Cestovná postieľka či ohrádka?

lindulak
26. feb 2008

Ahojte maminy! Mam prve babo a rozmyslam, ci kupit ohradku alebo cestvonu postielku. Tu postielku by som asi viac vyuzila - aj na cestovanie a dlhsie ako ohradku myslim, no ci sa to babo bude v ohradke hrat? Asi tam nebude mat dost miesta, ked sa zacne prevracat, plazit, lozit. Hm? Asi by mu bolo najlepsie na zemi, no my byvame v kamennom dome, kde je dost chladna podlaha a este ked sa dostane k nabytku, asi bude vsetko chytat a stahovat na seba. Ako to riesite vy? Dakujem, pa

rqduskq
28. máj 2015

Ďakujem, už aj mám 🙂 a prenášam si ju z izby do izby ako potrebujem 🙂

nataly_ch2
2. mar 2018

Ja som tiež túto dilemu riešila, vyskúšala som aj ohradku, ale v nej malý nechcel vydržať, iba tam stál a mala som pocit, že sa tam cíti nepríjemne a z druhej strany je to strašne nepraktické. Potom som ju posunula susedke a objednala cestovnú postieľku a k tomu matrac. Malý sa tam vie vyhrať, kým ja varím a je to super, keď ideme niekde na cesty, je to malé, praktické a rýchlo sa rozloží. My sme kupovali na stránke, vo farebnom prevedení sivá so zebričkou. https://www.detskepostielky.com/detske_postielk...

lucinka_maminka
15. mar 2018

Ja odporúčam stránku https://www.detskapostel.com/, prišla nám takáto perfektná cestovná postieľka a sme veľmi spokojní. Odporúčam, priobjednali sme si aj matrac.

bodkolienka81
15. mar 2018

@lindulak nas syn (2 roky), spava v detskej drevenej postielke s kvalitnym matracom v jeho izbicke (uz rozmyslame nad vymenou za klasicku velku drevenu postel so zabranou, kvoli tomu, ze z detskej rychlo vyrasta). Ked bol chory alebo mu isli zubky, tak sme mali rozlozenu v spalni cestovnu, bolo to prakticke, aj na tie 2-3 tyzdne, ked sa naucil stat a nevedel este padnut na zadok, tak cestovna je bezpecna, neudrie sa ako v drevenej. Chvilu sme ju vyuzili aj ako ohradku (rychlo ho to prestalo bavit) a ulozisko hraciek, vela cestujeme, takze je to neocenitelny pomocnik (nevieme sa vyspat na 1 posteli). Mali sme aj velku ohradku, super na vonka na terasu, aby nebol na studenej dlazbe a aby mu pes nekradol hracky, ale ked zacal chodit, uz tam nevydrzal. Tak sme prehradili obyvku od kuchyne/chodby detskou otvaracou mrezou (na nezaplatenie) a pohybuje sa po celej velkej obyvke, ktoru sme upravili na "bezpecnu pre deti". Velmi nam to vyhovuje, prehra sa, sme spolu, aj ked varim, vidi ma, komunikujeme, kedze ma k dispozicii velky priestor, nema pocit, ze je zavrety, nemusim ho neustale kontrolovat ci si neublizi..

paula789
Odpoveď bola odstránená
Zobraz