú) a tú som nevyužila, lebo som bohužiaľ nemala mliečko. Takže ak by si chcela ručnú odsávačku od Aventu tak ju mám na predaj. Napíš mi do IP ak by si mala záujem. Ale flašky a nádobky od Aventu určite odporúčam.

katarina.banska
30. jan 2010

caute.
prosim Vas o radu. kupila som si flasky avent tu startovaciu sadu novu. takze flasticky uz mam.
dalej sa chcem opytat, kedze nemam absolutne skusenosti, lebo az v maji budem prvy krat matkou 🙂 .
uvazujem o odsavacke avent o rucnej, ale vobec neviem ci ju vyuzijem. taktiez o ohrievaci avent a sterilizatory. no su to dost drahe srandicky 🙂 . ked som pozerala, kolko stoja nove, tak ma skoro trafilo a k tomu clovek nikdy nevie ci to vyuzije. no nasla som inzerat, kde toto vsetko predava jedna baba, vsetko je este v zaruke kupovane vlani v madarsku. tak neviem, ci mam kupovat nove alebo ci by som mala kupit aj taketo z druhej ruky. odsavacka bola pouzita len jeden krat. co poviete? z hygienickeho hladiska? ma to vobec zmysel kupit vsetko? co poradite? aj ked ponukato to ze vellmi dobry peniaz. co by ste mi poradili? dakujem krasne.
investovat kopu prachov do novych avent vyrobkov alebo kupit skoro ako nove avent vyrobky? a co ked to vobec nevyuzije. dakujem za rady a skusenosti
PS mate nietko skusenosti s angel care, ale 301 R.? uvazujem aj o tomto.
ako by ste sa rozhodli vy na mojom mieste?

junovka
30. jan 2010

katarina.banska, co sa tyka mna, ja som nemala odsavacky ani pri jednej.Najlepsia odsavacka je vlastna ruka 🙂 Len tak pre srandu som pozicala od kamosky Avent odsavacku...no, pravdupovediac, nic som nevytiahla, len som si dobabrala bradavky 😝 😝 Ani ohrievacky ani sterlizatory som nemala a moje deticky vyrastli aj bez nich 😉 Ale, rozhodnutie je len a len na tebe 😉 Poviem ti, je to fakt dost draha sranda na par mesiace 😝 😝 😉

lubikaf
30. jan 2010

Ja som si nekupovala dopredu nic, iba jednu flasu Avent, nejak som si nepripustala, ze nebudem kojit, takze veci na umele mlieko som nemala ziadne - ohrievac ani sterilizator.
Co sa tyka odsavaciek, tu mi pozicala sesternica, vsetko som vyvarila, takze to bolo ciste. Moc som ju sice nepouzivala, mozno iba nejake dva razy, lebo som nemala az tak vela mlieka.
Byt tebou asi by som riesila nejaku lacnu rucnu odsavacku, a popripade ak by si mala vela mliecka, da sa elektricka dokupit.

Monitor dychu mam Nanny, takze angel care neviem aky je, ale keby nemam monitor dychu, tak by som hadam ani z porodnice nesla, toto som chcela mat doma na 100%.

sunea
30. jan 2010

katarina, nekupuj vobec, kym to nepotrebujes...

A ak to predsa len chces kvoli svojmu kludu, aby si bola pripadne pripravena, tak kludne z druhej ruky (okrem cumlov na flase - ale to nie je az taka velka investicia, dva cumle stoja v Cesku 110 Kc).
Ak si velmi potrpis na hygienu, na internete sa da kupit kazdy nahradny diel k odsavacke - aj ta gumova musla, co sa priklada na prsniky. Ohrievacku ale nepotrebujes vobec - ohriat sa da vo vodnom kupeli. Sterilizator je tiez zbytocny - da sa kupit take sitko, ako ked robis knedle, das velky hrniec, donho sitko, 5 cm vody, na sitko naukladas flasky, pripadne casti odsavacky predtym riadne umyte, priklopis pokrievkou a za 5 minut po zovreti vody mas vysterilizovane (nesmie sa ti ale nic dotykat stien hrnca).

sunea
30. jan 2010

Este nieco - v Bystrici je urcite nejaka pobocka Laktacnej ligy alebo niecoho podobne, kde sa pripadne odsavacka da pozicat.