Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo pripraviť na oblečenie pre januárové bábo?

alenaki
2. nov 2012

Ahoj baby,
idem sa pustit do nakupov pre moje januarove chlapciatko.
Co budem potrebovat (oblecenie, fusak, deku, zavinovacku....), a coho sa mam radsej vzdat?

xlucia
2. nov 2012

potrebujes to co bezne, klasicke body, dupacky, svetrik, ciapku. a na cestu z porodnice plus velmi teply overal a deku. alebo normalne teply overal, nie hruby, ale teply a fusak, co sa da dat aj do vajicka

lejlla
2. nov 2012

klasika ako pise xlucia a ja si myslim ze do vajicka ti kludne staci overal nie moc hruby,byvaju take chlpate podsite bavlnkou,teplejsia ciapocka a ja mam velmi dobru skusenost so zavinovackou do vajicka emitex v tvojom pripade zimna verzia...vela stastia 🙂

matija
8. nov 2012

Ahoj, ja čakám chlapca tiež v januári. Nejakú základnú výbavičku už mám, hlavne veľa košielok, bodyčiek, dupačiek, čiapočiek.....plus teplý overal, fusak a aj deku do autosedačky máme....uvidíme ake bude počasie 🙂

mimikas
8. nov 2012

ja odporucam deku do autosedacky Emitex a urcite je potrebny overal, nie velmi hruby, staci taky ten dekovy aby si maleho neuvarila. Ale inak mu stacia uplne normalne vecicky, akurat ja som malemu davala bodinko s kratkym rukavom a na to bodinko s dlhym aby mu bolo teplejsie na brusko

lulka12
8. nov 2012

Ja mám januárovú dcérku , ktorá už bude mať tri roky. Jasné ,že do autosedačky treba overal, alebo fusak. Ja som konzervatívna mamina a prvý a druhý mesiac som doma mala dcérku v zavinovačke. Len s tenkou vložkou. Na noc sme ju dávali do hrubšej, aby sa po kúpani zahriala. Výborne sa cílila v bavlnených overaloch z Tesca. Aj manipulácia s bábom v perinke je bezpečnejšia. Keďže syn mal v tom čase 14 rokov , mala som istotu ,že ju môže pestovať bez rizika🙂

V Martine v pôrodnici sa po čase taktiež vrátlili k zavinovačkám .

Keďže dcérka sa narodila po 14 rokoch dostali sme množtvo krásnych "módnych vecí" , ale veľa s nich sme vôbec nenosili, lebo najpohodlnejšie boli klasické dupačky a velúrové súpravy. Rifličky a bundičky v takej malej veľkosti sú úplne zbytočné.

Z pôrodnice sme tiež išli s vaničkou z kočíka, lebo sa nám dala upevniť v aute. V autosedačke sa mi zdala Laurinka stratená 🙂

Ešte by som doporučila aj 2 menšie dečky , ktoré sme denne používali, keď sme malú nechali rozbalenú vetrať.

Prajem krásny január .....🙂

frejka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli