Čo všetko si musím zbaliť do pôrodnice v Ružinove?

moschi77
8. apr 2014

Ahojte mamičky!

Sú tu také, čo teraz niekedy rodili v Ružinove? Čo všetko ste si brali so sebou do pôrodnice pre vás a pre bábätko? Prípadne čo ste si vzali a bolo vám to na nič? 🙂
Pomaly by sa aj patrilo tašku zbaliť...ak by náhodou (náhoda je blbec 🙂 )
Ďakujem

siska53
8. apr 2014

@moschi77 nepotrebovala som vlozky a podlozky pod seba,ani nocnu koselu,aspon som,si tu svoju nezakrvavila,ci nezamliekovala,prezliekala som sa i 4-5x denne kvoli tomu.
potrebujes hygienicke potreby,nabijacku,mobil,zupan,ponozky,papuce,vodu,osusku,uterak i mydlo.
pre babo plienky,ciapocku,rukavicky,vlhcene,utierky,deku.
keby si daco zabudla,tak,ti donesu.mozno este daco na,citanie a niektore beru i cumlik,ja som nebrala.

moschi77
autor
8. apr 2014

No super, dakujem za infosky, kazda rada dobra 🙂 Chceme sa ist este pozriet pred porodom do nemocnice, davaju aj nejaky zoznam veci?

lays
8. apr 2014

@moschi77 ahoj kedy máš presne termín?aj ja sa chystám rodiť v Ružinove a zajtra končím 31tt

moschi77
autor
8. apr 2014

@lays My mame termin 17.6. ..mozno sa stretneme 😉

monciky
8. apr 2014

@moschi77
na stranke ruzinovskej nemocnice mas presne napisane co si mas zobrat a co nie🙂
presne to plati, overila som si to u mamicky co tam rodila pred 3 mesiacmi

mimla
8. apr 2014

K tým vložkám a podložkám - občas neboli. Zožeň si zopár svojich, V najhoršom ich ponesieš domov.

sarinka123
9. apr 2014

Ahoj, neni davno som odtial prisla.V podstate vsetko tam mali, oblecenie pre dieta, plienky, podlozku na postel, zavinovacku, krem na ritku ( to dala nemocnica )

Ja som mala: 2 nočné kosele, uterak, WC papier, kozmetiku, urcite slapky do sprchy si zober, zupan, papuce,
hreben, mobil s fotakom. Zobrala som pre dieta par pampers plienok 5-6 a 2 dupacky. Vobec som to pre babatko nepouzila. Muzovi som len doma nachystala vajicko a oblecenie pre dieta a deku na prikrytie.
A vezmi si neperlivu Lucku mineralku, aspon 2 velke flase. Budu ta nútiť pit vela vody kvoli kojeniu, aby sa ti mlieko tvorilo. Zober si este vlozky.

moschi77
autor
9. apr 2014

Vlozky si pre istotu vezmem, jak napisala sarinka, v horsom pripade ich ponesiem domov 🙂 Super inak, ze tam netreba trepat toho vela..ze tam maju erarne veci..inak, pri porode ste mali ich kosele?
Este som sa chcela spytat, kremik na pupcek a lieh (som citala, ze aj to si niektore mamicky bravaju) ste tiez dostali tam? Treba aj bavlnenu plienku aspon jednu?

timietinka
30. máj 2014

@moschi77 ... Hľadala som, čo treba do Ružinovskej nemocnice a pozerám, že si tesne po pôrode ... ako to tam u nich hodnotíš? Ako šiel pôrod? Mala si zaplateného pôrodníka? A čo by sa Ti nakoniec zišlo, čo si tam nemala? ... A gratulka k drobčekovi 😵 😵 😵

ross13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre