Avent verzus Tommee Tippee

cheequix
23. mar 2011

Maminky, aké sú vaše skúsenosti s týmito dvomi značkami? Najmä čo sa týka fľašiek, cumlíkov, elektrických odsávačiek a sterilizátorov. Zvažujeme kúpu, ale nevieme sa rozhodnúť.

beboo
23. mar 2011

@cheequix ja mozem porovnat iba flasky, u nas sa viac osvedcili Tommee Tippee. Avent flasky dost casto tiekli zboku plus teraz odkedy je tam to koliesko zvlast tak sa zanasa a nejde poriadne vycistit, vymenila som za TT a som spokojna, syn tiez. 🙂

danielatherapy
25. apr 2012

Mne to doporučila známa pre kombinovanie kŕmenie, dieťa potom vraj neodmieta prsník. Zatiaľ sme veľmi spokojný, 😉 ide nám dojčenie aj prikrmovanie v pohode.

olivia6
25. apr 2012

Avent - mame pol roka a sme maximalne spokojni, nic nam netecie, tesniaci kruzok sa oddeli a cisti sa dobre ako aj cela flasa, maju siroke hrdlo, su stabilne, dobre sa do nich nalieva aj v noci so zalepenymi ocami 😉
Sterilizator mame do mikrovlnky, je vyborny, nic mu nechyba, odsavacku som mala manualnu, ale ja som zrejme ten typ, co nic moc neodsaje, ale v porodke mali baby len Avent a frcali s nimi neskutocne priam po litroch 😀 , takze ak sa zene da odsat mlieko, su dobre.
Cumle su super, pokracujeme aj dalej v ich kupe (vacsich od pol roka), nejavili ziadne znamky opotrebovania.
Cisla na flaskach zretelne, vidno ich vyborne, nezmazavaju sa a to sterilizujeme denne a ked sme mali malo flasiek zo zaciatku, tak aj dvakrat.
Myslim ze Avent je kvalita.

solinkarka
25. apr 2012

so znackou Tommee Tippee skusenost nemam ale s Avent som velmi spokojna...s flaskami, cumlikmi ci odsavackou 😉

michaela14
25. apr 2012

fľašky jedine TT, Avent som vyhodila, maly z toho absolutne nevedel pit...vsetko mame TT a uplna spokojnost, okrem cumlov-tie zas len Avent 😀

amartina24
25. apr 2012

my sme mali len avent flase, cumliky, maximalna spokojnost este aj teraz 🙂 teraz cakam druhe babo a tiez pôjdem kupovat len avent znacku 🙂

kacenkaharris
2. máj 2012

Cela Sev. Amerika pouziva a vyrasta na AVENT, je pravda, ze sa lahko cistia, ale ja by som osobne trochu poskumala a pozistovala okolo kvality umelej hmoty, je sice vraj bez bisphenolu, ale dalej uz firma udaje neuvadza.

bibio
2. máj 2012

U nás Avent fľašky, cumlíky, TT fľašku malá nejako nechcela (možno už aj zvyknutá na Avent). Ale zase poháriky mala radšej TT, z tých Avent piť nevedela. Sterilizátor sme mali Chicco do mikrovlnky. Asi treba vyskúšať, u nás napr. malá cumle nechcela, ale keďže som bola zúfalá z jej neustáleho plaču, skúšala som nové a nové až Avent a konečne sa dokázala ukľudniť...

elienka
2. máj 2012

aj ja som fanúšik aventu, aj keď flaše nemáme žiadne, nevyhovovala malej žiadna značka. cumlíky sme mali avent do doby, než som zistila, že tvar toho dudlíka - myslím tej silikonovej časti je absolútne navlas rovnaká s babylove dudlíkmi z DM a cena je 2E za 2 ks. Tak odvtedy tieto cumlíky. Ale ostatné plastové veci mám od Avent. Najviac využívam tie poháriky na príkrmy.

svetllana
2. máj 2012

Pouzivala som obidve znacky a s oboma som bola spokojna. Avent flase tiekli, ale len vtedy, ked ich prilis silno zatiahnes. Tie treba jemnejsie nez jemne 😀 Chalani mi ale radsej pili z Aventky ako z Tommee, to viem urcite. No ved uvidis, urcite nespravis chybu ani pri kupe Avent ani Tomme 😉

svetllana
2. máj 2012

@olivia6 Jasne, teraz si mi pripomenula tesniaci kruzok! 😀 Ked kupil muz s nim, tak to bola parada..to tie bez neho tiekli 😀

kajasyn
2. máj 2012

Tiez som za TT,vyskusali sme aj Avent,ale tie tiekli.