Čo obliecť štvormesačnému pod tričko s dlhým rukávom?

muriel21
15. sep 2015

mamicky stale neviem obliekat maleho dost nad tym lamentujem co a ako aby mu nebolo bud zima abo zasa horko..co davate babatkam pod tricko z dlhym rukavom na jesen?body z kratkym ci dake tielko?a na tricko mikinu,svetrik ci bundu??dakujem

moni244
15. sep 2015

@muriel21 moja keď mala 4 mesiace, som ani tričká nemala, len body, bolo to praktickejšie a záleží, aké je počasie, to sa nedá plošne napísať, ako obliekať na jeseň

muriel21
autor
15. sep 2015

presne aj ja davam len body z dlhym rukavom a na vrch daku mikinu atd lenze kazdy co daco kupil malemu ci aj teraz same tricka z dlhym rukavom uz mam asi plnu skrinu a neviem to dako vyuzit 😒 😒 😒 😒

andulam
15. sep 2015

ja davam pod tricko s dlhym rukavom tielkove body,no ked bola dcerka mala,tiez som to takto nevedela vyuzit,tie tielkove body ma nenapadli 🙂

moni244
15. sep 2015

@muriel21 ja som síce neskôr kúpila pár tričiek a dávala som jej tielkové body, aj tak sa to dá vynosiť, pod tričko biele tielkové body

ikke
15. sep 2015

na take male dieta existuju tielka? 😕
kym nosili deti plienky, pod tricko som vzdy davala body - bezrukavove, kratkorukavove alebo aj dlhorukavove, podla pocasia.
v zasade plati - dieta obliekat do tolkych vrstiev ako seba. len detom v kociku maximalne jednu tenku vrstvu naviac, co ale treba tiez zvazit, ak ho este prikryjes aj dekou alebo fusakom

andulam
15. sep 2015

a robievam to aj naopak,ze na body s dlh.rukavom dam tielko alebo tricko s kr.rukavom.

muriel21
autor
15. sep 2015

fajn tak este nakupim tielkove body nech sa tie tricka vynosia k riflom 🙂 ale ajtak klasika pekne body co maju aj limec mi pridu praktickejsie ako takto :( preco sa ludia skor neopytaju co nam treba nez pokupuju co nevyuzijeme..

vodavodickova
15. sep 2015

suhlasim s moni244, ja mojej stale davam primarne bodynka s dlhym rukavom,hlavne ked je uz chladnejsie, tricka su naozaj na vacsie deticky a trosku teplejsie pocasie.
Takze by som ti poradila bodynka s dlhym rukavom, na to mikinka bud poriadne poprikryvat alebo este bundicka....alebo ja som malu obliekala ze body,tensie bavlnene teplacky a do chlpateho overalu,ked isla von do kocika.

ollski
15. sep 2015

@muriel21 kludne bodynko s kratkym rukavikom a na to dlhe triceno 😉 tiez mam radsej dlhe bodycko takto na jesen a na to kratke tricenko, ale ono je to vlastne skoro jedno...

vodavodickova
15. sep 2015

@muriel21 ...a urcite neodporucam na take male babo rifle...je to nepoddajna latka, dieta sa v tom nevie poriadne hybat resp. kopat nozickami a o tom, ze je v tom kopec kadejakych farbiv,ani nehovorim...bavlnene alebo velurove teplacky su ovela lepsie.

ukulela
15. sep 2015

@muriel21 tielkove body(resp body bez rukavov) mavaju aj v tescu ... ja napr k rifliam/nohavciam/teplackom davam na jednofarebne body s dlhym rukavom teraz este farebne tricko s kratkym. v lete ich maly velmi nevynosil, ja som mala des z toho, ze sa mu vykasa a bude mat holy chrbatik. -

lubi40
16. sep 2015

u nas je nepisane pravidlo, ze v zime o jednu vrstvu viac ako mas ty a v lete o jednu menej 🙂

jankanelka
16. sep 2015

Ja som davala tricko s dlhym rukavom a na to body s kratkym rukavom,aby to ladilo spolu a pekne to ukazalo

muriel21
autor
17. sep 2015

Ja neviem proste tie tricka z dlhym ruk.vyuzit..stale som zastanca bodyciek 🙂 ale dakujem za rady...vidim to tak ze dat do mecha a nechat pre niekoho kto by chcel...

mimik79
17. sep 2015

ja som ani tricka najskor nemala lebo som nevedela ako potom dalej obliect, mala som hlavne body no potom som nakupila tielkove body a na to tricka s dlhym rukavom a bolo to super

govinda
17. sep 2015

My sme používali hlavne body s dlhým rukávom. Mali sme pár tričiek, pod tie sme dávali tielkové bodynka ... skrátka, aby chrbátik bol stále zakrytý 🙂
@muriel21 kľudne pod tie tričká môžeš dať body-tielko 😉

silaviat
17. sep 2015

urcite body- aby mal zakryty cely chrbatik .. ja som davala body kratke na to dlhea potom podla pocasia .. dieta je este malinke a nachylne a treba aby bolo v teple no zas neprehanat ..no minimalne boducko s kratkym musi byt aspon u mna 😀

lilinka007
21. sep 2015

ja ked chcem dat tricko s dlhym, davam pod to body s kratkym rukavom alebo doy bez rukavov tielkove, vyuzivam tie letne, takto ich donosime

sovica
25. sep 2015

Moji sú obaja narodení v zime, takže som dávala normálne body s dlhým rukávom a na to tričko s dlhým rukávom. Nemala som s tým žiaden problém, obliekla som to v pohode. Keď bolo teplejšie, tak body s krátkym rukávom a na to tričko s dlhým rukávom. A dajú sa už kúpiť aj tielkové body. Mikiny som na doma nepoužívala, len na von.