Boxerky verzus slipky pre 5 ročného syna

tvks
15. jún 2014

Mamicky mam 5rocneho syna a nosi boxerky no ked je strasne teplo tak az mu nieje teplo medzi nozickami predsa boxerky su dlhsie ako slipky ale neublizia mu slipky ked su viac natiahnute na pipikovy?boyerky su volnejsie tak co je lepsie pre jeho zdravie boxerky alebo slipky?Dakujem za kazdu odpoved

pipinka4
15. jún 2014

@tvks boxerky su zo spodnwho pradla njlepsie slipy najhorsie.

25daniela
15. jún 2014

@tvks ja sice chlapca nemam, iba manzela 😀 ale z jeho skusenosti a z nacitanej teorie by som preferovala boxerky, slipy sposobuju prehrievanie tych veci, co maju byt dalej od tela 😲 ale je problem ked nosi velmi kratke kratasy... slipy to skryju ale boxerky nie 🙂

latvia
15. jún 2014

@tvks neviem ci myslime to iste, lebo boxerky su v mojom ponimani tie elasticke kratke gate, ktore drzia vajicka tak ci tak vysoko. najlepsie pre chlapov a chlapcov su klasicke bavlnene trenky, v ktorych im moze vsetko visiet 😀 ale pokial su slipky dostatocne velke a nikde ho netlacia, nevidim dovod preco by ich nemal nosit. skor v puberte a vyssom veku by uz mali byt uplne volne trenky.

mawka
15. jún 2014

@latvia
@tvks
nas maly to strieda. ale ked aj ma slipy, preferuje tak o cislo vacsie, ze neznesie, ked ho tlacia. ale ked su volnejsie, ok. ma rad aj trenky volne, v tom beha doma, aj ked tam to je jedno, jemu este teda nema velmi co trcat 😀 a boxerky si najviac pochvaluje. ono to vyzera elasticke, ale je to okolo nohy akurat a hore to ma volnejsie. ja kupujem v tescu F&F boxerky, velmi mu sadnu. okolo vercajsiku netlacia a zaroven nie su volne okolo nohy.

latvia
15. jún 2014

@mawka pokial su volne tak, ze vajicka nema hore, tak je to ok. ono nemusia tiskat, ale staci ked su dvihnute hore k telu. iked myslim, ze u malych deti to nevadi. skor pubertiaci a dospeli chlapi by mali mat hompalajuce 😀

pipinka4
15. jún 2014

Zle zle zle.mala som jednanie s urologom ohladom takychto veci a trenky uz vobec nie.varlata sa nemaju prehrievat a ani hompalat.je vysoka pravdepodobnost prisadnutia.slipy tlacia v slabinach co neni dobre.najlepsie apodna bielizen pre chlapa su boxerky!!!