Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čím sa riadiť pri obliekaní 2 mesačného dieťatka?

lusia222
10. jan 2013

Ja uz neviem.Moju malu dvojmesacnu neobliekam ani teplo ani tak aby jej mohla byt zima.Skusam podla zatylku.Aj ked ho ma teply kycha co je u nej signal ze jej je zima.Cim sa mam teda riadit?

lubina
10. jan 2013

Ako si prisla na to, ze ak kycha je to znak ze jej je zima?? 🙂 To ma len tak napadlo, ked som si precitala co pises........a to ze sa riadis zatylkom je ok. Dieta ma byt oblecene v podstate tak ako matka, tolko vrstiev oblecenia plus pre malicke samozrejme nejaky fusacik, kedze si este nevie regulovat teplotu.

katka1981
10. jan 2013

Ked je zatylok v poriadku, zima jej nie je. Kychanie je typicke pre refluxove deti. Skus sa uberat tymto smerom. Pokial moc negrcka, prospieva, tak si kychanie nevsimaj. Je to normalne.

junovka
10. jan 2013

...kychanie moze byt aj reakcia na alergiu, v tvojom pripade aj na chlad.Mne ked je zima, tak tiez zacinam kychat 🙂

something
10. jan 2013

Nas Matko tiez kychal dlho a prestalo to..nebola mu zima, Kychat moze aj z kurenia v byte

marianna535
10. jan 2013

môže ju štekliť soplík v nošteku, ty ho síce nevidíš nie niekde tam je a pri zmene tepla ju môže podráždiť. 🙂

cawes
10. jan 2013

Male deti kychaju preto lebo si tak cistia nosik, kedze nevedia ani smrkat ani povedat ze im homtreba vycistit.

kkl82
10. jan 2013

dieta moze kychat kvoli roznym veciam, nielen z toho, ze im je zima. casto z toho, ze ich nieco stekli v nosteku. dieta nevie fukat soplik ani si ho vysprtat 😉, tak to je kychanie reflexivne. a soplik v nose tiez nie je znamka nachladnutia, mame ho tam kazdy, ci zdravy alebo chory.

nikolet_89
10. jan 2013

ja som obliekala podla seba, ked som mala kratky rukav, mala mala dlhy rukav, napr teraz...ja mam rigle, ponozky, kratke tricko, mikinu a zimnu bundu a mala ma pancusky, nohavice, body s dlhym, mikinu a bundu samozrejme aj capicku

zuzub
10. jan 2013

mne dokina pri dcérke hovorila, že ,má mať vždy jednu vrstvu navyše ako ja.

lucianka222
10. jan 2013

zober si to tak, že kým sa narodila noštek nepoužívala a nestretla sa ani s toľkou "špinou" vo vzduchu... a kýchaním si noštek prirodzene čístí 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli