Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Darujem bodynká 0 až 3 mesiace

tilly24
30. dec 2012

maminky neviete o niekom komu by sa hodil balicek bodikov s kratkym rukavom vo velkosti 0-3 mes, je to po 2 detocch ale v super stave, vacsinou biele, a 3 ks su svetlo modre,a par letnych triciek na 1-2 mes, vsetko z uk, cista bavlna, nechce sa mi to davat na bazar, chcem to niekomu podarovat kto to vyuzije, teda niekto kto caka bybetko a nie je na tom financne az tak dobre, nme to uz netreba, a bazar je plny tychto malickych veciciek. chcem to dat niekomu komu to fakt pomoze, tak poprosim o tipy ci nepoznaate niekoho, nepredavam len to darujem, nech mi totu zbytocne nestoji v skrini, dakujem.

jania023
30. dec 2012

@tilly24 ak ti mozem poradit tak si tu osobu dobre over..akurat sme vcera takeho situacie riesili ze najek divne sa tu nachadzaju mamicky v nudzi ktore sa ani nezaevidovali ako mamicky potrebujuce pomoc..ale kazopadne je tu niekde nejaka rubrika pre pomoc v nudzi tak to poskytni tam a budes mat naozaj dobry pocit ze si pomohla niekomu v nudzi a ze ta osoba to potrebuje naozaj a nie ze si otvara secon-hand a ty jej len dodas novy material 😅

miracle
30. dec 2012

@tilly24
Ja som ich odniesla na detske oddelenie.

tilly24
autor
30. dec 2012

@jania023 ved prave to, ze kopec ludi tu pise ze su v nudzi a potom davaju tie vecicky na bazar...

tilly24
autor
30. dec 2012

@miracle dakujem, teda do hociakej nemocnice, len im to tam dam a je to ? 🙂

jania023
30. dec 2012

@tilly24 odnes ich niekde do detskeho domova alebo niekde do nemocnice ale ani tam nemas istotu ze to dostanu naozaj ludia co to potrebuju..skus niekoho v okoly teba o kom vies ze je naozaj bez penazi 🙂 ..ja stale tvrdim maminky co maju na pocitac a internet niesu chudobne 😝

jania023
30. dec 2012

@tilly24 napadlo ma skus niekde v parku sa popytat alebo v skoleke ci nejaka mamina nema v okoli niekoho komu by to spadlo priamo z neba 😀

miracle
30. dec 2012

Este mi napadlo, niektore materske centra maju taky kosik alebo nadobu na veci, ktore si ine mamicky mozu zadarmo zobrat.

miracle
30. dec 2012

@tilly24
Vascinou by to nemal byt problem, nemocnice nemaju penazi nazvys a vo vascine z nich je detske oblecenie v ubohom stave (a este aj to sa zvykne stracat, ale to je na inu debatu...

janinah
30. dec 2012

ja som si pred časom našla jednu dievčinu,čo písala,že bude slobodná mamička,nepýtala veci,ale inú radu..ponúkla som jej veci a zobrala s radosťou,bola ešte študentka,tak jej to pomohlo...

baklik
30. dec 2012

urcite mate v meste charitu, tak skus odniest tam, ak nemas znameho, ktoremu by sa zisli...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli