Cíti dieťa v plienkových nohavičkách vlhkosť?

veronique_1
20. aug 2013

Na plienkách sa uvádza, že je dieťa napr aj 12 hodín v suchu. V plienkových nohavičkách je cítiť vlhkosť - výhodné pre odúčanie alebo je to také isté ako u plienok?

lili235111
20. aug 2013

vyskusaj uvidis,co sa da na to napisat 😀

januliku
21. aug 2013

Podla mna citi vlhkost aj v plienkach, len niektorym detom je to sumafuk, ci su v mokrom.

abbie
21. aug 2013

ak uz chces oducat, tak iba nohavicky/slipky 😉

dijefcatko
21. aug 2013

my sme mali suchšie v látkových ako v pamperskách, paradoxne, lebo látkovky som nakúpila so stay-dry vrstvou 🙂 a pl. nohovičky je too isté ako pamperska, len sa to inak oblieka. na odúčanie žiadna plienka = najlepšia plienka 😉 a do auta a nevyhnutne situacie je potom jedno, čo dáš ako poistku 🙂

stanislava2
21. aug 2013

Moje dve dcerky 19r,16r. boli na látkovkách a pýtali sa od 21mes.Mladšia aj noci bez nehody.Myslim si že to dokedy má dieta plienku nie je od druhu plienky ale od toho kedy si dieta začne uvedomovat že potrebu treba urobit do nočnika nie do plienky.Ja a sestra sme sa pýtali 2,5ročné vtedy nebolo o pamperskách ani chýru ani slychu. www.http://baby-web.topky.sk/clanky/a3369-Ako-s...

zeytin
21. aug 2013

Nie, tie plienkove nohavicky su dobre na oducanie z praktickeho dovodu, ze ich rychlejsie vies dat dole a potom naspat hore... ale ak chces, aby dieta citilo vlhkost, odporucam oducacie nohavicky - su to ako normalne nohavicky z textilu, ale medzi nozickami maju taku membranu, aby to nepreslo von... Sice, ked sa dieta velmi pocika, vzdy nieco trosku vytecie, ale je to super, ze nepocika vsetko okolo... Pozri, urcite to maju na webe 🙂

klincek
21. aug 2013

vlhkost podla mna citi dieta aj v plienke, aj v pl. nohavickach..ale tie nohavicky asi nebudu take save ako plienky (aspon nie zn. babylove), lebo ich vymienam ovela castejsie, a uz sa mi deti parkrat aj precikali.
ucelom nohaviciek je hlavne naucit dieta pytat sa na potrebu, takze sa asi predpoklada, ze do nich tak vela cikat nebudu..takze vlhkost urcite citit skor ako v plienkach.