Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo na fľak od čučoriedkovej zmrzliny?

baboadel
7. aug 2014

simca06022011
7. aug 2014

vanish, ariel na flaky alebo noznice 🙂) ale moja draha si utrela zmrzlinove ruky takto do bezovych nohavic ockovych, a neopralo sa to hned.. ale na 2-3 krat 🙂)) zalezi od látky 🙂

katyt
7. aug 2014

Vanish, ten používam na všetky škvrny a väčšinou aj všetko vypustí, ale musíš ho dať priamo na škvrnu, nenamáčať predtým do vody a nechať pôsobiť aj do rána, potom stačí poriadne tú škvrnu preprať v studenej vode a uvidíš či pustí.

moni244
7. aug 2014

mne dost na skvrny pomohlo kokosove mydlo, kupila som v Teacu za necele eiro, najprv som veci namocila a preprala s mydlom, potom to mydlo nozom nastrihala na veci a zaliala horucou vodou a na druhy den som oprala, vacsina aj dlho zasxhnutych skvrn zmizla, odvtedy durt nozom nastruham mydlo na veci v pracke a tak davam prat

katarinamarkova
7. aug 2014

čučoriedky, rajciny, cernicie, jahody, cvikla - citronova stava, prip. obycajna kyselina citronova......idealne hned, ale bez vacsich problemov zide aj zaschnuta dvojdnova skvrna

vulka
7. aug 2014

Zvlastnej skúsenosti, len peknú nášivku 🙂

tunzal
7. aug 2014

konkrétne čučoriedkovú neviem ale čokoládovú sa mi podarilo odstrániť zubnou pastou 😉

matabah
7. aug 2014

zaručene na všetky flaky akékolvek,aj staré pomáha žlčové mydlo,maju ho vdm aj...namočíš,natrieš a prepereš v rukách,ale aj do práčky...je neuveritelne dobréé,asi za 1,30e..🙂
mne z bodyčiek nešli vyprat tie žlté hovienka,alebo ponožky,ked sa behá na boso po špinavom...ale teraz sú ako nové...odkedy mi to poradili v tejto drogerke,nič iné nevymyslam..🙂

barbara088
7. aug 2014

Kyselka

sampo
7. aug 2014

Citronova stava, sol, pripadne este zlcove mydlo a ariel professional (ja obycajne vsetko naraz v tomto poradi) a vysusit na slnku 😉

katren
7. aug 2014

za mna najlepsie na skvrny jednoznacne Mr.Washer z Lidlu....taka oranzova pixla s praskom.....je to riadny ekrazit a vypral mi aj to, s cim som sa daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno rozlucila....
len treba po neuspenom pokuse opakovat a fakt to ide dolu 😉

stellamiapiccola
19. sep 2014

čučoriedkový džus na bielom tričku a ešte aj na dovolenke 😀 som namočila do vody zo solou na druhý deň ani fliačika a čisto biele

Tu začni písať odpoveď...

Odošli