Čo hovoríte na vlhčené obrúsky značky Tesco?

dadika1114
12. mar 2011

Kupila som jedno balenie chcela by som skusit ci sa malinky nevyhadze alebo co ...kupujeme papmers ale tieto su o polovicu lacnejsie ...ale ak by nerobili dobre samozrejme radsej pampers..len by som chcela skusit ci by ich mohol mavat .... mate ich niekto?ako reaguju na pokozku ? dakujem

norikk
12. mar 2011

podla mna si si dobre zvolila, cim lacnejsie, tym je v nich menej chemie, my stale pouzivame len tesco, ale newem ktore yslis, ci tie ktore su tmavo modre alebo svetlo, tie tmavo modre su silno parfumovane, ked som ich prvykrat otvorila, az ma udrelo do nosa, mali sme raz, ale tie svetlo modre nie su parfemovane, sice pouzijem pri ednom prebalovani viac obruskov, ale som s nimi spokojna, no dodam nakoniec, prechadzame na latkove plienky,tak si idem vlhcene pobrusky vyrabat doma 🙂

ju11i
12. mar 2011

My máme a zatiaľ v pohode. Sú o niečo mokrejšie ako pampers čo nám vyhovuje 😉 A aj voňajú celkom príjemne.

daniella_vivien
12. mar 2011

asi zalezi ake ma babatko pokozku, nase sa vyhadzalo z kazdych, len pampers nam sedi...ale treba vyskusat..urcite je to cenovo vyodnejsie

mery.maja
12. mar 2011

Dadika kupovala som ich par krat ale nam vobec nevyhovovali....boli aj dost tenke,vona nic moc a malemu po dlhsom pouzivani sposobili na zadocku take pupaciky ako keby sa vysypal...ale zase kazdemu moze vyhovovat nieco ine ale ja by som ich moc neodporucala... 😉 Teda ak hovorime o rovnakom vyrobku...pretoze tesco sa mi zda ma aj take ktore sa iba odlepuju ten obal ale aj take ktore su na taku zatvaraciu srandu (neviem ako to nazvat) tie byvaju aj take bleducko zelene a tie su ok,ale ak su to tie tmavomodre tak tie eee. 😵

anitac
12. mar 2011

Ja som ich zvykla kupovať a boli sme v pohode.Teraz kupujem len v DM drogérii aj plienky(babylove v krabici)-dlho som neskúmala trh,ale boli najlacnejšie a sú také isté ako pampersky a tiež aj vlhčené utierky -4 kusy v balení.Treba však vyskúšať,pretože nie vždy lacné je aj dobré.Pekný deň Vám prajem,Anita

kuka221
12. mar 2011

Ahoj, používam ich už dva roky a v pohode, keď bol maličký tak sa vyhádzal ale z tých fialových tesco. Ja kupujem tie bledomodré.

andzi
12. mar 2011

ja som ich mala, tie modré sensitive, keď bola akcia, tak som kúpila na skúšku 4ks balenie a sú nič moc. Sú dosť suché, ale stačia, sú lacné a moja dcéra sa z nich nevyhádzala, takže ich domíňam. Sú však lepšie ako Babylove z DM-ky, tie sú totálne suché.

azuz
12. mar 2011

pouzivame ich a su velmi dobre, kupujem ich vo velkom baleni (4x72) a ked su v akcii, vtedy ma vyjde balicek na 1 - 1.20 eur, cize super cena a dobra kvalita 🙂 a prvy krat som ich skusila ked mal drobec ani nie mesiac a nic mu nebolo, mne zase nevyhovuju tie z dm, su suche 😖
inak kupujem aj pampers z dm, ked maju akciu na velke balenie 4+2 zdarma, pouzivam este aj kupon 25%, vtedy ma vyjde v prepocte jeden balicek na 1 eur 🙂 ine utierky nepouzivam

evickapooh
12. mar 2011

su celkom ok ,ale odporucam tie svetlomodre -vidim mas este male babo ,naco zbytocne irritovat pokozku,ale aj z DM tie sensitive su celkom dobre aj pomerne lacne,ale predsa nam najlepsie vyhovuje huggies -pure ,alebo newborn,su mokre jemne a v akcii [1,49/kus]aj lacne

ivett1
12. mar 2011

my používame vlhčené obrúsky zn. tesco v tmavomodrom obale na utieranie "všetkého možného" v domácnosti 🙂 ...sú trošku viac "voňavé" a mojim anjelikom príliš nesadli... nám najviac vyhovovali (a ešte sem-tam ich používame..) vlhčené obrúsky (tiež parfumované) zn. tesco my baby´s v zelenkavom obale a celkom sa nám osvedčili....ale, kým sme sa k nim dopracovali, zopár značiek sme vyskúšali 😀

nadhera
12. mar 2011

Nemusela som ich, vona mi prekazala. Uz davno som zacala pouzivat z Kauflandu zelene Wickies - stoja do 1€ za 72ks, chlapcom vyhovovali, aj teraz ich kupujem na ruky, ked sme vonku, vzdy sa zidu. 🙂

majulienka27
12. mar 2011

my používame Tesco svetlo zelené sensitive a nemáme s nimi žiaden problém. Tiež sme začínali s pampers potom sme pokračovali v niveou a skončili sme s Tesco, nám žiadne nerobili problém takže aspoň máme na výber 🙂

erikamilos
12. mar 2011

My sme tiež používali babylove z DM, alebo pampers, ale po pol roku som skúsila wickies z Kauflandu (cca 90cent/ks) a sú super, už ich používame vyše 8 mesiacov a nikdy nemal ani maličkú vyrážku a keď boli v akcii -50% tak som kúpila celý balík.

