Červené fliačky u 8 mesačného dieťaťa

slavkapp
20. apr 2017

Dobrý deň, prosím vás kto mi vie poradiť čo je synovi.ma 8 mesiacov, kojim ho +prikrmi.zacali sa mu vyhadzovat také červené fliacky na rucickach,stehienkach,brušku.rano má toho viacej,potom to zmizne a zas inde sa to vyhodí.doktorka mi dala fenistil kvapky ale to nepomáha.nezavadzala som mu žiadnu novú stavu a nepoužívam ani aviváž iba lovelu. Ďakujem Slávka

slavkapp
autor
20. apr 2017
grelu
20. apr 2017

Ako dlho to ma?...starsi mal par krat to iste, ale na nohach a ritke a neprisla som na to, z coho. Po par dnoch preslo. Mozno je to reakcia na nejaky virus. Myslela som si, ze je to alergia na citrusy, lebo predtym jedol mandarinku, ale celu zimu pije caj s citronom a nic

slavkapp
autor
20. apr 2017

Zatiaľ to máme 3 dni.najhorsie to je ráno.malemu nedávam ešte citrusy. Dr.nas poslala ku koznej ale tam sme sa dnes nedostali an
i na radu...

momi1_1
20. apr 2017

No tak si budeš musieť len počkať na stanovisko doktorky. Vyzerá to ako alergická reakcia a vieš s jedlom to nemusí mať nič. Môže to byt reakcia na látku na oblečení na parfum no na bárs čo. Ale neboj nebude to podľa mňa nič vážneho a dáte sa rýchlo do poriadku, uvidíš😉

slavkapp
autor
20. apr 2017

Ja fakt neviem z čoho to má,či nejaký vírus...Budem ho sledovať a v pondelok ideme ku koznej(zajtra nerobi).Snáď to nebude nič vážne, potom dám vedieť ako sme dopadli

grelu
20. apr 2017

@slavkapp no do pondelka mu to aj zmizne