Čo je pre vás dôležité pri výbere plienok?

mishellitta
19. dec 2014

Aké kritéria musia spĺňať plienky, ktoré pre svoje dieťatko kupujete? Kde zbierate informácie o produktoch? Aké zlé skúsenosti a s akými plienkami ste mali?

maribell
19. dec 2014

musia byt kvalitne v tom smere ze musia nieco vydrzat ..mne napr. deti prespali celu noc uz od 1 mesiaca a budid ich kvoli prebalovaniu mi prislo nezmyselne .. bohuzial oranzove pampers des a hroza ..deti v kuse mokre ... dobre skusenosti mam s tesco plienkami alebo plienky z hypernovy 🙂 vydrzia celu noc .. ja som zbierala info z vlastnych skusenosti ..skusali sme kupovat rozne znacky a veruze tiez najmenej reklamovane boli najlepsie 🙂

domi1988
19. dec 2014

Kupujem od narodenia malej babylove v DM a som max spokojna.. mala som aj vzorku pampers, ale nejako ma neoslovili..

biancal
19. dec 2014

Plienocky nekupujeme ziadne, spravili sme si nazaciatku latkovu vybavu. Dolezity je material, bavlna, bambus, prirodne materialy 🙂
Info tu: https://www.modrykonik.sk/latkove-plienky/
http://www.plienkovysvet.sk/www-svetplienok-sk/...
Zle skusenosti mam s Pampers, to je podla mna najhorsie co moze byt, celkovo jednorazovky napustene samou chemiou, ked sa to spoji s mocom...no neviem, ja by som to uz nikdy dietatu nedala 😅

emili162
19. dec 2014

my sme prve tri mesiace kupovali pampers premium care,lebo predsa drobec ma citlivu pokozku a chceli sme mu dat to najlepsie... ale mali sme aj oranzove pampers, ale ako uz pise maribell, des a hroza...potom sme presli na plienky z DM drogerie babylove a spokojnost velka.

gubcikova
19. dec 2014

musia niečo vydržať.pri prvej som skúsila asi 10 druhou a potom sa rozhodla ktoré použijem.vybrala som si DM a tesco.to isté pri synovi.iné mi precikali.

veronikax
19. dec 2014

Mali sme od zaciatku pampers ;) nepretekali ;) pampers sleep and play nie su pruzne a pretekali nam ;) takze pouzivali sme pampers active baby ;) Mala som pocit...ze ma v nich suchu ritku ;) ale raz ich nemali a kupila som TESCO gatkove plienky (plienky uz nosi len cez noc a to ich nie vzdy pocika) a mala UPLNE suchu ritku!!! Ked mala cez noc nepocikane alebo aj pocikane pampersky tak ritku mala stale vlhku :/ a sem tam mala nejaku zapareninku. No tesco baby love gatkove plienky velkost 6. Tak spokojnost nad mieru ;) suchucko uplne - aj ked je nacikane ;)

livocka21
19. dec 2014

Ja som davala a davam tesco....nie tie najlacnejsie, ale take v zelenom obale...nepretekaju,ziadne zapareniny,pruzne a cenovo dostupne 🙂

iwesska
19. dec 2014

Pre mna je dolezite zlozenie. Pri starsom synovi som to neriesila, pouzivali sme tie smradlave Pampers, ale odkedy som zistila ze existuju aj plienky ktore smrdiet nemusia, ani sa v nich dieta nemusi zaparit, tak ine ako eko uz ani nepouzivam. Nemusime aspon pouzivat masticku proti zapereninam.

radlinka
19. dec 2014

Aby boli jemne, nepresiaknutelne a dlho vydrzali. Tiez dobre mega balenie za rozumnu cenu. My sme otestovali vsetko, na zaciatku sme pouzivali iba Huggies biele a bola som velmi spokojna, ziadne alergicke reakcie pre atopicku pokozku. Taktiez vyberam aj wipes - bez parfemove. Zlu skusenost som mala s jednym druhom Tesco plienok (mimo SK) je ich viacero druhov, tak som ich vratila s mensim poctom a vratili mi peniaze. Davala som si fest pozor na Pampers - Oranzove a fialove balenie...Poslala som zlus skusenost do Pamper's firmy a poslali mi ako nahradu ine balenie priamo na adresu 😉 ..Skusila som napr. Baby Love Tesco, Pampers a ostatne Dm-kove a boli velmi dobre. Huggies uz prestali vyrabat....skoda, bola som s nimi velmi spokojna. 🙂

