Cumlíky a fľašky. Vybrať Avent či Lovi?

monika77
12. dec 2008

Cumlíky a flašky. Ktorú značku si vybrať?

kacenka83
14. dec 2008

kobyliacik, ten kruzok nic nevyriesi, mozno pri pretrepavani, ale ona nam tecie aj pri piti kedy by tam ten kruzok aj tak nebol... a ked si dobre pamatam tak tieto flasky sme kupovali original nove a ten kruzok tam ani nebol...

norik1
15. dec 2008

Aj Aventka je robena tak, ze ked nasadis vrchnak tak mozes bez strachu trepat flesou a mleko sa nevyleje... v tomto su rovnake aj Lovi aj Avent... evidentny rozdiel je v cumliku a tu mi viac vyhovuje Avent, lebo sa nou maly este neolial pocas pitia... Inak je mu jedno v ktorej flasi mu dam mlieko, hlavne, ze tecie he he... este vidim rozdil v tom, ze napr. cumlik 2 Avent ma dve male dierky, Lovi c. 2 ma jednu väcsiu (obe v porovnani s c.1). Lovi 2 tecie mlieko rychlejsie ako Avent 2... toto uz je na preferencii dietata 😵

kobyliacik
15. dec 2008

nj, to už ako bábo zochce:D my máme pahltníka:D

norik1
15. dec 2008

vsak ved aj my 😀 lenze vytaha Lovi za tri minuty a este nema pocit nasytenia...a potom ryci ze je hladny he he... tak bud mu davam Lovi cumlik 1 alebo Aventku 2... striedame 😀 aby mal pestru stravu he he

zuzkagu
15. dec 2008

Tak neviem či záleží na flaške, ale skôr na cumli. Lenže moje obe deti nevedia z tých gulatých vôbec piť, tak teraz aj pri Tomáškovi som začala používať MAM, cumlík je spolštený a jemu sa lepšie ťaha. No a čo sa týka fliaš, tak pri Ninke som mala Avent a potom od roku už iba tie s úzkym hrdlom, a teraz pri Tominovi som začala s aventkami, lebo Lovi ešte neboli, ale od kedy som dostala LOVI flašku k predplatnemu mama a ja som si dokúpila ešte jednu, pretože sa mi zdaju lepšie pri nalievaní vody na mliečko, pretože sú presne očíslované na dávkovanie . 🙂 a aj sa mi lepšie držia ako avent, a ja som dala za 260 ml LOVI 230 Sk