Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bio prášky na pranie

andrea561
14. apr 2016

kocky mate skusenosti s pracimi prosietriedkami ako ecover, frosch a pod alebo s domacim tkz. slizom na pranie?
mame velmi problematicku pokozku, takze uz beznadejne chcem vyskusat nieco taketo, odporucte, piste skusenosti

jatva
14. apr 2016

Periem v ecover a celkom fajn. Ked mam na pradle flaky, zoberiem to zlcovym mydlom a pusti to. Pokozku mame ok, ale to bolo aj predtym kym som prala v prasku. Plienky periem v prasku aj nadalej. Sliz robit nechcem, lebo to dost zanasa pracku.

maragn
19. máj 2016

Tiez odporucam tie eko prasky, su drahsie ale ja osobne vidim hned rozdiel aj na svojej pokozke. Staci ze sa ulakomim na zlavu inych znaciek a hned ako vyberam z pracky ruky mam suche. Ak z eko- tak ziaden problem. Aj dm ma nieco. A este menej davkujem a vyperie to. skvrny je najlepsie hned vyplakat. A pred pranim dam na skvrnu prostriedok na to urceny.
Nechcem robit reklamu ale bodynko od stolice baba, na celom chrbte.. Ponorila som do vody s ecoverom na biele. A uplne super. Bez skvrny🙂

chovancova122
21. máj 2016

Odporučam najlepši prasok pre deti kt.poznam velmi kvalitny a rokmi odskusany omino bianco ci uz gelovy alebo tuhy ci- Omino prašok - obsahuje mursseile mydlo

Tu začni písať odpoveď...

Odošli