Baby vak Babasling a vaše skúsenosti

broskilinka
10. jan 2012

Ahojte, uvazujem o kupe baby vaku BABASLING. Mate s nim niektora skusenosti? Mame 2 mesacneho drobca a rad sa nosi na rukach a rad pozoruje okolie.... Uz teraz ma 5 kil a nevladzeme ho nosit na rukach 🙂

diniro
10. jan 2012

Ahoj ja mam babasling a som s nim maximalne spokojna. Vyuzivam ho od narodenia, sice teraz cez zimu ho moc von nenosim len ked vybehnem z hafanom na chvilku von. Ale doma skoro stale, teraz je malinky chory a vyzaduje byt stale so mnou a na rukach ho nosit nevladzem a potrbujem mat volne ruky a nieco aj porobit. Teraz my velmi zle malinky spava a najradsej a bez placu spinka v babaslingu, a hlavne teraz ked je 😢 chory je tam stale. Velmi lahke je vkladanie dietatka a vyberanie z babaslingu,ked zaspi ani sa nepreberie ked ho prelozim do pistielky. Pri satkach je to obtaznejsie.

yashmin
10. jan 2012

@broskilinka no ja som si o kupila a nas tam nechce byt nemohol sa tam natiahnut...ak sa rad pozera tak si myslim ze Ti tam ani nebude ,lebo odtial nic neuvidi(ako keby si opisovala nasho maca) nas ma 4,5 mes 9kg a mozes mi verit ze ja nevladzem a pritom chce byt len na rukach zachvilku budem RAMBO 😀

diniro
10. jan 2012

Ako dvojmesacneho som maleho nosila.tvarickou von a videl vsetko, teraz ma 8mes.a ma najradsej polohu ked sa.moze pritulit. V babaslingu je viacero poloh.

broskilinka
autor
12. jan 2012

@diniro dakujem za info.... a este ho vladzes ako 8 mes???

diniro
12. jan 2012

@broskilinka vladzem, vaha je tam rozlozena a som s babaslingom spokojnejsia. Predchdzajuceho maleho som mala v klokanke red castle a po mesiaci som to vzdala a dala ju prec. Aj satka nemusi byt zla len tam ma odradzovalo to viazanie a to to je sup sup.

broskilinka
autor
12. jan 2012

@diniro super to som potrebovala pocut 🙂 dakujem velmi pekne za info 🙂

strapco13
12. jan 2012

pozri si stranku o noseni od @elinka27 http://nosmesa.eu/ ..tam mas recenzie na satky, nosice..satka je super vec, nie je to take zlozite ako to vyzera

strapco13
12. jan 2012

@broskilinka predchadzajuci prispevok bol aj pre tebe..len som ta neoznacila

broskilinka
autor
12. jan 2012

@strapco13 hej, to mam preskumane.... satku nechcem kvoli tomu ze sa to komplikovane viaze, videla som to na nete...a zas viem ze klokanka je na nic...takze toto je take medzi tym...

strapco13
12. jan 2012

@broskilinka so skusenosti..ked je nieco len na jedno plece..zatazuje to chrbticu...tiez som mala pocit ze viazanie satky je zlozite...na nete navody su podrobne, preto to vyzera dlho..zakladne uvazy zvladnes do 30 s 😉 casom treningom

tea333
12. jan 2012

@broskilinka este by som pozrela ergonomicke nosice, napriklad manduca alebo ergo..tie sa viazat nemusia, a nosi sa v nich super. mam manducu, a pekne som ju vyuzila