arwen88
19. dec 2014

my sme pouzivali latkovky na doma, na von eko jednorazovky..inenechavala som malu v plienke, ked som vedela, ze je pocikana..ani, ked si cvrkla...za cely cas ani jedna zaparenina (mala ma 15 mesiacov), nikdy sme nepouzivali ziadny krem..a po kakani pod vodicku umyt ricinku...pouzivame vlhcene na zbieranie nadielky po kakani, ale ked sa to hned oplachne, tak je to ok

mircalla
19. dec 2014

Najviac sme pouzivali Babylove z DM, zle skusenosti mam s tesco plienkami. Maly nikdy problem nemal so ziadnymi plienkami, ale tesco sa mi zdali najhorsie

siska53
19. dec 2014

Info nezbieram. Skusala som viacere. U mna bolo dolezite, aby nepretekali a nerobili problemy detom a neboli prehnane drahe. Nam vyhovuju bud lidlacke (ale tie starsie,nie ten novy typ) alebo DM babylove ci nature.
Pampersky nesadli,precikali ich (oranzove). Teraz sme mali po dlllhom case zelene a tie su nehorazne navonane. Jedine biele boli super,no prehnana cena takze tie len vynimocne na noc boli asi 3-4x kupene.

Este huggies boli fajn,ale tie nejak zmizli.

aaliyah
19. dec 2014

Každe dieta je ine,a preto každemu niečo ine vyhovuje na jeho pokožku...treba skušat značky plienok,ktore dietatku budu vyhovovať na zadoček,a ktore vydržia,nepreteču 🙂 my sme používali PAMPERS a zelene TESCO plienky...tieto 2 značky ma nikdy neskamali,aj ked raz mala dcerka vyhadzanu šušurku ale to bolo len kvôli ANTIBIOTIKAM,ktore dcerka velmi silne brala a ked ich prestala brať,zase mala všetko v uplnom poriadku 🙂 takže aj taketo niečo sa ti môže stať,tak sa nemusíš hned bať,že to je kvôli plienkam 🙂

oladuna
19. dec 2014

Od narodenia pouzivame Pampers.Ale tiez nie je psmpers ako pampers.niektore druhy pretekaju lebo nemaju tu extra vrstvu.Pampers Active Fit nie su vobec pre nas dobre aj ked su vacsie. Pouzivame Pampers Simply Dry alebo Pampers Silent Nite.nikdy sme nemali zapareniny ale kazde dieta ma inu pokozku.a zalezi aj od kremu. My pouzivame Sudocrem od narodenia.sme velmi spokojni.

silaviat
19. dec 2014

pozrela som si skusenosti na nete kupila a odskusala .. dolezite je aby bola moja prdelenka spokojna,aby nepretekali sedeli nezaparovala sa netrhali sa a pokial je aj prijemna cena tak maju plus .. vybrala som si v podstate hned na zaciatku mala som niekolko vzoriek ... a este pre mna dolezite aby nesmrdeli ako napr pampersky mi proste citit chemiou ...

bibistec
19. dec 2014

u nas boli najlepsie z tesca gaga premium akoze super. najhorsie pampers to bola katastrofa.

delavitta
21. dec 2014

my sme pouzivali huggiesky, ale tie fakt nejako zmyzli z obchodov. tiez som toho nazoru, ze sa treba drzat skor kvality ako ceny a pampers nie je uplne topka (aj ked ju vsade vidiet). nas maly je uz vacsi a skusili sme teraz asi vsetky nove japonske.vzorka bola jemna a aj vydrzali na celu noc. len nevyhoda, ze zatial su dostat len na eshope. nepia, moony, meris - vsade sa daju objednat vzorky… aspon tak to bolo pred casom 🙂

culia1
21. dec 2014

Premna najdolezitejsie,ze sa neprecika a neprekaka ani ked ma plienku celu noc-12hodin+ziadne zapareniny,toto dokaze splnit len jedna znacka-Dm babylove,odskusane na dvoch detoch. Veru ani pampers toto u nas nesplnilo.