Čo kúpiť v lekárni pre seba a pre mimčo?

marlen_ka87
6. dec 2017

Ahojte,
Poraďte, co vsetko viem kupit v lekárni pre seba a pripadne pre novorodeniatko?

Dostala som 1500kc poukážku do lekárne a musim to minút 😅

Dakujem ;)
Marlen

lula313
6. dec 2017

Krém proti striam, krém na bradavky, labelo, čo odporúčajú priniesť si k pôrodu, curaprox dudliky, mozes si už nakúpiť kozmetiku pre babatko mydlo, šampón, sudokrem, ja v lekárni kúpujem cikacie podložky, alebo mozes niekomu z rodiny kúpiť nejaký darcek k Vianociam😀

bibistec
6. dec 2017

A odsavacku na vysavac

jasminet
6. dec 2017

teplomer pre babo (nie bezdotykovy), odsavacku na vysavac, porodnicke vlozky, podlozky pod pacienta, poporodne nohavicky, sudokrem...

lilu74
7. dec 2017

Teplomer.odsavacku.dudliky.flasky.bepanthen krem proti zapareninam. Sampon do vody.cipky proti teplote treba mat tiez urcite doma nurofen prip.panadol na striedacku.pupik na brusko...urcite ti poradia aj tam😉

marlen_ka87
autor
7. dec 2017

Ste skvele!!

Dakujem. Pre mna je to stale úplne nové tak neviem co od radosti ;)

stastnablcha
11. dec 2017

ak nahodou nemas mliecko tak si nakup zasoby.. a nieco pekne pre seba🙂 v tomto by som si kupila nejaky krem akonuance z lekarne 🙂 lebo na vsetko ostatne sa peniazky vzdy najdu, ale na sebe budes teraz setrit..

autumn11
29. dec 2017

teplomer, bepathen care, čaje, podložky, dudlíky, odsávačku na soplíky a aj niečo pre seba napr.krém alebo dobrú kozmetiku

katkullka
18. jan 2018

Jednorazové plienky, dudliky, fľašku na caj, odsavacku na vysavac, krem bepanten, sudocrem, mydlo, sprchac krem na tvar do nepriazniveho počasia, detske telove mlieko (je lepsie ako olej nebudeš mat problem ked sa ti trochu vyleje mimo nezanechava fľaky )