• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cumlíky a fľašky. Vybrať Avent či Lovi?

15. decembra 2008 
kobyliacik, ten kruzok nic nevyriesi, mozno pri pretrepavani, ale ona nam tecie aj pri piti kedy by tam ten kruzok aj tak nebol... a ked si dobre pamatam tak tieto flasky sme kupovali original nove a ten kruzok tam ani nebol...
14. dec 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Aventka je robena tak, ze ked nasadis vrchnak tak mozes bez strachu trepat flesou a mleko sa nevyleje... v tomto su rovnake aj Lovi aj Avent... evidentny rozdiel je v cumliku a tu mi viac vyhovuje Avent, lebo sa nou maly este neolial pocas pitia... Inak je mu jedno v ktorej flasi mu dam mlieko, hlavne, ze tecie he he... este vidim rozdil v tom, ze napr. cumlik 2 Avent ma dve male dierky, Lovi c. 2 ma jednu väcsiu (obe v porovnani s c.1). Lovi 2 tecie mlieko rychlejsie ako Avent 2... toto uz je na preferencii dietata :dizzy_face:
15. dec 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nj, to už ako bábo zochce:D my máme pahltníka:D
15. dec 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ved aj my :grinning: lenze vytaha Lovi za tri minuty a este nema pocit nasytenia...a potom ryci ze je hladny he he... tak bud mu davam Lovi cumlik 1 alebo Aventku 2... striedame :grinning: aby mal pestru stravu he he
15. dec 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak neviem či záleží na flaške, ale skôr na cumli. Lenže moje obe deti nevedia z tých gulatých vôbec piť, tak teraz aj pri Tomáškovi som začala používať MAM, cumlík je spolštený a jemu sa lepšie ťaha. No a čo sa týka fliaš, tak pri Ninke som mala Avent a potom od roku už iba tie s úzkym hrdlom, a teraz pri Tominovi som začala s aventkami, lebo Lovi ešte neboli, ale od kedy som dostala LOVI flašku k predplatnemu mama a ja som si dokúpila ešte jednu, pretože sa mi zdaju lepšie pri nalievaní vody na mliečko, pretože sú presne očíslované na dávkovanie . :slight_smile: a aj sa mi lepšie držia ako avent, a ja som dala za 260 ml LOVI 230 Sk
15. dec 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok