Avent. Čo si myslíte o tejto značke?

psyxooo
28. mar 2007

Co si myslite o znacke Avent?
Maju tie antikolikove flasky skutocne taky efekt ako sa pise?
A cumliky akej znacky su najlepsie, ci je to jedno?
A s odsavackou Avent mate skusenosti? A ak odsavacku/ci uz avent alebo inu, tak aku, rucnu ci elektricku? je tam taky rozdiel? lebo cenovy teda je 🙂))

elliana
28. mar 2007

ja som s vyrobkami avent spokojna. Mala ani nemavala koliky, tak z tohoto hladiska to posudit neviem, ale nebol problem ked som mala menej mlieka dat jej z flase, aj potom sa v poho prisala na prsnik.
Co sa tyka odsavacky, mne bola zbytocna, ja som si nevedela odsat ani ml. Mala som len rucnu, ale proste mi to neslo. A neslo mi odsat ani bez odsavacky.

michaelina
28. mar 2007

avent je dobra znacka, my ju tiez používame prakticky od začiatku ale cumle som vymenila za tie od mam tie sa mi dajú lepšie a navyše sedia aj na vrchnaky od aventu. co sa tyka zabraneniu kolike, tak si myslim ze to nema taky efekt, ked ma raz maly nabeh na zastavene vetry tak ma a ziadna flasa aj ta najzazracnejsia tomu nezabrani..ver mi, to nie su len moje skusenosti. co sa tyka odsavacky tak samozrejme mne sa lepsie osvedcila elektricka ale mam ju od medely /cca 2000 sk/ a nie od aventu ta je zbytocne draha aj ta mechanicka vlastne stoji tolko co elektricka medela.

mimi109
28. mar 2007

ahoj ja som z aventom spokojna a Marinka mi mala koliku len jediny raz to sme este tu flasu nemali od kedy pouzivame avent nemali sme ziadne problemy s bruskom 😉 aj dake silikonove dudliky sme od tej znacky mali

adetka
28. mar 2007

my sme pouzivali zo zaciatku Avent flasky... a velmi rada z nich pila... 😉 neskor jej vsak zachutili kaucukove od Chicca... 😉 jedine co ma mrzi... ze tie umelohmotne flasky... od akehokolvek vyrobcu vydrzia iba par tyzdnov... mozno dva mesiace... pri pravidelnom pouzivani... 😒

mimi109
28. mar 2007

adetka my mame tu avent flasu uz cez 6 mesiacov a stale je ako nova vyvaram ju raz do tyzdna

lindda
28. mar 2007

ja mam tiez avent ale co sa tyka flasiek a cumlikou ja som nespokojna urcite uz si vacsie flasky tejto znacky nekupim mam teraz jednu MAM a ak cumliky a som snimi spokojnejsia ale mam aj odsavacku Avent a ta je naozaj super.

kvetinka77
28. mar 2007

ja tiez pouzivam Avent a som vdacna za to, ze som nakoniec tuto znacku nasla. Dcerka totiz nevedela zo ziadneho dudla pit odstriekane mlieko. Odsavcku mam aj rucnu aj elektricku a z osobnej skusenosti odporucam kupit hned elektricku. Cas sa tym ani tak neziska, ale je to ovela pohodlnejsie. Pri manualnej som mala svalovicu na rukach a odstriekavat hodinu niekedy o druhej rano...no dakujem. ale prezilisme to. Mam elektricku medelu a je super. A flase Avent su tiez super a vobec nemame problem s tym, ze su umelohmotne. Umyvam ich aj v umycňvacke a zatial som nemusela ziadnu vymenit.

nici
28. mar 2007

ahoj,
my tiez od zaciatku pouzivame vsetko od Aventu a som fakt maximalne spokojna. klop, klop, neviem, teda ci to je tymi flaskami, ale kolika dojcenska nas obisla nadaleko 🙂 a odsavacku som mala tiez, rucnu a fakt super...i ked som ju pouzivala len par tyzdnov, ale fakt bola nenahraditelna, oproti tym, co mali v porodnici 🙂

tilly
28. mar 2007

ja som vyskúšala všetky možné fľašky, ale avent máme najradšej 😉 ostatné som aj povyhadzovala, na avent nič nemá, aj odsávačku mám aventku, odsávala som dosť a bola som spokojná

k.a.t.k.a.
28. mar 2007

moja malá avent flašky odmieta .. silikonove cumle jej nič nehovoria 😲 tak nakoniec používame flašky babynova s kaučukovými cumlíkmi 😉
ani s odsávačkou som nebola spokojná 🙄 pri odsávani vždy vrzgala 🙄 akurát som s ňou len malú zobudila

erika153
28. mar 2007

my len avent flase. ale nepaci sa mi to ze z nich vyteka tekutina ked ich polozim na bok!!!

andrea.m
28. mar 2007

erika aj tebe? ja som myslela že to som len trafila zlý kus tovaru.chcela som dať tamarke inú fľašu ale už je zvyknutá na avenťácky cumeľ a iný nechce 😉

maca21
28. mar 2007

ahojte ani náš drobec nechcel +avent flašky a používame babynova s kaučukovými cumlíkmi a som s nimi veľmi spokojná 🙂

janula203
28. mar 2007

Ahojky, aj nam tie flasky tecu, sme si mysleli, ze to uz z opotrebovania, tak kupili dalsie dve velke, a rovnako....
My inak mame od avent aj termotasku a ohrievac flias, a su to super vecicky

ivankaangel
28. mar 2007

Ja mam odsavacku, je super, mam flase, netecu mi, mam k nim cumliky, mam prsne musle, su absolutne nenahraditelne pre mna a su super, mam prsne vlozky, tie su nanic, hned pretecu, neodporucam, mam kuzelny hrncek, je dobry, fakt netecie, odporucam, mam celkom rada tuto znacku, mala nechce iny cumlik ani vidiet. Chcela by som aj ine veci, ale nie je to zrovna lacne

lindda
29. mar 2007

ano aj nam tie flasky tecu mam ich 6ks a vsetky tecu a co sa tyky koliky tak aj tu mame ale myslim ze to nieje zalezitost flasiek deti to proste maju 😒

mimi109
29. mar 2007

ja mam tie flase 3 jednu 125ml na caj a dve 260ml na mlieko a netecu mi ani jedna 😕

erika153
29. mar 2007

oni tecu ked izh polozis na bok mimi, pretoze su tam take zavity prave proti kolike aby dnu do flase isiel vzduch. ked das napriklad cajik do termosky a polozis to kolmo do tasky urcite ti vytecie. tie flase su schvalne tak robene protikolikove... aspon aventky. skoda lebo maly mi z nich perfektne pije. ale vlastne ak chcem nieco prevazat tak si treba kupit flasky s uzaverom normalnym a uzavriet a tak mi nevytecie, no nie? 😉

lienka.
29. mar 2007

ja som tiez velmi spokojna s avent vyrobkami.Mala som odsavacku ta je uplne skvela a flasky pouzivame len Avent.Oplati sa zainvestovat do Aventu.

sylvie
29. mar 2007

ja som s Aventom nebola spokojna, teda co sa tyka flasky a odsavacky.. flasky aj odsavacka mi tiekli.. navyse maly odmietal flasku od Aventu, lebo ma taky tvrdy a okruhly cumlik..
zmenila som na Mam a s tym som uz nemala vobec problem.. ma ovela prijemnejsi cumlik a aj ten antikolikovy system je lepsie vyrieseny..

teraz maly pije s takej flasky so sosacikom, take nieco ako je ten Magicky hrncek a tiez je to Avent.. tak s tym som zatial spokojna..

miaaix
29. mar 2007

baby, islo vam odsavanie hned na prvy krat, alebo ste to museli "trenovat"? Ja mam Avent ISIS rucnu a neslo mi to, co ma velmi trapi, lebo budem odsate mlieko potrebovat a velmi sa mi nechce (aj ked len vynimocne) ho nahradzat UM. Za kazdu radu dakujem. 😅

vanduska
29. mar 2007

My pouzivame Avent flasky uz od Adamkovho narodenia. Aj cumliky ma Avent, z inej flase maly uz nevie pit. Som s nimi nadmieru spokojna. Okrem ineho mame aj termo tasku - tak ta je nanic, nevydrzi v nej nic teple, ale super vec je Avent sterilizator. Flase a cumliky vyzeraju po kazdom sterilizovani ako nove. Flase som este nemenila a to ma Adamko uz 4 mesiace a 1 tyzden 🙂

dorotka
29. mar 2007

moja mala mi cumlik avent nechcela ale ona zobrala len cumlik mam aj ten len na dva dni takze neviem ci to je znackou

slenka
29. mar 2007

ja som zatial inu flasku ako avent neskusala, ale asi skusim. Neviem ci je to flaskou, ale mala ked z nej pije, tak jej po bokoch vyteka mliecko a ked dopapa vyzera ako prasiatko 🙂 (nestacim menit podbradniky). Ale mozno to nie je chyba flasky, ale mojej malej, ktora sa nevie prisat ani k prsu ☹ a preto nekojim. Tecie vam to takto este niekomu?

psyxooo
autor
29. mar 2007

a este by som potrebovala poradit, kolko flasiek ste kupovali na zaciatok? a kolko cumlikov?

andreab
29. mar 2007

my pouzivame Avent flase,cumliky,sterilizator,odsavacku a som spokojna, mala nema problem vymenit flasu za prsnik. miaaix,ja som mala avent odsavacku pozicanu uz v porodnici,aby sa mi mlieko rozbehlo,ked som mala dcerku na slneni, neslo to samo od seba,treba trenovat,kym na to prides,aj teraz chvilu trva,kym sa to rozbehne,ale neviem si ju vynachvalit.

miaaix
29. mar 2007

Andrea, mne sa tiez zda, ze tam nebol dostatocny podtlak, akoby bola nespravne zmontovana... jednoducho pri pumpovani to s bradavkou len velmi jemne hybalo, nepodobalo sa to na pohyb pri sani. A tiez sa mi ku koncu pokusov stalo, ze vrzgala pri pumpovani. Stavalo sa to aj tebe? 😕

andreab
29. mar 2007

popisujes to uple presne a niekedy akoby sa flasu sama odtacala.Ale ziadnu inu som neskusala,tak musim byt spokojna.

miaaix
29. mar 2007

No a takze nakoniec sa ti to podarilo aj napriek tomuto vsetkemu? A podarilo sa ti spravit nieco s tym podtlakpm, alebo sa ti podarilo odsavat aj ked to s bradavkou moc nehybe?

andreab
29. mar 2007

po chvilke to jednoducho vzdy ide a odsaje takmer vsetko, je to super hlavne ked ideme k lekarovi a Lili si na chodbe zmysli,ze chce papat