amartina24
12. mar 2011

my pouzivame vlhcene obrusky pampers, sme s nimi maximalne spokojny 🙂 skusali sme aj hugies,ale tie su podla mna malo vlhcene....pouzivame aj plienky pampers, tiez max. spokojnost 🙂 tie tesco vlhcene, alebo tie co v lidli maju (proste tie lacnejsie)tak sa maly vzdy vyhodil a aj z lacnejsich plienok. mal na zadocku take vyrazky.... ☹ takze nie vsetko lacne je aj dobre....ale kazde babatko ma inu pokozku. my sme sa aj napr. vyhodili s kozmetiky johnsons baby ☹ ,takze pouzivana niveu....

zuzikkaa
12. mar 2011

mala som obrusky z DMky ale uz dlho pouzivam obrusky z LIDLa,,taky ten biely obal do ruzova ci zelena...a malemu vyhovuju a cena je tiez ok...ale aj tak neni nad to umyt ritusku ked je poserkana 😀 😀 😀

bobocka
12. mar 2011

my mame tecsove modre,niekedy zelene a su super.a aj dmkove biele pouzivame sem tam.su lacne a dobre.vsak kup jeden balicek a vyskusaj.mne sa misko NIKDY po nich nevyhadzal 🙂

traktor
12. mar 2011

pouzivam len tesco, bud modre alebo zelene...pre nas su super...matko ma krasnu , cistu prdelku...ale tak ako pri vsetkom..co nam sedi..druhym nemusi 😉

lejlla
12. mar 2011

ja som pouzivala johnson,ale potom som vyskusala tesco zelene a som spokojna 🙂 a este aj billa clever ruzove sa u nas osvedcili 😉

julianka777
12. mar 2011

aj my ich pozivame,bd tesco alebo lidl...ja nevidim nejaky rozdiel v pamperskach,vlhcene su len o znacke 😖 ale plienky s dobre 😀

tatiana1985
12. mar 2011

raz som mala aj tesco (silnomodre) a boli v pohode, ziaden problem malá nemala...
zasadne nekupujem pampers, su zbytocne predrazene,,,preco? pre znacku? 🙄 🙄

kmnigvil
12. mar 2011

My používame tiež Tesco vlhčené utierky, ktoré majú slabomodrý a zelený obal a sme s nimi veľmi spokojní. Sú za veľmi výhodnú cenu hlavne vtedy keď kúpime štvor-balenie a keď sú v akcií. Cena za jedno balenie výjde na 1,20 -1,50 Eura. Predtým ako sme ich začali kupovať sme vyskúšali veľa iných značiek. 🙂 🙂 🙂

majaja75
12. mar 2011

ja som cih mala, ale nie som s nimi spokojná-su veľmi malé a suché. Vystriedala som viac značiek (nivea modre, senzitív, dm-kove, aro) . Mne najviac vyhovuje nie známa značka-kupujem ich v metre, maju žltý obal. Su dosť veľké a pekne mokré, takže sa dobre a lahko utrie zašpinený zadoček

markinko
12. mar 2011

ahojky ja pouzivam pampers sensitive a malemu robia celkom dobre nemal ziadnu reakciu ani zaparenu dupku takze si myslim ze su celkom v pohode 😉 😎

bambola
12. mar 2011

ja pouzivam vlhcene obrusky len malo, ked sme niekde mimo domu, inak je umyjem v umyvadle alebo pouzijem mokry uterak 🙂 (specialne na to vyhradeny). momentalne mame pampers vlhcene obrusky lebo boli v akcii ale ked sa mala narodila, do porodnice som brala tesco tmavomodre a boli dobre. tak som ich asi pred dvoma mesiacmi kupila zase, hned dve balenia a bola som sklamana 😠 cena ostala a kvalita rapidne klesla. su ovela tensie a neda sa s nimi dobre utriet. to mohli radsej zdvihnut o par centov cenu. uz ich urcite nekupim lebo uz nie su dobre 😒

jaruska6
12. mar 2011

Ja som vyskúšala veľa druhov,ale vždy som sa vrátila k pampers sensitive,tie nám vyhovujú najviac.Hugiess ma maximálne sklamali kvalitou,keď ich vyberám z obalu trhajú sa,keď potrebujem po stolici utrieť poriadne dupku,zostávajú po nich také papierové zvyšky,otras.Babylove,Tesco,Lidl vlhč.utierky príliš suché,na vyčiestenie po stolici ich miniem ďaleko viac ako Pampers.

martaniana
12. mar 2011

Huggies sú super, odporúčam..pre nás lepšie ako pamperskové 🙂

wansday
12. mar 2011

já používám jedině Huggies, a to ty světle žluté s tím ležícím miminkem na bříšku. Po jiných měla malá až skoro puchejře na zadečku.. vadí jí i sebemenší parfemace, dokonce i aloe... takže po dlouhém zkoušení vyhrály Huggies ubrousky neparfemované a plíny Huggies premium 😉

kralicica
12. mar 2011

tesco bleduckomodre urcite ano, ale take tmavomodre balenie otras, zapachaju a celkovo zla skusenost.

evinkal
13. mar 2011

Ja zvyknem kupovať modré,alebo zelené-tie balené po 4ks-sú o.k. a sašenka nemá s nimi problém,zvyknem aj babylove z DM ale tie málokedy 😉

ivanka85
13. mar 2011

my sme tiez mali zatial len modre a vyhovovali nam..