Čo všetko a akej farby nakúpiť pre bábätko?

danculik
29. jan 2007

Mile buduce ale aj súčasne maminky.Chcela by som od vas radu,som už na konci 6 mesiaca tehotnosti a ešte nemám žiadne vecičky pre bábätko kúpené.Mohli by ste mi prosím vás poradiť čo všetko budem potrebovať?A hlavne neviem čo to bude,či chlapček alebo dievčatko,tak aké farby mám kupovať?Prosím o radu,lebo už teraz stresujem aby som na nič nezabudla pre naše babatko🙂

kkkatarinkaaa
15. máj 2009

standu- dakujem ti 🙂 ja som uz neico kupila,ale nastastie len 3body a 2 dupacky- a tusim dupacky su uz take vacsie ale tie body malicke...spaci vak este nemame ale kupime urcite.

simi1111
27. sep 2011

ahojky...aj my čakame naše prve baby 🙂 tak som si celý vaš chat prečitala,no ale toho je,tak mam tiež par otazociek. kde dostanem kupit nepremokave plachty do postielky alebo nieco podobne? je potrebna aj protišmykova podložka do vaničky? som myslela,že to len do vane treba. a vobec neviem co su to poštolkove nohavičky 😨

lilianka1199
20. aug 2012

@simi1111 Ahoj,ja mam teraz trojmesacneho synceka,tak som vsetko len prednedavnom zhanala,plachtu som zohnala v babetkove,neviem ci mate ten obchodik poblizku,ale maju to aj v kazdom lepsom obchode pre deticky,ak je to tvoje prve babo,tak potrebujes protismykovu podlozku,no aspon ja som potrebovala,alebo je take penove lehatko,ktore sa vklada do vanicky,bude to pre teba lepsie,ale samozrejme sa da aj bez toho,ak si sikovna 🙂,ja som kupala vo vanicke len raz,potom som zacala pouzivat vedierko,malemu sa v nom strasne paci 🙂 a postolky su take bavlnene ortopedicke nohavicky,ktore sa davaju,aby malo babo spravne nozicky,cize bud bavlnena plienka a na to tie postolky, alebo panperska-bavlnena plienka postolky,....ja som nepouzivala vobec a vsetko ok,zalezi co ti povie ortoped,nam povedal,ze nemusime davat....,ak nieco,tak kludne sa pytaj 🙂

lilianka1199
20. aug 2012

@simi1111 ja som si az teraz vsimla datum 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

simoro1510
29. aug 2012

ďakujem za krásny návod....a zoznam... 🙂

reni1512
7. feb 2013

babuleee..ja mam problem ze neviem ake cislo?! ...boli sme dnes v obchodoch a mna ide porazit :D ...ja ked vidim cislo 56 mne je to take male ze sa neodvazim ani kupit... Potrebujem aj cislo 56??? bude to letne babo, koniec jula..VDAKA! (asi chlapcek)